Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ma veste kaj!

Ma veste kaj!

Dost vas imam!Grem gor k moji sosedi!Tam brez besed dobim tisto,kar tukaj fehtarim že dva meseca.Ko pridem nazaj,pa povem,kako bi morale delati…
Pa-pa!
Sp

Ne pocakaj, da te še malo zrajcamo, da boš bolj divji in vroč, čutiš kako te božam, kako si želim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

glej pa, da te ne zmatra preveč….. sicer ne vem, kako si kaj s kondicijo, probati pa ni greh, ne?! Če drugega ne, ji reči, da te glava boli!

:-)))))))))

kako a pri taki ga bo kaj bolelo:::::

hihihihi…mogoče potem, ko se bo opravičeval……
cmokec lubika

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ti ,kaj pa prijatlji:)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ziher! Če ne drugega, pa polna jajčka……..
:-))
Saj to tudi tebe boli, ne?!

Delaš take skomine, da je jooj!
:-)))))

ta je pa se meni vsec, sprevrzko če je pa taka, ti pa dovolim…da gres k njej!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

TAK SEM BIL ZA PUSTA HRUSTA ;)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A je lep kaj….tisti njegov profilček…no štumpi se bojim, da se ne bomo sedaj steple za njega ali za…..???? Saj veš kakšne smo ženske.
Pa boš zmogel okomandirati ves trop???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ne ti!!!
Tvoja Toyota dela skomine, no!
Pokvarjenec!!!!
:-))))

Pa še Razotovega poglej….:-))))))
Pa kaj je danes z našimi dedci???
:-))))))))))))))

Mati moja, Razo!!!
Pa ne, da si kaj takega želiš?!

hahahahahaha, saj pravim FUKNJENI, hehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Polna luna………………..jih meče in Razota ni nikjer, ne vidim ga…saj se vrne, ker ne more brez tebe….pa mene….pa še koga…ne more brez nas in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne razumem, jaz nisem hotela žaliti…….???

ima probleme z profilom, hahahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Že Blagnetka je nekoč pela:” Moški oh larifari….vse preveč besed ko nas osvajate…!” In današnji moški poleg besed uporabljajo še dejanja in slike in potem še polna luna in svet je nor!!! Zato Žverčka sam bejžva dokler je še čas!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Klapa!Kot vidite sem že nazaj.Prvič!Ker se je ženska tuširala in me ni spustila naprej!Njena napaka!
Me je pa zdaj po telefonu klicala naj pridem zdaj!Juhej!Bo vsaj dišala.Šibam in upam na hmmmmmmmmmmmmm,mnjamši!
Sp

To niso žaljivke – kompliment- vsaj zame

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa ne pozabi korenu otresti prsti, da ne boš po celi bajti prsti nosil. Pa saj je regrad tudi zdrav, noooo!

Ja se strinjam tale vaš “profil” vam ne da misliti, kaj sele kaj drugega delati, no delali bi že…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A moras solatko še za tatija nabrati, kar šibaj ja in mučo-mučo uživaj tam zunaj na soncku…ko te bom božala!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Fuknjen si!

A si zdaj zadovoljen?! Vesel?! Jaz ne bi bila……??? Ja, ta Lublana je pa res bulana!!! :-)))))

no vidiš , sta že dve ki t’ko prav’ta

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa “zdrav” ostani!

New Report

Close