Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Maksimalno dober dan ….

Maksimalno dober dan ….

……… danes je maksimalno dober dan,
prepevajo na radiu. A je res?

Dobro jutro, prijatelji.

In ko takole razmišljam v teh jutranjih urah, ali je
dan res maksimalno dober, ko se niti začel še ni,
mi padejo na misel tudi zapisane besede Z.M. o
kartah življenjske igre. Gospod razmišlja o tem, da
————-
“…kart življenjske igre ne more niče premenjati; kot v roke so nam razdeljene, z vsemi aduti ali brez njih. Potem pa igraj svojo igro življenja, kot veš in znaš. Še dobro, dap pri tem ni toliko važno, kdo zmaga, ampka, kdo ima več od igre. Najbolj pomembno pa je, da lahko izbiramo, na katere karte se bomo opirali in kako bomo igrali….”
——————–
In pri kartah ponavadi uporabljamo jokerje. Kateri pa so naši jokerji pri kartah življenjske igre? Morda je eden od pomembnih jokerjev prav Tjavendan. In če bo danes res maksimalno dober dan, kot so nam ga že napovedali, potem imamo torej dnes dobre karte v rokah. In četudi bo vmes morda ena slaba, ne moremo ostalih kart kar zavreči, kajne. Vprašajmo se le, kdo od nas je dobil tokrat najboljšo karto, ker se bo tistemu danes igra dobro izteklo. In zato se vseselimo z njim. Mi pa igrajmo in zaupajmo, kljub ne najboljšim ali pa najslabšim kartam le lastnim sposobnostim v dobro igro. In ne pozabimo, da je v življenju ponavadi tako:

“Ne mremo vedno izbirati, ka se nam dogodi, vedno pa lahko izberemo, kako se bomo na dogodke odzvali.” /Z.M./

Prijatelji, maksimano dober dan vam torej želim, in vzemiti si jokerja, če vam kakšna dobra karta manjka, vzemi si ……… Tjavendan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, je maksimalno dober dan, bo, ziher bo.
Danes praznuje moja starejša hči, zato je in
bo dober dan, maksimalno dober dan! In
seveda grem na en kratek žur …………………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ufffffffff, še ena blazno dobra misel Pitagore
za danes:

Zivljenje je podobno olimpijskim igram:
nekateri trgujejo, drugi gledajo, tretji se borijo.

Jaz bi v tem življenju bila …….. aktivni gledalec!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheheheh na današnji dan smo dahnili..da…ojej…pa še enga poznam k ma r.d.Lih tisti k me je upecal na ta dan!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bemti trgujem še ne….ampak…nikoli ne reci nikoli……:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dan pa ne bo nič posebenega. tako da…..
…bo ja zame maksimalno dober…….:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo jutro vsem !

življenje je kot igra..

Dober dan. Za začetek bo dobro.

Maksimalno dober dan…
danes je….
maksimalno dober dan….

A bo? Rečmo, da bo…

Dobro jutro gmajnica….dobro jutro pupice, dobro jutro pobje…Vsem pošiljam gromozanske cmokote…..CCCCCMMMMMMOOOOOOOKKKKKK!!!!!

Dobro to dane navsezgodaj. Tudi zate enega. CMOOOOOOOK

maksimalno dober dan… ja je danse.. je bil včeri, je bil v soboto.. bo jutri.. bo v torek….. bo… ma skos.. je že kej dobrega v dnevu, da lahko rečemo, da je dan dober 🙂 Samo tisto dobro je potrebno poiskati a ne :)))

Lep dan vsem skupaj in eno veliko.. toplo sonce :)))

Jani

Ali mrzla megla :((((

seba, a veš, da nad to mrzlo meglo… sije toplo sonce :))))) no viš.. že to je neki :)))

Vem ja. Sem bil včeraj na Ulovki. Tam pri Vrhniki. Majka. Smo se sankal k hudič. Sem sre počutil k pet let star otrok he he

ej.. sankanje je kul.. mene v naslednjih dneh čaka sprobat prave tekmovalne sani…. na naravni progi.. tekmovalni.. sam led.. matr, ej.. bom poročal :))))

Jani je bil zutri ob 8. že na Soriški planini… vreme kot v pravljici…. madona.. veselje ja :))))

Ti…z Laro nisem nič govorila. A mogoče imaš ti kakšne novice?

Ufa…sem vama fouš….pri nas se je že vse stopilo….Kam pa naj se grem jaz sankat?

hmmmmmmmm, nimam pojma, kje okol vas je kej.. snega :))

iz tvojih ust v božja ušesa ne de:)

S. mora priznat da se še zmeraj
ni navadila na megleno prestolnico
in da se verjetn nikol ne bo, zato
pa zgasne če le lohka ne de………………

Sploh je pa megla tud za neki dobra, saj poli nimam skomin da moram sedet notri, zunaj pa sončk sije……….

Pa še lohka se zmeri zgovorim da me megla nosi ne de;-)

Pacmakam vornih da bo ja maxi dober dan
S.O.S.

Sej malo višje je sneg….ampak sem mislila, da me boš kaj v vaš konc povabu….šmrk… šmrk…

ja to pa tko velja a ne :))) sej že cel mesec vabim v naš konec.. pa sem rekel, dej ne bod že no siten no.. sej so te že siti s tem sanjkanjem a ne :)))))

ok, zvezdica.. vabljena v naš konec :)))

Priletim s prvim letalom. Cmoka Jani…

:)))))))))))) samo pazi da se ne bo previsok dvignil.. da ne bo težav pri pristajanju :)))

Ne bo težav Jani…Je zvezdica dober pilot…he,he,he,

New Report

Close