Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Madžari zagrozili z iskanjem poti mimo Slovenije

Madžari zagrozili z iskanjem poti mimo Slovenije

Madžari so landlocked država. Potrebujejo povezavo na morje. Najprej so prišli k nam, če pri nas ne bo šlo, bodo pač šli k Italijanom, Hrvatom, Črnogorcem, pač opcija B, kaj pa naj naredijo, a naj pustijo, da jih trop slovenskih levičarskih diktatorčkov drži v šahu?

Ampak v končni fazi bo Slovenija veliko bolj jokcala, če gredo Madžari delati obvoz. Oni bodo imeli nekaj {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dražji prevoz, mi bomo pa, ko bodo šle se povezave mimo nas, pušnili na leto težke milijarde.

S tem, da če bi šel v drugi tir madžarski denar, je to garancija za Slovenijo za neoviran promet po morju, če ga Hrvati začnejo kakorkoli strati, bi jih Madžari ‘disciplinirali’.

Jasno, levičarje je na smrt strah, da bi preko madžarskega vpliva v Sloveniji tudi zavladala desnica, ki postavlja na prvo mesto svojo državo in varnost državljanov.

Na Madžarskem ni treba, da ob mestnih znamenitostih stojijo s strojnicami oboroženi vojaški oddelki, kot je to v kulturno obogateni zahodni evropi…
[/quote]

Ja, vidim, da so ti za vzgled.
Meni je pa ta pojav “malih diktatorjev”, ki je zdaj tako moderen, moteč. Sami petelini na kupih gnoja (Orban, Trump, Putin, Erdogan) ki se jim zdi, da lahko mal komandirajo druge države, v svojih pa itak delajo vse živo, kar s kakšno demokracijo nima najmanjše podobnosti.
Problem s tem namreč nastane, ko drug drugemu začnejo segati v “interesna področja” in to se (videno v zgodovini) slabo konča.

Kaj pa prosiš in se delaš bol usekanega kot si? Je res treba sprevržencem vedno isto ponavljat? In kaj boš spremenilo ko se ti dopove resnica in se ti je že miljonkrat? Do sedaj nisi še nič na bolje, greste še dalje s “pravicami”, zahtevate legalizacijo pedofilije, obsojate heteroseksualne odnose in spočetje med moškim in žensko kot homofobno dejanje, rinete teorijo spola v šolo, itn.
[/quote]

Ti nisi gladko

Ja, res je, ker imajo kalašnikovke:
[img]http://hungarianfreepress.com/wp-content/uploads/2016/12/tek-mti-e1482261159787.jpeg[/img]

V levičarski Sloveniji pa res ne. Pa še manj smo zmetali za ograje od golažev.
[/quote]

Fotka je nastala leta 2016, ko so okrepili varovanje okrog Božiča. Kje pa v letu 2018 oboroženci z oklepnikom varujejo znamenitosti na Ogrskem (kot recimo renesančne v Italiji), pa ne vem.

Lahko nas pa ti razsvetliš, očitno ti je na alterju postalo dolgčas, mmm

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Izvoli še za decembra 2017 To je očitno kar redna zadeva. Za 2018 ti pa prilepim, ko bodo spet varovali svojo najpomembnejšo znamenitost – lutko baby Jezusa – in bo spet pravo božično vzdušje s kalašnikovkami.

A italijanska desničarska vlada ti tudi ni všeč? Torej niti italijanska niti madžarska desničarska vlada ne moreta poskrbeti, da ne bi bilo treba oboroženim vojakom špancirat po ulicah, tako kot jim ni treba po varni levičarski Sloveniji?

Drugi tir ni stvar levih, desnih ali Madžarov, ampak nuje.

Slovenija ima veliko infrastrukture še iz Francjožefovskih časov. Če želi ostati konkurenčna in se razvijati, potrbuje sodobno prometno infrastrukturo. Brez te bo v naslednjih 50 do 100 letih postala narod pastirjev koz in ovac.

A še zmer ne veste, da so levičarji povsod na svetu najbolj škodljivi del družbe? Posebno to velja za nas, saj smo skoraj pol stoletja imeli na oblasti ekstremne levičarje. Za začetek so pobil 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lastnega naroda, da so lahko vladal brez hujših nasprotnikov

Ja, orbanizacije si želite. Samo to nam še manjka. Od Orbana do Erdogana je potem samo še korak.

Število naklepnih umorov na 100000 prebivalcev v letu 2016:

Slovenia 0.48
Norway 0.51
Sweden 1.08
Germany 1.18
United Kingdom 1.20
France 1.35
Hungary 2.07
Russia 10.82

Madžarska je kar shithole, Rusija pa še večji. Slovenija 2. najboljša v Evropi, takoj za Islandijo (če ne štejemo mestnih državic).

Verjetno ščitijo poštene državljane pred levičarskimi skrajneži, kajti nekih ‘multikulti’ skrajnih islamistov nekako primankuje. Morda zato ni oddelkov vojakov z avtomatskim orožjem, podprtih z oklepnikom.

Da komunisti kradejo, je pa znano. Sicer se nekega bejbi jezusa spomnim iz Prage, o budipeštanskem konkurentu pa prvič slišim.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Verjetno ščitijo poštene državljane pred levičarskimi skrajneži, kajti nekih ‘multikulti’ skrajnih islamistov nekako primankuje. Morda zato ni oddelkov vojakov z avtomatskim orožjem, podprtih z oklepnikom.

Da komunisti kradejo, je pa znano. Sicer se nekega bejbi jezusa spomnim iz Prage, o budipeštanskem konkurentu pa prvič slišim.
[/quote]

Očitno se na napačne fokusirajo, glede na to, da na Madžarskem procentualno ni toliko levakov kot v naši ljubi Sloveniji, ki je od Madžarske bolj varna. Verjetno lahko potem mirno zaključimo, da bolj številčni umori na Madžarskem nastanejo zaradi bolj števičnih podivjanih desnakov.

Če je relativno število umorov edino merilo varnosti posamezne države, je očitno kar levićarstvo tisto, ki je problematićno.

V ZDA je 5 umorov na 100 000 prebivalcev, v Rusiji s svojo leviaćrsko dediščino po tvojih podatkih več kot 10,

v levičarskem svetolniku Venezueli, vzoru našim ekstremnim levičarjem, pa je umorov nekje 90 na 100 000 prebivalcev.

https://www.voanews.com/a/venezuela-murders-homicide-statistics/4010151.html
https://www.insightcrime.org/news/brief/venezuela-set-for-murderous-2017/

Ampak sedaj se pa od teme, drugega tira, oddaljujemo hitreje kto se Madžari od pot skozi Slovenijo

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Važno je samo to da se je drugi tir začel graditi, za ostalo že bo poskrbljeno

Samomorov imajo pa tudi veliko.

Raaadeee

Ja in? Naj se speljejo, kdo jih bo sploh pogrešal.

Venezuela izstopa med levičarskimi, vseeno pa jo prehiti desničarski El Salvador, ampak pri obeh je problem katolištvo, ki je garant za podivijani kriminal, isto kot pri Mehiki. Sicer pa je celo levičarska Severna Koreja s 4.4 umori na 100k bolj varna od ZDA z več kot petimi.

Ko bo konec te norije denarja za gradnjo ne bo, madžari so šli v trst, torej je proga brezveze je ne bomo rabili nikdar več, ker tudi pretovora ne bo, oziroma ga še za en tir ne bo dovolj.

Ko bo konec te norije denarja za gradnjo ne bo, madžari so šli v trst, torej je proga brezveze je ne bomo rabili nikdar več, ker tudi pretovora ne bo, oziroma ga še za en tir ne bo dovolj.
[/quote]

Jaz in moji? In kdo so moji? Z moje strani zagotovo ne bodo pogrešani, niti ne bo pogrešana nobena proga ali tir. Kar se mene tiče, gredo lahko do Trsta prek Kitajske.

Jaz in moji? In kdo so moji? Z moje strani zagotovo ne bodo pogrešani, niti ne bo pogrešana nobena proga ali tir. Kar se mene tiče, gredo lahko do Trsta prek Kitajske.
[/quote]
Hvala ti kobila, da si Madžare odgnala, vsaj nismo dolžni zgraditi te proge, projekt je itak samo ponikalnica denarja, zato bo projekt ustavljen v nekaj mesecih.


Hvala ti kobila, da si Madžare odgnala, vsaj nismo dolžni zgraditi te proge, projekt je itak samo ponikalnica denarja, zato bo projekt ustavljen v nekaj mesecih.
[/quote]
Ni za kaj, teslo, raje se veseli, saj bodo lahko tvoji virusi na ablasti postrgali ostanke v svoje žepe še na ta račun.


Ni za kaj, teslo, raje se veseli, saj bodo lahko tvoji virusi na ablasti postrgali ostanke v svoje žepe še na ta račun.
[/quote]

Včeraj si vpil da ti je vseeno, kot apolitičen, evo danes si se razkril, bednik jedan, nič ne bo provizij, nič ne bo korupcije , nič se ne bo delalo, predvsem pa ne bo ANEKSOV, katere je kobila že veselo podpisovala!

Včeraj si vpil da ti je vseeno, kot apolitičen, evo danes si se razkril, bednik jedan, nič ne bo provizij, nič ne bo korupcije , nič se ne bo delalo, predvsem pa ne bo ANEKSOV, katere je kobila že veselo podpisovala!
[/quote]

Mi totalno dol visi za Madžare in tire, ja. To, da si ti očitno opredeljen za viruse na ablasti še ne pomeni, da sem jaz za koga drugega. In kdo za vraga je kobila? Tvoja mama?

New Report

Close