Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek magla svuda…..

magla svuda…..

magla oko nas….

Kje ste vsi? A moram stalno sprašvat??? AAA A nemorte nič napisat..a je res tolk dela..aaa??’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hojla Muca .. glej, sem brala spet eno otroško knjigico .. pa našla en ful dober recept :)))) kaj mi je všeč :))))))

Recept za Bistro glavo ….

Kupi vrečko piškotov v obliki črk in številk.
Sestavi račune ali besede. POSTAVI SE NA GLAVO.
Vse račune ali besede potem počasi .. Z UŽITKOM pojej.
Piškoti ti bojo padli direkt v glavo in tako zbistrili možgane .

hehehehehe .. a ni tale dobra no :)))

uh, a misliš, da je res svet tako zelo preprost :)))))))

B.

Delam, delam, delam kot zamorc.

Še za kosilo si komaj vzamem čas.

Mene pa zanima, če je šel Brusko res na Brnik čakat naše fuzbalerje ?
Je rekel, da jih bo šel , ne glede na to kako se bodo uvrstili.
A ma kdo kakšno informacijo o tem ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Aha viš kje se najdejo čisto preproste modrosti živlenja.Jep je čist simple,če ga tako vzameš..Velikokrat pa preveč zakvačkamo stvari in rata potem ena kolobocija…Zakompliciramo stvari mi….tako je ja….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon, mislim, da sem slišala, da je en primorec norel naokoli in striptiz plesal, hihihihihi… potem pa so ga “pridržali zaradi nekulturnega obnašanja”. Ja, ja, tile organi so hudo stvar :))))))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

kaj pa je v striptizu nekoluturnega aa hmmmm???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Striptiz na splošno ni nekulturen. Nekulturen je bil Bruskov striptiz. Baje je naredil cel kaval in so nogometaši zviseli, ker so ženske samo še Bruskota gledale in ga potem lovile po celi pisti. Avioni so imeli zamudo dve uri, Brusko pa je ušel v bližnji gozd, kjer ga do danes še niso našli. Niti psi, katerim so dali za vohati njegove spodnjice niti ženske, ki so natančno vedele, kaj iščejo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

uhaaaaaaaa

delam delam

super

joj kaka pesemmmmm slovenska verzija Tužna su zelena poljaa…

moj bog…..

pobira me……

Pusti da te vodim,kjer tiha reka sanja..
pusti da verjamem
da še si moja ti…
Drugi skivaj te ljubi…a jaz čutim vse to..
drugi skrivaj te krade, a jaz trpim le lahko…
In ko bo mandolina nežno se vila v noč..
te bom poljubil draga
priča bo mesec sijoč…..
jojjjjjjjjjj uha….na zdej mam pa solze v očeh…To je moja pesem…uhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ane .. kako znajo mulčki stvari tako preprosto povedat .. pa tako razumljivo .. brez kompliciranja …

hmmm ja sej sem slišala da se en čuden tič klati tukaj po naši gmajni južno gorenski :)))

Nič bat, Barbi, strokovnjaki pravijo, da ni nevaren.

Brusko, Brusko! Zdaj si ga pa totalka usral!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

GLEDALCI!

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

he he he .. še dobro da je Brusko daaaaaaaaaaaleč stran od PC-a :))))) … nekje v gmajnici :)))))

He, he, smo čakali, da skozi meglo prodre sonček :)))

Aha.. je preprost.. še bolj 😉

Zajček pa pogreša Brusija, da malo prevetri tale forum s svojimi kozlarijami !
Ker vem, da gre plavat, pa če ga kdo sliši ali vidi, naj mu pove, da je zajčku dolgčas. Tko !

Lili tudi pogreša Bruskota. Čisto zares. Še vedno mislim na tisto masažo…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Uhuhu, tole je bolj divji post tvoj Lili , he, he…
zajček , bi samo klepetal in se smejal z njim….
me vedno spravi v smeh, ko klepetava…

Ne vem , če boš od njega dobila kaj masaže, čeprav ti jo privoščim, je zelo nežna persona ( preverjeno v kitajskem zidu ) , samo saj veš, lažje je reči kot narediti….uhuhu…

Aha, se še spomnim Kitajskega zidu. Pa tisto zaigrano politje vina, jajajajajajajajajajajajajajajajajaja…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ha, ha, zaigrano 🙂
No, zdaj bi to ponovila ! Bolj uspešno in natančno, he, he, Lili, za crknt !
_________________________________________________________

grem peljat kužka, pa, pa…..

Lahko se ponovi, ampak pod mojim budnim očesom. No, pa tudi svoj piskerček bi zraven pristavila :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, če je to pogoj, prav ! 🙂

.. o kako smo prepričani :))))

B. Janiju skor .. verjame :))

New Report

Close