Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Madona, samo da so me monklje vesele,

Madona, samo da so me monklje vesele,

ja ja seveda.
moje izkušnje konkretno s tabo so bile tole

iz te teme

http://med.over.net/forum5/read.php?151,10358405

kjer nikoli v nobenem pogledu nikdar nikakor nisem o tebi napisala ene same vrstice…

pokaži mi s prstom, kje sem te osebno napadla, da sem si zaslužila tak napad… kako sem foušljiva zafrustrirana uničevalka….

ane.. modrival… hitro se najde kak dokaz proti….
tale mon tu je varljiv… vse se hrani, a veš… vsak dokaz… in vse, kar rabiš je google in dober spomin, pa ga najdeš[/quote]

To je reala in v temai, ki je bila odprta je lahkoprepšoznavno in ni nič novega, ravno zato te je zadelo, ker veš da je res, drugače te ne bi moglo. in kaj bi zdaj, moral kaj drugega napista? Tu itak vse zanikate in vedno skočite,kadar zagledate sebe v napisanem. Sem se ravno par dni nazaj pogovarjal z enim svetovalcem na CSD in mi je rekkel enako kot tu pišem. “Nam je to vse poznano, saj vse enako počnejo, ničnovega ne poštudirajo”…in kaj, jaz pa tega ne smem napisat, moram pihat na dušo, ker sem na forumu?[/quote]

aja, ker ti veš, da je res, lahko vse ženske zmerjaš tu gor.

no comment

ps
in ne, ni res, bolj mimo ne bi moglo bit, ampak hej, ti itak sprevrženo vse vidiš….

In kako naj vemo pod katerimi črkami boš drugič pisala , če so vedno različne?
In najbolj pljuvajo in skačejo neregistrirani, oziroma so lahko registrirani pa se v te namene skrivajo pod bebavimi neregistriranimi niki in napadajo vse živo, nikoli ne komentirajo dejansko napisanega v temi, ampak gredo napadat osebno registriranega uporabnika z bebavim izmišljanjem o njem in njegovem življenju, kar je popolnoma nezrelo in idiotsko. In potem kaj si ti meni napisal pred pol leta…bila pa pod kdo ve kakim vzdevkom. In komu dejansko je kdo potem kaj napisal in s kom se je srečala, kot ravno zgoraj navaja in joka domnevno neka uporabnica, lahko je pa tud dedc ali karkoli vmes?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

To je reala in v temai, ki je bila odprta je lahkoprepšoznavno in ni nič novega, ravno zato te je zadelo, ker veš da je res, drugače te ne bi moglo. in kaj bi zdaj, moral kaj drugega napista? Tu itak vse zanikate in vedno skočite,kadar zagledate sebe v napisanem. Sem se ravno par dni nazaj pogovarjal z enim svetovalcem na CSD in mi je rekkel enako kot tu pišem. “Nam je to vse poznano, saj vse enako počnejo, ničnovega ne poštudirajo”…in kaj, jaz pa tega ne smem napisat, moram pihat na dušo, ker sem na forumu?[/quote]

aja, ker ti veš, da je res, lahko vse ženske zmerjaš tu gor.

no comment

ps
in ne, ni res, bolj mimo ne bi moglo bit, ampak hej, ti itak sprevrženo vse vidiš….[/quote]

To ni zmerjanje, to je moj e mnenje v odgovoru na tokar si sama napisala v temi. Razumeš? Razumeš razliko med tem in tem da si izmišljaš nekaj o življenju uporabnika in sploh ni vezano na temo in to izpostavljaš.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Prijateljica, ki je tako na tekočem, ni prijateljica, ampak zafrustriran fovšljiva uničevalka… In ta stavek, ki te tako boli, s tem da sploh ne vemo kdo si, še stalnega vzdevka nimaš, je pač moje mnenje in najpogostejše dejstvo v realnem svetu in hkrati najbolj logičen odgovor, ki si ga vzela iz konteksrta teme. Kajti prijatelji ne poglabljajo zadev in o njih odpirajo tem na forumih in se tudi pristransko ne mešajo in postavljajo v vlogo pomagača in hujskača, ampak poskušajo realno umirjat in , tolažit in blažit. Zatote je tudi tako zadelo, ker veš da napisano popolnoma drži. Ampak zame osebno, koga pa je zadelo, a si se kje vsaj podpisala, da vem, da si dejansko to za kar se predstavljaš?…mislim

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

In kako naj vemo pod katerimi črkami boš drugič pisala , če so vedno različne?
In najbolj pljuvajo in skačejo neregistrirani, oziroma so lahko registrirani pa se v te namene skrivajo pod bebavimi neregistriranimi niki in napadajo vse živo, nikoli ne komentirajo dejansko napisanega v temi, ampak gredo napadat osebno registriranega uporabnika z bebavim izmišljanjem o njem in njegovem življenju, kar je popolnoma nezrelo in idiotsko. In potem kaj si ti meni napisal pred pol leta…bila pa pod kdo ve kakim vzdevkom. In komu dejansko je kdo potem kaj napisal in s kom se je srečala, kot ravno zgoraj navaja in joka domnevno neka uporabnica, lahko je pa tud dedc ali karkoli vmes?[/quote]

Tole so pa travme, ker ti je dimnikar drago prevzel.

In kako naj vemo pod katerimi črkami boš drugič pisala , če so vedno različne?
In najbolj pljuvajo in skačejo neregistrirani, oziroma so lahko registrirani pa se v te namene skrivajo pod bebavimi neregistriranimi niki in napadajo vse živo, nikoli ne komentirajo dejansko napisanega v temi, ampak gredo napadat osebno registriranega uporabnika z bebavim izmišljanjem o njem in njegovem življenju, kar je popolnoma nezrelo in idiotsko. In potem kaj si ti meni napisal pred pol leta…bila pa pod kdo ve kakim vzdevkom. In komu dejansko je kdo potem kaj napisal in s kom se je srečala, kot ravno zgoraj navaja in joka domnevno neka uporabnica, lahko je pa tud dedc ali karkoli vmes?[/quote]

Tole so pa travme, ker ti je dimnikar drago prevzel.[/quote]

Samo tale dimnikar slabo opravlja svoje delo a ne? �

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

To si pa cist mim udaril, a ne vidis da kacurina brani modrega nergaca v skor vsaki temi?

Samo vprasanje casa je kdaj bo po njej pljuval, kaksna puhloglavka je.

To si pa cist mim udaril, a ne vidis da kacurina brani modrega nergaca v skor vsaki temi?

Samo vprasanje casa je kdaj bo po njej pljuval, kaksna puhloglavka je.[/quote]

Takrt bo veselje, boste vidl.

Kacurina bo tih, un jo bo psihicki izmozgal, pol bo nasla dimnikarja, kot bivsa, ki je ni mogu zadrzat, pa bodo vse zensce *urbe.

To si pa cist mim udaril, a ne vidis da kacurina brani modrega nergaca v skor vsaki temi?

Samo vprasanje casa je kdaj bo po njej pljuval, kaksna puhloglavka je.[/quote]

Takrt bo veselje, boste vidl.[/quote]

Kake težave imate, človek ne more vejamet.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Takrt bo veselje, boste vidl.[/quote]

Kake težave imate, človek ne more vejamet.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Kaj pa je? Vaju resnica boli?

Kacurino je resnica ze zadela, ocitno.

Tale dimnikar pa je dal modremu valu kr po pichkhi.

Kake težave imate, človek ne more vejamet.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Kaj pa je? Vaju resnica boli?

Kacurino je resnica ze zadela, ocitno.[/quote]

T.i. Kacurina je se vedno tukaj, nic bat �

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

No no, ne sodi ljudi po sebi �

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


A ni to kontradiktorno, sprejemati nekaj, kar nam ni všeč ?
Saj že to, da nam nekaj ni všeč, odraža nesprejemanje.
Tvoje pričakovanje je nerealno, saj ni človeka, ki bi vse sprejemal.


A ni to kontradiktorno, sprejemati nekaj, kar nam ni všeč ?
Saj že to, da nam nekaj ni všeč, odraža nesprejemanje.
Tvoje pričakovanje je nerealno, saj ni človeka, ki bi vse sprejemal.[/quote]

Saj ne sprejemam, ampak zato ker mi v reali ni vizualno privlačna debela ženska, se bom pa res raje vzdržalkomentarja kot prizadel,ker me niti to ne briga,moje nesprejkemanje je pa v tem,da je osvajat ne bom šel..
Drugače pa je tu naforumu, jemljem ga kot virtualo, kar tudi je, pogosto se ne ve niti spol osebe na drugi strani,kaj šele kaj več, ne veš ali res tako misli, zgolj kljubuje iz principa ali kaj tretjega,zato se pačpretežno odgovarja na napisano,ne izlivanje na osebni nivo,če sploh ne veš na koga bin zakaj bi se stresel po domače povedano.

Ne vem, nisem čisto razumel, v čem vidiš kontradiktornost?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Zakaj pa te potem moti, če se drugi spravljajo na osebni nivo ?
Kot se drugi, katerim očitaš, niso sposobni zdistancirati od teme in se ne počutiti osebno napadene, tako tudi ti določene komentarje doživljaš kot osebni napad nate.

Komentiral sem tvojo izjavo, da ljudje ne sprejemajo odgovorov, ki jim niso všeč. Ti bi pa rad, da bi jih sprejemali, zato, ker je to resnica, ne pa se sprenevedali in živeli v lastnih utvarah.

Če prav zastopim, bi rad s to temo povedal, da bi naj ljudje brez osebne ali čustvene vpletenosti, sprejemali tvoje iskrene misli in komentarje ?
Naj bi presegali lastna prepričanja in sprejemali komentarje, pa čeprav jim niso všeč ?

New Report

Close