Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majhni moški

Majhni moški

Moški pod 175 cm so žal neprivlacni za dobre bejbe. Če si naredijo mišice izgledajo kot majmuni.

Tudi moški preferirate določen tip ženske, ampak to vam povem, da vas je ogromno pod 175 in lahko ste upravičeno nesamozavestni.  Rešuje pa vas samo dejstvo, da smo ženske pametne in moške izbiramo drugače kot vi izbirate ženske.

In osebno bom raje izbrala majhnega,  ker bom z njim srečnejša kot z mišičastim,  postavnim, 185 lepotcem. Bom pa na vsake toliko časa vrgla oko na kakega 180 cm visokega športnika.

moški pod 180 so pač majhni. ni čudno, da je takih v fitnesih velika večina, ker bildajo samozavest s sixpacki. nekdo, ki je visok, športa bolj rekreativno in mu bildanje mišic skoraj niti na pamet ne pride. večinsko govorim. in valda je višina pri moškem privlačna. meni so pod 180 skoraj pritlikavci in četudi so nekateri lahko simpatični, nimajo tistega naboja. pač jebatga, zato pa z nečim potem kompenzirajo. ponavadi res z mišicami. in manjši kot je, bolj je nabildan in bolj izgleda kot en hibriden piščanec iz baterijske reje.

Za tiste ki so manjše postave je verjetno najbolje da o tem sploh ne razmišljajo. Če se ne da spremeniti – nima smisla za to zapravljati časa.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno188, 19.04.2024 ob 16:42

moški pod 180 so pač majhni. ni čudno, da je takih v fitnesih velika večina, ker bildajo samozavest s sixpacki. nekdo, ki je visok, športa bolj rekreativno in mu bildanje mišic skoraj niti na pamet ne pride. večinsko govorim. in valda je višina pri moškem privlačna. meni so pod 180 skoraj pritlikavci in četudi so nekateri lahko simpatični, nimajo tistega naboja. pač jebatga, zato pa z nečim potem kompenzirajo. ponavadi res z mišicami. in manjši kot je, bolj je nabildan in bolj izgleda kot en hibriden piščanec iz baterijske reje.

Kakor je meni znano, kompenzirajo majhnost z veliki ali kao hudimi avti (vzetimi na krediti ali rabljenimi). Potem parkira doma na poti iz šihta z minimalcem in žalostno puklasto stopi iz avta, stopi v hotel mama in si iz hladilnika vzame pivo.

Odgovor na objavo uporabnika
Heheh, 19.04.2024 ob 16:47

Kakor je meni znano, kompenzirajo majhnost z veliki ali kao hudimi avti (vzetimi na krediti ali rabljenimi). Potem parkira doma na poti iz šihta z minimalcem in žalostno puklasto stopi iz avta, stopi v hotel mama in si iz hladilnika vzame pivo.

haha, ja, tudi z avti. pač mišice in avto, ne more bit bolj plitko. 😉
ne, sej niso vsi taki. ampak velikokrat vidiš moške nižje postave, ki se res ženejo za nečim drugem, kar bi pri drugih (ženskah) vzbudilo pozornost. in ja, materialne zadeve (čim večji in dražji avto, tem bolje) ali pa videz.
visokih moških je procentualno veliko manj, ki se tega grejo. ker ne rabijo. so opaženi samo zaradi višine. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Tiskovlq, 19.04.2024 ob 16:18

Moški pod 175 cm so žal neprivlacni za dobre bejbe. Če si naredijo mišice izgledajo kot majmuni.

Tudi moški preferirate določen tip ženske, ampak to vam povem, da vas je ogromno pod 175 in lahko ste upravičeno nesamozavestni.  Rešuje pa vas samo dejstvo, da smo ženske pametne in moške izbiramo drugače kot vi izbirate ženske.

In osebno bom raje izbrala majhnega,  ker bom z njim srečnejša kot z mišičastim,  postavnim, 185 lepotcem. Bom pa na vsake toliko časa vrgla oko na kakega 180 cm visokega športnika.

Mene načeloma malo manjši ne motijo. Imajo bolj oni z mano težave in z mojo višino. Tako,da pridejo pri men samo oni 180+..raje 185+

 

Pod 180cm so res majhni. Nočem mu poljubljati čela. Če že, naj ga on meni. 😉

Jaz pa imam ravno kontra mnenje. Ti majhni piščanci so nabildani z egom in se spustijo v flirtanje z 10cm višjimi ženskami od njih in jih prepričujejo kako so oni terna zadetek in da se ženske mečejo za njimi. Sem imela en primerek isto visok kot jaz. Bože ne daj, da si obujem čevlje s petkami, je že bil njegov ponos ranjen. Mene ni motila njegova višina, me je pa motil njegov napihnjen ego.

Zakaj se ne podpišeš s svojim imenom, Dominika Schwarz?

 

Mene načeloma malo manjši ne motijo. Imajo bolj oni z mano težave in z mojo višino. Tako,da pridejo pri men samo oni 180+..raje 185+

 

Vesel oče, 200 cm, 100 kg

 

P.S. Pritlikavci se dejansko samo repenčijo, če ni po njihovo…Že če pogledate Hitlerja in Gornika (Reichsmaršal, Titovega polbrata) opazite razlike; medtem, ko je bil Hitler ves penast, je bil Gornik kot pravi aristokrat.

 

V aristokrata vzgojen je bil tudi njegov polbrat Josip Broz, čeprav mu narava ni darovala višine. Reichsmaršal mu je med vojno stalno reševal rit.

Pri Kućanu, Jankoviću (menda sta sorodnika), Telebajsiki, Golobu …. se tudi opazijo značilnosti vseh majhnih. Stalno se rinejo nekam, kjer jim ni mesto. Ko to dosežejo, ugotovimo, da položaju enostavno niso kos.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 19.04.2024 ob 17:15

Zakaj se ne podpišeš s svojim imenom, Dominika Schwarz?

 

Mene načeloma malo manjši ne motijo. Imajo bolj oni z mano težave in z mojo višino. Tako,da pridejo pri men samo oni 180+..raje 185+

 

Vesel oče, 200 cm, 100 kg

 

P.S. Pritlikavci se dejansko samo repenčijo, če ni po njihovo…Že če pogledate Hitlerja in Gornika (Reichsmaršal, Titovega polbrata) opazite razlike; medtem, ko je bil Hitler ves penast, je bil Gornik kot pravi aristokrat.

 

V aristokrata vzgojen je bil tudi njegov polbrat Josip Broz, čeprav mu narava ni darovala višine. Reichsmaršal mu je med vojno stalno reševal rit.

Pri Kućanu, Jankoviću (menda sta sorodnika), Telebajsiki, Golobu …. se tudi opazijo značilnosti vseh majhnih. Stalno se rinejo nekam, kjer jim ni mesto. Ko to dosežejo, ugotovimo, da položaju enostavno niso kos.

ker tvoj Janša je pa ja ornk dec. :)))

ne bluzi, bebček.

Zakaj se ne podpišeš s svojim imenom, Dominika Schwarz?

Mene načeloma malo manjši ne motijo. Imajo bolj oni z mano težave in z mojo višino. Tako,da pridejo pri men samo oni 180+..raje 185+

Vesel oče, 200 cm, 100 kg

Nisem Dominika..in niti približno iz okolice Lj,če ta post leti name.

sem ponosen palček Tomažek – Tomi 😁

bljak, dominika je itak totalno neproporcionalna, pol pa navleče še 10cm petke, pač okusa res nima… ima pa bicepse, res ženstveno. :))) not.

moški, nižji od 180 je majhen. in ja, taki radi kompenzirajo z mišicami ali avti, kot je zgoraj omenjeno. na fitnesu itak vidiš same piščančke, kako se šopirijo in v špeglu širijo svoj prsni koš. 🙂

Načeloma je višina pri moških res privlačna, ampak mene je nekoč en mali dobil na prvo žogo. Bil je samozavesten, poln humorja, tak magnet da adijo.  Je pa res, da sem mala in me.to ni motilo, da je on mali. Še po več kot 25 letih se mi večkrat prikrade s spomine.

jaz sem visok 183 cm in tehtam 102 kg

Res je, kar je za vas cm, je za nas kg, če gremo na vizualo.

Kdor pa izbira izključno po temu kriteriju, pa mu želim veliko sreče. Jo bo potreboval

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9212, 19.04.2024 ob 17:49

jaz sem visok 183 cm in tehtam 102 kg

a ti pa s kilami kompenziraš? 😉

Pri 183 cm verjetno zgledaš kot Telebajsika.

20 kg dol, pa bo!

Kako? Pridi do mene na Kurešček, boš težke hlode žagal, razklal…po nekaj dneh ob kruhu in vodi, po nekaj dneh, ko te bom teral kot samega sebe boš vitek kot Peter Prevc.

 

Vesel oče, ki ne prizanaša nikomur, še najmanj pa sebi.

 

040756009

Če so vam seksi velikani, seksate lahko z žirafo. Veliki moški so preklasti.  Majhni so cute.

Neka osnovna višina ja ,kar je pod 175 za moškega je sicer malo, ženska je lahko že pri 160 cm zelo seksi, pri obeh spolih so važna razmerja telesa ,in še bolj lep obraz .Ni tisti ,ki misli ,da je velik oz velika že kar v neki prednosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 19.04.2024 ob 18:43

Pri 183 cm verjetno zgledaš kot Telebajsika.

20 kg dol, pa bo!

Kako? Pridi do mene na Kurešček, boš težke hlode žagal, razklal…po nekaj dneh ob kruhu in vodi, po nekaj dneh, ko te bom teral kot samega sebe boš vitek kot Peter Prevc.

 

Vesel oče, ki ne prizanaša nikomur, še najmanj pa sebi.

 

040756009

Vesel oče..nisem vedela,da so ti všeč moški. Sicer me ne moti,samo vorašam. Ker vabiš moškega  na ķüraščak..183 in 102 kg..bi bolje pasal h kaki 180 in 75😁🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Wtf, 19.04.2024 ob 19:11

Če so vam seksi velikani, seksate lahko z žirafo. Veliki moški so preklasti.  Majhni so cute.

med velikanom in visokim moškim je razlika.

visoki so zelo seksi.

in tja do 180cm so res nižje rasti. pač manj privlačni.

Moški z veliko glavo, visokim čelom? Sploh, ko pride pleša, kako ženske gledate na to?

Jaz imam 179, pa ste mi ga vse rade volje pusile. In to na 4 kontinentih in mnogih drzavah. Tudi trojcki so padali. Poleg tega ponosno povem, da imam 4 otroke s 3 zenskami. Read bi se 2 otroka (ampak s kako novo zensko). Nova zenska, nova izkusnja ,novo dozivetje in zivljenje. Medtem ko se vikregate, se bom jaz z zenskami zabaval. Držimo pesti, da zanosi..

Odgovor na objavo uporabnika
Sveti duh!, 19.04.2024 ob 21:59

Jaz imam 179, pa ste mi ga vse rade volje pusile. In to na 4 kontinentih in mnogih drzavah. Tudi trojcki so padali. Poleg tega ponosno povem, da imam 4 otroke s 3 zenskami. Read bi se 2 otroka (ampak s kako novo zensko). Nova zenska, nova izkusnja ,novo dozivetje in zivljenje. Medtem ko se vikregate, se bom jaz z zenskami zabaval. Držimo pesti, da zanosi..

ja, tebi pa se res ne moremo upret, hahahah, bebček, totalen OBVOZ okoli tebe, srečna tista, ki te ni srečala!

New Report

Close