Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Maja ,samo nate čakam

Maja ,samo nate čakam

Joj, Ondi, lahko prosim nehaš!?! Vsaj dobro preberi njegove poste. Človek je zaljubljen, nam samo malo na dušo piha. Dajmo danes res bolj na easy!

Ok,ok.

Ne razumem zakaj te potem ne zbudi on

🙂 To je pa drugo vprašanje ja. Mogoče je pa utrujen? Ti bi me zbudil?

In si bila deležna kakšne lepe pozornosti?

Še vprašaš? Začel bi te poljubljat in šlatat! Sicer pa utrujenost ni vzrok da se ne ljubi! Pri sexu se celo odpočiješ!

Pa sem res dobila eno čestitko po mailu. Ampak moram povedati po pravici, da ob takih praznikih kot so valentinovo, 8.marec,…ostajam hladna in se mi zdi vse skupaj pretiravanje. Pozornosti na običajen dan mi pomenijo veliko več. Ampak sem bila čestitke vseeno vesela, ker je prišla od osebe, od katere tega nisem pričakovala. Pa ti?

Popolnoma enako. Več mi pomenijo tiste vsakodnevno malenkosti in pozornosti. Predvsem pa nisem materialistka.

To mi je pa všeč,da nisi materialistka.Seveda vsakdanja pozornost do partnerke je lepa gesta.Drobna darila osrečujejo,če so podarjena iz srca z ljubeznijo.

🙂 A ni smešno, da dobiš recimo parfum ali kaj podobnega samo zato ker si ženska? Me zanima, če vse te ženske, ki dobijo kaj konkretnega za 8.marec, kaj lepega podarijo svojim moškim na dan mučenikov? No, bolje da nehava, da naju ne bo katera obtožila, da sva proti ženskam in podobno. Saj vemo kakšno je zgodovinsko ozadje 8.marca, ampak vseeno.

Ja, potem pa res ne vem kje sem te zgrešila. Škoda! Točno veš kaj bi moral narediti.

Dejanja pomenijo več.

Saj menda to vsi počno! Le kako ostati ravnodušen na prisotnost lepe speče ženske???? Mater če tri noči ne bi spal pa bi..

:)) Veš, to paše v tisto zgodbo, ki ni za na forum.:))
Važno da vem, da bi me ti zbudil in bi se pocrkljala, to mi zaenkrat zadostuje.
cmok

Seveda ženi je treba zmeraj pomagati in ji stati ob strani.

Srečna tista, ki te ima.

A ne?! Sem ji kar malo nevoščljiva. Upam, da se zaveda kakšen zaklad ima. Vsak dan, ne samo za 8. marec.:)) Pa tako veliko srce ima, da se še nam razdaja tukaj.

Cmokca tudi tebi, haha

Ne vem, kje takšni hodijo.

o pa ja! Kaj tvoj počne s tabo pa nočeš povedat!

Ja, zato mi je pa zdravnik predpisal čim več ljubic:-))))))

Težko jih najdemo.

Marsikaj…

Pa veš da moraš zdravnika ubogati?!!!

Saj poizkušam, hehe

New Report

Close