Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ma to ni res!!!!!

Ma to ni res!!!!!

Pišem svoji ljubici in ne dobi niti polovico pisem,ki jih produciram!
Brez veze!
Bolje se umakniti!
Sp

Pozabi na to pošto….. pa kako da jih ne dobi, ali jih pošlješ in ti daje znak da je vse okej, ali ti jih zavrne še predno gredo od tebe???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mačka spremenila meil………

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sonči!Vse mi kaže,da je OK!In to je najhujše!Ona misli,da jo zajebavam!jaz pa kar naprej pišem!Da bi strela ubila tega Gatesa!Če bi Einstein naredil toliko napak,bi zdaj še koze pasli…
Sp

če bi ta tvoja ljubica res spremenila e-mail, bi se to napisalo in se pošta ne bi mogla poslati naprej…no ko bi posto poslal, bi se ti izpisalo, da je zavrnjeno…ali ni to tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ali pa ga ne uporablja , ker je pozabila geslo in kaj sledi ….novi e-mail

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Potem pa opravičeno noriš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja!A greš na drug kanal?
Sp
Ampak kateri,pismo!?

ja tudi to je možno…ampak ljubica ponavadi to sporoči…svojemu dragemu…no ne vem…nimam takih izkušenj…in ugibam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ali ti tole meni…ali svoji ljubici??? Stumpantl ima tudi hotmail, pa naj ti razloži kako vspostavis “stik” in boš lahko hitro klepetal z ljubico, tam pa leti na en dva tri…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

grem, lepo se imejta – uzivajta

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj nisem več prepričan,da bi res rad tko hitro klepetal z ljubico!Je še mobitel,pa je trenutno brez napajanja!
Polom!!!!!!
Sp

Uživaj v gledanju…pa še vedno nisi napisal kombinacije ali boš igral na 66 ali 33 ali na več stevil??? Lepo ninaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Potem pa danes pozabi na njo, jutri pa v akcijo in bo…ko pa se mobitel napolni jo pa kaj še pokliči za lepo ninanje in to je to…P ne pozabi kdaj gre ninat, da je ne boš zbudil in bo potem sitna…Kdaj pa hodi spat…ali to veš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,naša dobra duša!
Jaz sem že vsako upanje izgubil!Me zafrkava mail,telefon in še kaj zraven!
Bolje,da grem spat(pa ne morem še vsaj 4 ure!)!
Kdaj gre spat?Če bi bila na vezi zanesljvo ne tako kmalu,kot bi ona rada!

Pa jo pokliči do 22.00 ure do takrat bo sigurno še pokonci…veš kaj tudi jaz imam hotmail in sem te sedajle dala v stik…ampak si zaseden in te ne morem kontaktirati, pojdi tja kjer odpres hotmail posto, kjer se ti napise nič sporočil ali imate toliko in toliko sporocil in tam zgoraj nekje imas modro figurico kot od človeka ne jezi se, poskrbi da bo ta figura modra in ne rdeca kot je sedajle tvoja.klikni na to figuro in tam izberi dosegljiv…nato mi sporoci ce ti je uspelo in te bom preverila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close