Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mačka mi stalno nosi mrtve miši

Mačka mi stalno nosi mrtve miši

Čez dan je ni na spregled, zvečer mi pa prinaša trupelca miši, podgan, voluharjev, celo ptičev. Vedno jo ozmerjam, da tega ne sme početi, ampak ona me ne šmirgla. Kaj naj naredim, da se odvadi te ogabne navade?

Prinaša ti to kot darilo. Bodi mački hvaležna.

Joj ja hihi,men pa Felix martinčke. Skos 😀
To prinesejo mačke svojim lastnikom,ker psihologija pravi,da one mislijo da ti si ne znaš ulovit in ti prinesejo da te nahranijo 🙂 Nee,ne bit jezna. Hehe 🙂

Bi raje vidla, da ti nosi žive miši, podgane, kače… v hišo?

Odgovor na objavo uporabnika
Kako jo odvaditi, 25.06.2022 ob 17:16

Čez dan je ni na spregled, zvečer mi pa prinaša trupelca miši, podgan, voluharjev, celo ptičev. Vedno jo ozmerjam, da tega ne sme početi, ampak ona me ne šmirgla. Kaj naj naredim, da se odvadi te ogabne navade?

Živauca pridno izpolnjuje svoje poslanstvo, ti pa jo karaš?!

A veš koliko lenoritih zavaljenih mačkurin obstaja, ki vse dneve samo preležijo, medtem ko se v in okrog hiš pridno množijo miši in druga golazen!

 

To baje prinaša srečo v družini 🤣

Prosim te lepo daj mačka komu, ki mu je mar za živali. Ti pa si nabavi plišasto igračo na baterije.

Mačka je diuvja zver in v njeni naravi je, da lovi točno to, kar ti prinaša.

 

To ti počne iz hvaležnosti.

Bodi ji hvaležna tudi ti, da ti škodljivce eliminira okoli domovanja.

 

če ne boš prenesla, pa kot so ti že svetovali – podari pridno mačko ki še ima nagonsko poslanstvo redčenja členov prehran jevalne verige v sebi, komu drugemu.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 25.06.2022 ob 17:19

Prinaša ti to kot darilo. Bodi mački hvaležna.

Podpis.

Bodi vesela, da ti izkazuje hvaleznost, ker skrbis zanjo. Navsezadnje je to lovila zate. Ti pa jo zmerjas in bo zaradi tega postala zmedena. Raje jo pohvali, pobožaj in ji daj vedeti, da cenis njen trud…

Ja kak je neumna lastnica

Koza. Pohvaliti bi jo morala namesto da jo kregas.

Ali bi raje, da ti miši v hišo hodijo? Imaš pridno muco, nagradi jo!

 

Če nimaš kam shranit mesa, lahko jaz pridem po njega. Bom ga dal v klobase.

mislim kakšne budale imajo doma živali, niti toliko se jim ne da, da bi prebrali kako se določene živali obnašajo, kakšen je njihov nagon…. brez veze, daj mačko kakšnemu ljubitelju živali, ti pa si kupi dildota!

Naša nosi mrtve in žive miši in 1x ali 2x na leto mrtvo ptico. Če ne more v hišo, miš odloži na prag. Ko prinese mrtvo miš, je vedno pohvaljena, nato jo zamotim v drugem prostoru in v tistem vržem miš ven. Žive miši so pa problem, če se jo bo dalo ujeti, preden se skrije.

Ampak čisto na začetku sem ob pogledu na miš tudi jaz vreščala.

Joj mačke so tolk pametne. Ulov prinesejo na prag , da se pohvalijo in priliznejo.

Hči ima takega bolj konkretnega mačkona, ki je bil kot malček najden ob kontejnerju. Ga je domiv prinesla. Doma pa že nekaj časa pred njim posvojen kuža, ki je živel v abnormalnem okolju. 4 otroci so ga hitro udomačili, odpravili strah in z njim naredili malo šolo, da se je dečva naučila , da je željena in ljubljena. Mačkon je bil največ v hiši. Takoj je naredil red  samo sta s kužijem neločljuva. Spita skupaj, le občasno se ne znata zmenit kdo bo v boksu, ki ga imata za umik. Sicer največkrat spita pri kakšnem otroku v sobi.

Ko je bil pa maček ob moškost so ga začeli malo privajati na naravo.

Najraje nosi domiv martinčke, njihove repke, ali pa zbirko miši vseh barv.

Hči je bila zaradi službe 1 teden odsoten, včeraj se je vrnila in za dobrodošlico je dobila martinčka, ki je visel iz nabiralnika, miška je bila pa na predpražniku. Mu je rekla naj pospravi, je pa vse odvlekel na zgornjo teraso kjer najraje kofetka.

Vedno me preseneča, da imajo mačke ljudje, ki o mačkah nimajo najmanjšega pojma.🙄🙄

Ko pride naslednjič domov  ji predlagaj, da gresta skupaj v BTC 😋

Mater si zabita😅😅 macka je zver, kej preberi

Tvoja mačka te obožuke in na tak način ti izkazuje ljubezen.

Bom malo nesramna. Morda pa po drugi strani sporoca, da si packa, saj so se ti zaredile misi in podgane.

Baba, ti si zabita do Kitajske. Mačka ti prinese “hrano”, se pohvali, kaj je naredila, ti pa … ehhhh drek babji nehvaležni. Upam, da ima vsaj hrano in vodo

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 25.06.2022 ob 17:48

Prosim te lepo daj mačka komu, ki mu je mar za živali. Ti pa si nabavi plišasto igračo na baterije.

👍

Točno tako!

Mačka je poslušala poročila in slišala da je draginja pa ti hoče pomagat pri futru

kako so ptiči pevci v resnici ogroženi. Glejte mačkam v oči in jim jasno in glasno povejte, da naj vsaj ptiče pustijo pri miru, o miših pa se sami odločite, kakšna navodila boste dali. Lepa beseda lepo mesto najde.

Tudi naše prinašajo.  Samo ne nosijo vse mačke.  Vse je v genih.

New Report

Close