Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mačke pa se gonijo…

Mačke pa se gonijo…

…in mojemu mačku (Hamlet) se čisto meša,spušča take bojne krike,da bi pomislila,da mu kožo dol pipajo dlako po dlako…Živce mi para…
Pa okoli naše hišice se zbira mačja klapa…upam,da bom lahko vsaj malo zadremala…
A je pri moških enako…;))))

Lupčki na vaše smrčke naj priletijo po luftu in vas osrečijo…
A mi bo kdo delal družbo v sanjah,ko grem malo dremuckat???;)))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

da imaš čez pol ure razgovor?! Za službo, mislim?!
A sem kaj sfalila?

Trilči, blagor se mačkom, kaj??? Sprevržko ima tudi take probleme, no z mačkom ne, da ne bi kdo pomislil na kaj drugega. Cmoka sprevržko, ali si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ne še…čez pol urce se malo vležem za kakšno urco…pol tuš in urejanje…ob treh pa sodna ura…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Oh, ne me spominjati! Včeraj skoraj v hišo nisem mogla, ker sta se dva mačkona ravno pred vhodom skupaj spravljala! Grdavža nista hotela odnehati, da sem bila prisiljena enemu coklo zabrisati (joj, saj imam rada živali, zelo, samo kaj takega pa tudi meni gre na jetra)….pa kako sta se drla – miiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevvvvvvvvvvvvvvvvv!!! Brrr, še našega domačega mačka sta spodila!

Ja coklo si metala ja… skoda ker niso bili macki na dveh nogah kaj, kaj bi pa potem metala, ali bi mene na kafe klicala?? Bi bila tako dobra???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, seveda da bi… zakaj so pa prijatelji?
(boljšega bi pa vseeno zase obdržala)

Lumpa, no pa ti privoscim, saj zato so pa res prijatelji….;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

našim sprevržkotom :)….Ma saj zaradi našega sprevržkota mi je prišla na misel ta asociacija,…pa ne mislim grdo…mogoče pa je on tud mucek za pocartat…
Upam,da ne bo jezen,smo se že kar nekajkrat danes spravljali na njega…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

… nekaj izziva, potem pa mrkne.
:-))

P.S.
Mislim, da se hitro uči….

“rep” med noge in pot pod noge…saj taki so vsi…samo prazne besede…ko pa je treba k dejanjem…pol pa nič…v jok pa na drevo…kako sem pa sedaj postala otroško razposajena…hi hi hi

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Jasno?
Sp

Saj se ne gonijo samo mačke, tudi psice se, naš kuža je čisto zmešan že en teden.

A Ti trilči temu praviš razposajenost?To je zajebavanje u mozak.Sem že nekam sovražno nastrojen,mater če danes ne bo seksa,bom USB port nategnu..
LS
Sp

Hja,saj bi priznal,pa me bo en pol prebutal,se bojim.
Ne te nimam rad.
Lepa pa si,to pa ja
Sp

Ti kar laži, veš da to ni lepo, no pa saj jaz že vem kaj je res… Lep si, pa lagati ne znaš, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako mi ta v rit leze :-)),jaz pa tu s polnimi,khm, J***i.Ne,to pa ni pošteno tko ubozga f**otožneža tako privoščat si,ni ne!
A te imam še rad?A sem te sploh imel kdaj?Čaki,da pomislim….
Lepa si
Sp

da ne boš spet tipkovnice popackal….:-))

Ponavadi ustrelim v monitor .-))

Ne, zadnjič si napisal, da je šlo po tipkovnici, če bi se mi dalo iskati, bi ti citat pripopala…. pa se mi ne da, menda na tvojo srečo!

Cmoka na lička.

A moram res napisat,da se pol z monitorja scedi dol,pa tud,ko je skori že konc,ko pač ne šprica tko,lahko kej pade na tipke….oh,če nisem že ubrisan in obseden s tem fukom danes!
Lepa si
Sp

res. Se vidi, da se bliža pomlad.

🙂

Kak je to lepo, da bo pomlad. Jaz že komaj čakam. Ker mi je ta zima res mimo…
Ampak, si nisem mislila da bo pomlad tak vroča, glede na vajine odgovore :))))))

v Afriki, pa ga bomo že ohladile, nič se ne boj.
A ni tako, Sprevržko?!

Cmoka na lička (poudarjam, samo na lička).

Dobro da je naš kastriran :))

lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

New Report

Close