Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Macronova žena

Macronova žena

Mone pogosto napadate 50, 60-letnike, ki si upajo napisati, da so jim všeč 20, 25 letnice in jih etiketirate kot psihiatričnega zdravljenja potrebne sprijence in perverzneže.

Zato lepim fotografijo, ki bo razdelila ne samo mone, ampak tudi vse Slovence.

Če mislite, da lahko “dachau” rokice in “auscwitz” nogice vzburijo kakšnega normalnega moškega, se namreč zelo motite.

Saj je fino, mogoče celo moderno, imeti fetiš na starejše, ampak je fino biti tudi estet (oseba, ki ima rada vse lepo)…

Žena francoskega predsednika v kopalkah namreč izgleda takole:

Vaš link

No, tole je seveda fotomontaža. Slika iz pravega Paris Matcha je na tejle povezavi:

https://blog.politicsmeanspolitics.com/emmanuel-macrons-unconventional-marriage-has-much-to-teach-us-all-f5fc36e743c6

Uf! Se strinjam s tabo! Tole je pa res kruto! Staros ne prizanasa! Ta je pa še izredno suha in ti umetni joski! Ojej! Ta moski ima neko deviacijo, ker bi si z lahkoto dobil bilo katero zensko vsaj priblizno njegovih let.

Ta na prvi sliki je res suha, samo ni Macronova žena 🙂

No, tudi na “pravi” sliki ni dosti boljša…

Meni se zdi razlike precej – posebej, če pogledaš roke in noge. Sicer je pa stara 65 let in meni se zdi za svoja leta lepo ohranjena.

Meni sta oba všeč. In verjetno se imata raje, kot marsikateri drug zlagani par.

Zelo usklajeno delujeta in meni je ona zares všeč. Tudi on.


Ja, in edino to je pomembno in njima je to jasno že od samega začetka, zato se najbrž ne ozirata na take butaste provokacije kot je prvi post in fotografija …

tale na prvi forografiji je bolezensko suha,ker je očitno obsedena s suhostjo – anoreksična…… In taka si sama sebi še vedno zdi debela…..

Nič nisem komentirala prve slike – samo zapisala, da to ni Macronova žena. Če primerjaš obe naslovnici časopisa, vidiš, da gre v prvem primeru za fotomontažo.

ta ženska ni čista v glavo…., ona je njega zapecala, ko je imel 16 let, imela je pa tri otroke, tip pa, papak, heh…., ma tej francozi so bili vedno čudni…, se spomnim intervjuja s paul mccartney om, ko je rekel, da so imeli koncert v Parizu, oni so bili navajeni, da so ženske pod odrom v tras padale, ko so igrali…, v franciji so pa tipi kričali pod odrom…..

V Parizu je pač od nekdaj toliko elite, toliko umetnikov, glasbenikov, slikarjev, da so takim, delno, ali popolnoma zblojenim, verjetno že kaj kmalu po 2. svetovni postale Francozinje manj zanimive, pariški fantki in njihove ritke pa pač bolj…

Mi, normalni, heteroseksualni, pa bi še danes dali skoraj tiča stran, da bi spali s kakšno seksi Parižanko, ki bi “med” govorila svinjarije v francoščini…

Če je njemu všeč….

Čez deset let bo še bolj seksi.

Tako je, miss Oliva. Človekove pravice čez vse in na prvem mestu…

40 let mlajša, 40 let starejša. Ni da ni.

Ko bo imela sto let, ga bo nanjo metalo že pol EU moških…

Fotka je sicer fejk, samo tudi drugače Macronka ne zgleda seksualno ravno apetitlih. Jaz še nisem videl 65-letnice, ki bi tako dobro zgledala, da bi se en 40-letnik zares želel vsak dan prebujat ob njej ali pa se zaradi nje želel odpovedat seksu z mlajšimi.
saj ne rečem, ko jih je imel 20, mu je mogoče odprla vrata v nebesa, zdaj pa ima za tistih par let nebes, večni pekel. 🙂

No, slovenski moški pa do raja niti ne pridejo, ko so že v peklu. Kako lahko lezete na svoje 100-kilske 28-letne žene po prvem porodu (po drugem jih imajo pa nato že 120)? Pa saj to jo moraš v ponk vpet, drugače ga med špehom drajsaš na suho.

Obup, prva slika sicer ni prava, ampak v vsakem primeru ima ta moski velik psihični primanjkljaj, da se je sploh zapletel z njo. Grozna je, pa še presuha, da je vse skupaj še bolj neokusno, nočem vedet, kakšna je zjutraj še v postelji.

No, slovenski moški pa do raja niti ne pridejo, ko so že v peklu. Kako lahko lezete na svoje 100-kilske 28-letne žene po prvem porodu (po drugem jih imajo pa nato že 120)? Pa saj to jo moraš v ponk vpet, drugače ga med špehom drajsaš na suho.
[/quote]

Danes je že 40-letnica težko dovolj konkurenčna za 40-letnega partnerja. Mora bit res top baba, da ji je moški zvest in ne gleda za mlajšimi. Ampak pri 40 seksat s 60-letnico? Saj se šalite, kajne?
Drugače se pa meni osebno ne zdi, da so mlade mame v Sloveniji kar vse po vrsti debele. Mogoče ne živimo na istem koncu Slovenije.

Danes je že 40-letnica težko dovolj konkurenčna za 40-letnega partnerja. Mora bit res top baba, da ji je moški zvest in ne gleda za mlajšimi. Ampak pri 40 seksat s 60-letnico? Saj se šalite, kajne?
Drugače se pa meni osebno ne zdi, da so mlade mame v Sloveniji kar vse po vrsti debele. Mogoče ne živimo na istem koncu Slovenije.
[/quote]
bistvo odnosa je, da se dva razumeta,podpirata,spostujeta, cenita, lahko zaneseta drug na drugega, spolnost je le zacimba v dolgotrajnem odnosu,ki da je odnos mora imeti trdne temelje drugje. To normalni odrasli vedo in izgled,leta,kilaza ni v ospredju in vsekakor ne temelj. Ta je lahko temelj le pri avanturah pa se to ne vedno.

Se strinjam s poboldanim:

vse ima svoje meje
5 Jun 2018 21:03 


iz enega pekla v drugega je napisal/a: ↑

Danes je že 40-letnica težko dovolj konkurenčna za 40-letnega partnerja. Mora bit res top baba, da ji je moški zvest in ne gleda za mlajšimi. Ampak pri 40 seksat s 60-letnico? Saj se šalite, kajne?
Drugače se pa meni osebno ne zdi, da so mlade mame v Sloveniji kar vse po vrsti debele. Mogoče ne živimo na istem koncu Slovenije.

Danes je že 40-letnica težko dovolj konkurenčna za 40-letnega partnerja. Mora bit res top baba, da ji je moški zvest in ne gleda za mlajšimi. Ampak pri 40 seksat s 60-letnico? Saj se šalite, kajne?
Drugače se pa meni osebno ne zdi, da so mlade mame v Sloveniji kar vse po vrsti debele. Mogoče ne živimo na istem koncu Slovenije.
[/quote]

Sploh, ker so slovenski 40-letniki sami atleti a ne? Ženske stalno hodimo vlažne naokrog samo ob pogledu na cvet slovenske moške lepote. Eden bolj fejst kot drugi.

In itak so vse 25-letnice po defaultu lepe, seksi, napete, gladke. Vse do zadnje.

Sicer se pa že poznamo. Ti si tisti, ki stalno piše proti starejšim ženskam, v resnici si bil pa verjetno že dvakrat na operaciji karpalnega kanala, ker toliko drkaš. Dokler o odnosih razmišljaš v smislu konkurence, ponudbe, cene, pogajanj, ohranjenosti in kilometrine, bo pač tako. A naslednji termin imaš verjetno že rezerviran?

Sploh, ker so slovenski 40-letniki sami atleti a ne? Ženske stalno hodimo vlažne naokrog samo ob pogledu na cvet slovenske moške lepote. Eden bolj fejst kot drugi.

In itak so vse 25-letnice po defaultu lepe, seksi, napete, gladke. Vse do zadnje.

Sicer se pa že poznamo. Ti si tisti, ki stalno piše proti starejšim ženskam, v resnici si bil pa verjetno že dvakrat na operaciji karpalnega kanala, ker toliko drkaš. Dokler o odnosih razmišljaš v smislu konkurence, ponudbe, cene, pogajanj, ohranjenosti in kilometrine, bo pač tako. A naslednji termin imaš verjetno že rezerviran?
[/quote]

Dobra! :)))))

New Report

Close