Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek make up in urejenost

make up in urejenost

Aja, še oblačila: doma v trenerki, še raje pa v moževi srajci in elastičnih zeloo oprijetih hlačah (možičku je full všeč:-D)

Za ven pa malo bolj uštimana…

jaz pa še vseeno skačem velikokrat doma v kavbojkah, tudi v kavbojkah se da po tleh dričati in pomivati.

Velikokrat se tudi ne preoblečem, ko pridem iz službe. Nosim lepo doma tudi moje črne miss sixty hlače ali pa tudi hlače na rob, včasih imam pa tudi krilce.
Doma nismo bili nikoli navajeni trenirk nosit ;-), tako da sicer zdaj celo imam ene dve, ki pa jih nosim zelo redko, ponavadi samo za kakšno telovadbo.

LP

Ličil ne uporabljam. Tisti čas, ko so se moje sošolke začele veselo mazati, sem si morala ta šport odmisliti. Prvič zato ker sem imela malega dojenčka in moža, veliko smo se objemali in lubčkali :))) in ni bilo praktično. No, to še vedno počnemo.
Drugi razlog, zakaj se ne ličim je moja polt na obrazu – nikoli v času adolescence in tudi zdaj mi ni bilo za pudrom treba skrivati mozoljev, ker jih ni bilo. Koža je nežna in tanka in si še vedno ne upam kaj dosti eksperimentirati.
Tretji razlog – make up oči: nisem se ga navadila, ker sem morala vrsto let nositi s seboj kapljice za oči in si jih v intervalih čez dan kapati v oko.
Četrti razlog: nisem se navadila na ličenje, ker sem nekoč ugotovila, da moja hčerka bolj potrebuje nove hlačke, kot pa jaz šminko.
Peti razlog: mož je zelo hud če se naličim, pravi, da je tudi gozd najlepši zelen ali v svojih jesenskih barvah, le kak bi bil, če bi se drevesa nekega dne namrdnila in si začela barvati liste na modro :)))))))))))))))

Z lasmi si dam precej več opravka in sem strašno nesrečna, če si ne utegnem oprati glave, ko vse skupaj preseže mojo subjektivno dopustno mero. Nohti – zanje skrbim kolikor morem in vsakič ko imam svojih pet minut. Skrb za zobe je itak privzgojena. Nog si ne brijem, poleti postanejo drobne dlake čisto svetle, pozimi pa nikogar ne motijo, so bolj redko posejane 🙂

Prav želim si kdaj iti h kakemu vizažistu ali komu podobnemu, da vidim., kaj lahko naredi iz mojega obraza z ličili. Poznate koga?

;-))))))))

Eno vizažistko pa res poznam…

Se mi zdi, da bi te z veseljem naličila…

Ja? No, lepo. Kje jo pa najdem in zakaj bi ji bilo to v veselje?

Dobiš pojasnilo na mail!

:)))
Se že veselim.

Aja, identificirala sem enega črva, upam, da ti ga ni poslalo. I-Worm.Bagle.z
Pošilja se z naslovom Re:Thank you! in ima priponko info.com. Če si ga dobila in likvidirala, mi sporoči, s ČIM naj se ga lotim. Ne bi ravno zdaj s kladivom po računalniku, strežnik je pa itak tako daleč, da ga v življenju še nisem videla, kaj šele, da se ga fizično lotim :)))

A ni o tem enkrat opozorila Tinkara C?

Malo pobrskaj po iskalniku!

Midva nisva nič dobila (zaenkrat, saj veš kako radi nas imajo…)

O čem je opozorila Tinkara C… ne razumem čisto dobro. Imam ta kratke luči prižgane, ker se v naselju ne sme svetit z dolgimi ;))))))))))))))

Za tale virus je šlo! Mislim vsaj…

Na Trend micro pa je bil še link za PC cilin.

To mi je nekaj mož razlagal zdajle po tel…..

ok, hvala.

grem v investigejšn 😉

Upam, da bo link uspel, mi je možek narekoval;-)))

Ojej, kam s teme sva zajadrali, upam, da se ne bo kdo preveč jezil!
Hvala za tole info. A tvoj mož si takle link na pamet zapomni?

Upam, da boš še pogledala malo višje. Če bo sploh kaj koristilo?;-)))

Pa še za Piki Miki: sorry, ker sva ravno tule, še malo pisarili.

Vzami za dobro, je še tvoj post več na vrhu…;-D (saj veš, da mene vse povezano z make up-om hudo sprovocira…) Pa lep dan!

Ne, jaz sem si zapomnila in šla iskat post, mož je pa dajal navodila kako narediti link.

Piki Miki ne bo jezna, upam vsaj!

Že preverjam računalnik s house callom. Zaenkrat ni še nič našel:(((

Jala!

Jaz nič ne štekam, ampak možek pravi, da hc najprej preverja linijo, potem šele rač. in en del datotek na rač.

Če to ne pomaga pa kak Firewall…

Še eno moje mnenje o ličenju: upam si trditi, da (skoraj!) nobena ženska po tridesetem ni lepša brez ličil. Saj ni potrebno dosti, a vsaj malo glosa in maskare poudari sicer pusti videz, pa če ima ženska še tako brezhibno polt.

Najbolj pomembne na obrazu so pa itak obrvi! Lep naravni lok ( ne populjene!) da obrazu okvir in karakter. Če so presvetle ali preredke, jih je treba malo pokorigirati z rjavo ali sivo barvico ( nikoli s črno!!!), narišemo samo par črtic v smeri rasti in morda malo popravimo lok. Obraz takoj dobi nov značaj in izraznost. In obratno – preveč poudarjene obrvi so zelo moteče. Zelo pomemben je lok – če je previsok, je obraz začuden, če je prenizek in so obrvi preveč skupaj, izgleda zaskrbljen. Obrvi morajo oko odpreti in dati obrazu jasnino.
Kadar se vam zdi kakšna ženska lepa, poglejte njene obrvi, gotovo so popolne. In obratno – ko vas na nekem obrazu nekaj moti, pa ne veste točno kaj, so to gotovo obrvi. Preverite.

Ne razumem, zakaj je večina proti vas tako proti trenirkam: NE, jaz pa trenirke ne nosim tudi doma ne, spet druga pravi, da jo je mož prosil, da nosi kaj drugega. Sedaj s dobijo zelo kvalitetne trenirke, lepe na pogled in predvsem udobne. Pri nas se vsi, tudi otroci preoblečemo, ko pridemo domov, v udobna oblačila, pogosto so to ravno trenirke. Pa zato sploh ne mislim, da smo neurejeni ali kaj podobnega. Ne predstavljam pa si, da bi se morala za štedilnik postaviti v hlačah ali krilu, ki sem ga imela za službo. Otroci pa se prav tako bolje počutijo v trenirki kot v kavbojkah.

Uff, super napisano!

Se popolnoma strinjam!

Vedno se namažem (beri vsak dan zjutraj)… Včasih samo tonirana krema, včasih še maskara in eyeliner… Ustnice vedno samo z vazelinom (jim nič ne manjka brez šminke)…

Trenirke imam rada, samo morajo biti modernega tipa … Oprijete in pestrih barv, po možnosti s črtami ob strani… Pa kaka oprijeta majčka zgoraj… Tko – mladostno pač mora zgledati…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Dove**, firewall imamo že nekaj let. Inštaliran imam Kasperky, Spy Sweeper in McAfee. Ad ware. Glej, PC cilin je do sedaj pregledal že 50 tisoč datotek in nič našel. Še vedno pa išče. No, pravkar je končal in mi čestital, da nimam virusa. Zdaj sem pa res žalostna :(((((((((

Daj prašaj moža, če lahko našemu supportu na strežniku pišem, da bodo še tam pregledali zadevo,. Ne vem, ali običajno to delajo, ali je sploh možno, da je ta črv tam.
Če ti preveč težim, se opravičujem. Ne maram izkoriščati tvoje dobrote, res ne.

Te pokličem!

Nista edini, še več nas je takih.
LP

Živjo!

Uporabljam zelo malo make-up-a.
Doma sem ponavadi nenaličena, razen če pridem od kje…torej dnevna krema in labello.
Če grem ven imam ponavadi maskaro, lip gloss ali labello, redko senčilo za oči…Če se športno oblečem, si makeup-a ne nanašam.
Nohtov nimam nafarbanih, ker cel dan brodim po vodi…
Če pa grem na lepše se pa bolj uštimam-šminka…, sicer pa moja koža. ki je na srečo čista, še ni videla pudra in ga tudi ne bo…mi nekako ne sede.
Lase imam ali spuščene ali spete v čop.
Sem pa doma v trenirki ali oprijetih hlačah in kakšni majici, smo vsi pri hiši tako navajeni.
Splošna nega telesa pa je itak dnevno na redu.
Nisem bogve kako uštimana, se pa trudim da sem urejena.
To je to.

lp
Pati

New Report

Close