Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MAC kozmetika vceraj v City parku

MAC kozmetika vceraj v City parku

Gre za to, da ti z vsakim nanosom direkt z aplikatorjem vnašaš noter bakterije, viruse – s tem ko greš z njo po ustnicah…in to lepo nazaj v embalažo s tekočo šmiko. Ali pa ko šminko v stiku naneseš.. in je max. gornja meja eno leto. Včasih pa se nekatere šminke pokvarijo že prej – ratajo “žaltave”-maščoba v njih žarka, tudi zradi hranjenjana prevelikih T zpremembah v času uporabe ( letni časi).

IZ tega razloga se tudi dekorativne kozmetike ne posoja prijateljicam – zaradi prenosa stvari preko sluznic in z uporabo samno enega aplikatorja.

Hvala za info. Adict sem imela, ampak meni je bila preveč vodena, pa nekako se je razlivala. Geurelanove so pa res dobre, so pa drage.
[/quote]

Pa saj verjetno ja veš, da je spodaj treba vedno pod tekočo šminko naredit konturo ( torej linijo, občrtat, s svinčnikom v enaki barvi za ustnice), da narediš “bazenček, da se ne preliva čez ne ? 😛

Pa saj verjetno ja veš, da je spodaj treba vedno pod tekočo šminko naredit konturo ( torej linijo, občrtat, s svinčnikom v enaki barvi za ustnice), da narediš “bazenček, da se ne preliva čez ne ? 😛
[/quote]

To se je včasih delalo – a zdaj je to spet moderno?
Se spomnim včasih kako je bilo grdo na ženski, ko je šminko “pojedla” in so samo občrtane ustnice ostale – grdo in neapetitlih.
Se je popravilo s tem, ko so začeli delati šminke, ki se ne “zlivajo” čez ustnice.

Gre za to, da ti z vsakim nanosom direkt z aplikatorjem vnašaš noter bakterije, viruse – s tem ko greš z njo po ustnicah…in to lepo nazaj v embalažo s tekočo šmiko. Ali pa ko šminko v stiku naneseš.. in je max. gornja meja eno leto. Včasih pa se nekatere šminke pokvarijo že prej – ratajo “žaltave”-maščoba v njih žarka, tudi zradi hranjenjana prevelikih T zpremembah v času uporabe ( letni časi).
[/quote]
Zato pa jaz šminke občasno sčistim z alkoholom…

Kot rečeno, glosov ne uporabljam.

Za vikend sem bila v MACu in nisem impresionirana, daleč od tega.

New Report

Close