Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Madooooooona….

Madooooooona….

… kaj je pa tuki pri sosedih taka tema… uh, vraga… a so vsi.. doma… brez neta :))))

Dobro jutro vsem, ki bojo tole kletko danes… gledali od znotrej :)))

lepo jutro.
Hja, brez neta že nismo, smo pa s časom bolj tako…. saj veš, družinice pa to….:-))

Kako pa kaj ti?!
Cmoka na lička za lepo jutro.

ojla jani….

no si videl, mal zakolneš, pa že imava eno punčko med nama….hrmmmm..zdaj jo morava samo še prav obrnit, pa bo ta prava…

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

kuku…….ja tuka smo a ne…še en sosedski pozdrav!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kako bi me pa obrnil???
Saj veš, če muco vržeš z višine, se vedno obrne na noge…..:-))
JUtro, Razo!

Jani, lepo jutro, eno cmoko na cmoko in gremo gas v dobro voljo, v novi dan…kakšen pa naj bo danes…včeraj srečen…pa naj bo danes nasmejan, smejmo se in pika!

Jani…….ne ne bom napisala…ne smemmmmmm;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Muci, tebi pa še posebno želim lep dan, predvsem miren, da boš našla čas v njemu tudi samo zase, poljubčka za tvoja sončka in tebi cmoka na lička, uživajmo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kljuka, good morning!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

evo fino.. na šihtu, del družinice je v šoli, del doma in… tko :)))

živjo žverca 🙂

:)))) ne vem če se bo kej pustila obračat :)))))))

ma ja.. nej bo nasmejan ja :))))) je lepo ko srečuješ ljudi, ki imajo namesto namrgodenega pogleda, na faco vržen nasmeh :)))

in Jani se sprašuje, kaj je tisto, kar ne smeš napisat ;))))

ojla prjatu :))))) Lep dan tud teb :)))

Simon says,fu*k your ass!
Dobro jutro,sem se glih s fotelja zvrnil,pa mi gre nekam na….čudno?
Sp

kako si , nisem vedel da še šolo delaš -dodatno
bravo !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

AAAAAAAAA,in dobro jutro,in cmoka za dobro jutro….sem komaj pri kavici,spala pa sem spet dobrih pet urc…brrrrrrrrrr…..kak je mrzlo……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

tele ura je pa tuki čist zblojena..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani ne izzivaj, bom kar napisala,pol bo pa hudič…pa naj samo zašepetam, je nekaj lepega, nežnega…dovolj…sem že preveč napisala…cmoka Jani, greva nagajat, bo bolje, kot pa da jaz tu pišem take besedice, ki zadanejo, ej…pri meni se vrti…pesem…tista…veš katera…ki…zadane…katera zadane tudi tebe… in sedaj jo imam tudi jaz že na cd-ju in se lahko vrti z menoj tudi med vožnjo…ja tam najbolje paše…cmoka na cmoko in greva delat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jutro “čudaček”–> pa upam,da ne bo spet dretja zaradi tega!!!!
Cmoka in to…..joj kak mi ni!!!:-))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

🙂 no jest sem do zdej delal.. zato me ni blo tolko časa :)))

lepo da… še skos zadane … komad mislim :))))

ma ja… faks.. in če rabiš kakšnega.. managerja… čez kakih 5 let… evo mene :)))))

otročje?

je… čist je upilena :)))))))

New Report

Close