Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Magnifico..

Magnifico..


joj, baba zadrta…DIHAJ!!!!
[/quote]

javi se, ko boš ime-la potomke v letih, ko bodo vaba za “čičkote”….. Me zanima, kako globoko boš dihal-a….

Njegova besedila so parodija in kriticizem. Ne vsa seveda, a tista, ki jih tukaj omenjate so. Je izredno inteligentna oseba, kar za večino tukaj žal ne velja.

In pesem pukni zoro je posvetil svojemu dedu, srbskemu vojaku na solunski fronti, ne kar tako, kot misli eden tukaj.

Ne …seveda ga ne…samo po lopatko ste prišla sunit :)))) In to v Popayev peskovnik.
Je namreč avtor – gostitelj peskovnika ;))))
[/quote]

Škoda, ker so moderatorji že pobrisali.

Najprej prilepiš video povezavo videa cici mici….., nato spremljaš debato in celo kar provociraš ljudi, naj pa kar prijavijo, če jih to moti ( pred izbrisom moderatorjev)….. In potem še vikaš za zafrkancijo?

Poglejte se prosim v ogledalo, avtorica Indijski Tulipan…..

Cici Mici in čičko sta pa zate parodija na kaj??

..dej ti meni tlel moralizirat pišče….

Privoščim ti, da ti en takle hčerko, vnukinjo ko bo stara 14, 15, 6, takole trajba.. Pa da vidimo potem tvoje moraliziranje in pametovanje preko konuc svojih prstkov. usralo se boš u gate od togote.

Tale njegov video je sporen, zagotovo – to ni več upati si, ampak prečkanje meja moralnega. Ni pa moj problem, da imaš ti IQ nižji od telesne temperature, da se ti zdi tak video kul, avtor pa zabava za množice in legenda……
[/quote]

zakaj sporen? lahko bi rekli, da je poučen … tudi ministrstvo za šolstvo bi mu moralo kaj plačati, da nauči punčke namesto njih, kako se ubranit pred strički 🙂

in če zdaj malo izračunamo (kot bo tudi FURS): povprečna cena vstopnice je bila okrog 30 evrov. se pravi 11600 x 30 = 348.000 evrov. če bi človek to razdelil na vse leto, je to 29.000 evrov mesečno!!! to pa ni slab zaslužek, kajne? seveda je treba tu odbiti stran razne stroške, ampak, vseeno, Magnifico je sposoben zaslužiti, to mu je treba priznati!
[/quote]

Pa saj Magnifico ni bil organizator…
On je dobil toliko honorarja, kot je bilo navedeno v pogodbi, organizator (M. Prezelj) pa je od teh 350 jurjev poleg honorarja za band plačal še promocijo samega koncerta (plakati, oglasni prostor na radijskih, TV postajah in na netu), najemnino za dvorano, oder (ki ga postavlja in podira kar nekaj ljudi), ozvočenje + ekipo za load in in load out (nekaj kamionov opreme), tonca, lučkarja, catering (in tu ne govorimo o picah in sendvičih), pijačo (ne samo za band, ampak tudi za celoten VIP sektor), vse operativce – od raznih production managerjev, stage managerjev, runnerjev, pa do končnega čiščenja dvorane, ko tehnična ekipa odnese zadnji kabel iz nje…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pa saj Magnifico ni bil organizator…
On je dobil toliko honorarja, kot je bilo navedeno v pogodbi, organizator (M. Prezelj) pa je od teh 350 jurjev poleg honorarja za band plačal še promocijo samega koncerta (plakati, oglasni prostor na radijskih, TV postajah in na netu), najemnino za dvorano, oder (ki ga postavlja in podira kar nekaj ljudi), ozvočenje + ekipo za load in in load out (nekaj kamionov opreme), tonca, lučkarja, catering (in tu ne govorimo o picah in sendvičih), pijačo (ne samo za band, ampak tudi za celoten VIP sektor), vse operativce – od raznih production managerjev, stage managerjev, runnerjev, pa do končnega čiščenja dvorane, ko tehnična ekipa odnese zadnji kabel iz nje…
[/quote]

VIP sekcijo plačajo ponavadi kar sponzorji, firme, ki najamejo VIP prostor v Stožicah, ne organizator….

zakaj sporen? lahko bi rekli, da je poučen … tudi ministrstvo za šolstvo bi mu moralo kaj plačati, da nauči punčke namesto njih, kako se ubranit pred strički 🙂
[/quote]

Se počutiš še posebej zadovoljeno, ker provociraš?

meni je všeč par komadov, ampak na koncert ne bi šla.

ima pa tip jajca….ne siddharta ne bfm, nista upala v stožice samostojno.


Popaj, hvala za tvoj odgovor in konstruktivno debato.

Ampak vseeno me zanima bistvo: bi kaj drugače mislil,/razmišljal če bi imel najstniško hči, sorodnco? Četudi ti veš, da je dobro vzgojena, pripravljena, pa jo kak stari čiča vseeno na kolenčka vabi? Si prepričan, da bo zmogla se upret skušnjavi -sladoledu, čokoladici v zameno? A ti več, da se naivna deklica, ker ji gode, težko izogne, se ne zna, ker nima izkušnje pokvarjenosti čičkota še dosedaj – odrasla ženska že ima klinker v glavi, deklica pač ne in pade….

Ja, eno je metanje najstnic na kolena, ko jih že pri 12ih ene meče puberteta nenormalno , ali pa izzivalno oblačenje, kar pa ni nujno tudi signal, da bi pri 13ih že bile rade spolno aktivne – nekateri moški si pa tak signal narobe interpretirajo, jasno skozi seksualne oči in ker je prepovedan sad vedno najslajši -gre pa pri takih deklicah za afnarijo, ker posnemajo svoje idole s socialnih omrežij, videov, ipd ( twirkanje, izzivalno oblačennje, ki je napol slečeno in ne oblečeno, in podobno….
Primer: na eno kratko potepanje po Italiji je hči povabila svojo sošolko, 13 let , šli smo tudi v Vatikan, tamala se mui zjutraj pojavi v hotkah z ritnicami na izvolte in prosojno majčko, skozi katero se ji je modrc videl – ne karikiram, resnično neprijetno. Sem ji pač lepo obrazloila, da tale oblačila ne bodo primerna, , da smo v krščanski državi, kjer se hodi oblečeno temu primerno. Pri njej doma zelo verni, BTW. ( pa sicer ne hodimo v RKC, pa tudi hči se nikoli ni tako oblekla, nima te potrebe).
Dekleta, ki se za ven oblečejo pri 13h pomanjkljivo, za na cesto, za “srpehod po mestu s prijateljicami”, so jasno vaba za “čičote” – ki takoj mislijo, da jim bodo z veseljem sedle na kolenčka….,Taka deklata imajo ponavadi tudi doma slab zgled v lastni materi, ki se ji tudi pri 40ih še malo rola v glavi in se obnaša enako, kot hči najstnica, so nedozorele. Ali pa je posredi tudi preveč stroge krščanske vgoje, kot je bilo pri dotični deklici in se jim odpelje takoj, ko pridejo malo v drug svet, na svobodo, ker so doma preveč na vrvici. Dekle je šlo seveda tudi na škofijsko gimnazijo na željo staršev.

Zaskrbljujoče je , ko nekateri “čičoti” prav lovijo mlade deklice, iščejo tako priložnost, ker misijo, da je to čisto nekaj običajnega. Ko priložnost dela tatu . Pa to ni običajno. To je pedofilija.

Je pa še nekaj res. tista moč umetnikov, ko mislijo, da si lahko privoščijo vse, ker jim bo množica sledila in iz roke jedla. Bolj, ko so kontroverzni, bolj jih to rajca in jim daje tisto moč nadvlade. Stage power….. Ker oni so pač “carji” , v svoji glavi.
Vendar vse lepo in prav, dokler niso “v špilu” mladoletniki. Ali pa ko nekdo izprijen , v drugi puberteti izkoristi njihovo naivnost in se s tem okoristi….za liziko…..
[/quote]

Ni problema, rad debatiram z ljudmi, ki hočejo priti do dna. Pa sej takih čičotov nekako ni na spregled v sloveniji, ker je enostavno premajhna, da takšni čičoti ne bi štrleli iz množice, se mi zdi, da javnost sesuje nekoga, če se že samo malo sumljivo obnaša starejši moški do otrok.
Vem, da se je nazadnje pisalo neki o V. Mal-u. Torej se mediji ne bojijo tudi takšnih veličin kot je ta pisatelj in jih dobesedno linčajo. Normalen starš ima pa itak pod nadzorom svojga otroka vsaj tja do 16 leta, da ne pride ta otrok v bližino svakojakih čičotov s čokolado.
Pa recimo, da je ta situacija s tem videom pač lapsus in se mi zdi vse skup pretirano, jebat ga. Z indijskim tulipanom se večkrat pohceva in gledam jo kot ok. in zanimivo žensko, že zarad tega, ker je bila v indiji, hehe.., ker men se tja ne bi dalo it, pa recimo na Tajsko in te podobne exotične države, tud, če mi bi plačali….
To temo sem odprl zaradi ene teme, pred dnevom, ko je nekdo ves penast, ker v ljubljani pod taktirko jankoviča nastopajo hrvaški izvajalci in z njo sem hotel povedat, da slovenski izvajalci nimajo šans (NA ŽALOST), da privabijo toliko ljudi na prireditev, kot jih lahko privabi balkanski melos, mogoče je keč samo v tem, da se avtohtoni slovenci enostavno nočejo al pa ne znajo tako čustveno sprostiti ob svoji muziki, neslovenci pa itak ne hodjo na slovensko muziko, vsaj večina ne, torej, kje je pol računica jankoviča in tistim na stojnicah, da vsak dan igrajo modrijani, ki bi napolnili sceno en dan, drug dan bi bila pa že kriza na kongresnem trgu kar se obiska tiče, to je to…

Siddharta so že leta 2003 imeli 30tisočglavo množico na bežigrajskem koncertu, Magnifico pa koliko – 13jurjev? khm

Pa saj Magnifico ni bil organizator…
On je dobil toliko honorarja, kot je bilo navedeno v pogodbi, organizator (M. Prezelj) pa je od teh 350 jurjev poleg honorarja za band plačal še promocijo samega koncerta (plakati, oglasni prostor na radijskih, TV postajah in na netu), najemnino za dvorano, oder (ki ga postavlja in podira kar nekaj ljudi), ozvočenje + ekipo za load in in load out (nekaj kamionov opreme), tonca, lučkarja, catering (in tu ne govorimo o picah in sendvičih), pijačo (ne samo za band, ampak tudi za celoten VIP sektor), vse operativce – od raznih production managerjev, stage managerjev, runnerjev, pa do končnega čiščenja dvorane, ko tehnična ekipa odnese zadnji kabel iz nje…
[/quote]

Skoraj noben nima pojma o stroških organizatorja…marskdo dela z nulo ali celo z minusom, samo da dobi posel, in ima hipotetično zagarantirano za naslednje leto oz za kakšen drug koncert…

Skoraj noben nima pojma o stroških organizatorja…marskdo dela z nulo ali celo z minusom, samo da dobi posel, in ima hipotetično zagarantirano za naslednje leto oz za kakšen drug koncert…
[/quote]

Ja to pa res, skoraj noben, sami bebci.

Magnifico je caaaaaaaaaaaaaaaaaaaar. Sem bila sigurno že na 10 njegovih koncetih in vedno naredi žur… Ima jajca …….

Že precej bedarij sem prebrala tukaj (moje vključene ;))
Ampak tale pogrom na Magnifica, ki je eden najboljših zabavljačev tega časa in prostora? Saj ste smešni.
Ne vem, kaj vam je, ampak bom še malo podžgala tiste najbolj živčne – glejte tole – verjetno je MORILEC?????
https://www.youtube.com/watch?v=hBP-KoWae7w

Siddharta so že leta 2003 imeli 30tisočglavo množico na bežigrajskem koncertu, Magnifico pa koliko – 13jurjev? khm
[/quote]

Lej, da ti povem kako to gre….vedno vidiš skupaj Sidarto, BFM, MI2 in še koga…in vedno vidiš skupaj Šank rock, San di ego, Pankrte, Mary rose, itd…kaj ti to pove? Prva kombinacije je totalni mainstream za kmetavze, druga pa za prave rokerje….logično da Sidarta lahko napolni vse največje place v Sloveniji, če jih posluša vsak kmet….

Lej, da ti povem kako to gre….vedno vidiš skupaj Sidarto, BFM, MI2 in še koga…in vedno vidiš skupaj Šank rock, San di ego, Pankrte, Mary rose, itd…kaj ti to pove? Prva kombinacije je totalni mainstream za kmetavze, druga pa za prave rokerje….logično da Sidarta lahko napolni vse največje place v Sloveniji, če jih posluša vsak kmet….
[/quote]
Ti boš tole znal odgovort, smo že dabaterali: Kaj ti nuca kvaliteta, ki je nihče ne posluša? Razen če delaš muzko za svojo dušo?

Z veseljem sem kmetavz, ki posluša MI2, Siddharto in BFM. Pa Laibache tudi pa avtomobile.

Lej, da ti povem kako to gre….vedno vidiš skupaj Sidarto, BFM, MI2 in še koga…in vedno vidiš skupaj Šank rock, San di ego, Pankrte, Mary rose, itd…kaj ti to pove? Prva kombinacije je totalni mainstream za kmetavze, druga pa za prave rokerje….logično da Sidarta lahko napolni vse največje place v Sloveniji, če jih posluša vsak kmet….
[/quote]

Sem samo replicirala veleumu, ki je prijavil da sidharta in co. nimajo jajc, da se grejo tako zgodbo, so pa jih v resnici imeli ze pred 15 leti. No, jaz sem bila prvic na Sidharti 20 let plus nazaj, ko se niso bili šminkiči in nas je migalo v Peki z bendom vred mogoce 30 komada. Prajsles 😁

Sej vsak bend začne zgodbo kot garažni band.

Da moram biti se dolgo tolerantna do razbijanja iz kleti?


Ti boš tole znal odgovort, smo že dabaterali: Kaj ti nuca kvaliteta, ki je nihče ne posluša? Razen če delaš muzko za svojo dušo?
[/quote]

Wtf!! To ,da je pri nas kvaliteta čist premalo cenjena, je jasno….Marsikdo dela musko za svojo dušo, pa jim rata fenomanalno…ampak sori, to ni Sidarta in podobni ….oni so mel že v štartu plan uspet v tujini ampak so hitro odnehali..le bogve zakaj…za razliko npr od Stray train, ki so se setavli 2015, narsil do danes 2 albuma in imel 50 koncertov po Evropi…to je faking kvaliteta!!! Od videa. samega komada, snemanja v studiu , izvedbe v živo itd…VSE!!! Jebote pa Sidarta…do gležnjev jim ne sežejo…

https://www.youtube.com/watch?v=qNjDVvpyovM

Ej, zdej pa ne mešat…jst sm tut velik ljubitelj Avtomobilov, Pande, Leelojamais, King foo, in ostalih podobnih poprock kvalitetnih bendov s kvalitetnimi teksti….ampak tle se neha kvaliteta…

Wtf!! To ,da je pri nas kvaliteta čist premalo cenjena, je jasno….Marsikdo dela musko za svojo dušo, pa jim rata fenomanalno…ampak sori, to ni Sidarta in podobni ….oni so mel že v štartu plan uspet v tujini ampak so hitro odnehali..le bogve zakaj…za razliko npr od Stray train, ki so se setavli 2015, narsil do danes 2 albuma in imel 50 koncertov po Evropi…to je faking kvaliteta!!! Od videa. samega komada, snemanja v studiu , izvedbe v živo itd…VSE!!! Jebote pa Sidarta…do gležnjev jim ne sežejo…

https://www.youtube.com/watch?v=qNjDVvpyovM
[/quote]
Nisem tega vprašal. Bom drugače, za začetek, kaj je to kvalitetna glasba? Število koncertov verjetno ne?

Nihče ni živčen – samo s tem videom Cici Mici je šlo pa mal predaleč – poglej si video dobro, izraze na moški lutki-čiču, ko dekliški utki sklonita glavo v naročje moške lutke. Pol pa napacani okrog ust ( s Chocolattt in sladoledom, ja)….. Jasno, iz besedila se razbere, da gre za (pre)mladi dekleti in lušte čičota, zelo pedi-pedi….kapiraš zdej? Ali pa se boš še naprej nevedno delala?

New Report

Close