Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek mal politke, če lohka

mal politke, če lohka

Pravkar izvedela za incident na meji….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

A je Saško kakega kroata prtegnu?

oh, ne….saško je pa tko srčen človk, da tega ne bi nkol naredu…
oni so nekej naših…menda celo v keho vrgl :_))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Naj jih pol kar dol zadržijo.Politiki niso vredni,da jih mačka poščije…in to vsi brez izjeme.

Tudi jaz ne maram politike, ampak mislim, da so šli hrvaški policisti tokrat malce čez mejo…………..

The best in life is free

čeprav tudi jaz ne maram politikov…..
morate pa priznat da se tile hrvati delajo norce iz nas slovencev:))))

strah me je,ko bodo oni postali člani EU.Takrat ga bomo šele najebali……

če se bojo tak obnašali ne vem če jim bo kar kmalu uspelo,
ampak mi slovenci še kar hodimo tja na dopust, zgleda da se še nam niso tak zamerli:))))

Če ne bi imeli tolk svinjsko lepega morja……bi jih ziher ne bi noben nanke povohu ne bi!Tko,kot oni nas ne….pa jim pustimo dol tolk enga dnarja….eh…smo pa res fuknjeni….

Za koga mahnit nimam jajc, srce pak ja.
Zaslužijo si zid, pa okenček v njem, za skozenj gledat, kak je nam lepo.
Sicer pa SP imaš prav o politikih. Rop lahko razlaga da je zgrožen, poleti je bil pa na Pagu. Uni pa istočasno razglasili ribolovno cono.

Pa jim tudi ta ni zadosti majna, nam hodijo z romponi strgat tole ubogo mlako pred Piran in to v spremstvu čolnov policijskih, če so tako prepričani da so v HR zakaj potem jemljejo policijo s sabo?

Pa da ne boste mislili, da sem nacionalist kar tako, ne.
Moji sosedje so, dajejo mi kruh vsakdanji in želim jim, da bi bili dobra in uspešna država in z nami niso bili v bistvu nikol v vojni.
Srbi so jih pa klali, jim zabijali žeblje v glave in jih žgali na njihovi zemlji.

Pa pride oddaja Latinica in v njej anketa s kom bi raje živeli…s Srbi ali Slovenci, pa jih 65{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odgovori, da s Srbi. Vidiš…to boli.
Kaj smo jim naredili?

Od tiste ankete mene njihovo pofukano morje ni videlo.
Sicer imate pa DEJSTVA okoli meje od danes ponoči v mailu.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Saš………..
a veš kaj boli bolj kot udarci? Foušija. nevoščljivost. Ljubosumnost.
TO boli ! Zato te naj ne čudijo rezultati tiste ankete.

osebno nisem nacionalist, sem pa človek, ki ima ponos in nikoli nikomur ne lezem v rit. Ko sem pred davnimi leti, saj se ne spomnim več, kdajs e je ta cirkus začel, v neki družbi rekla, da “tja dol pa mene ne bo več”, se tega tudi držim. Veliko zaradi strahu, ker nikoli človek ne ve, na kakšenga maniaka bo naletel, malo pa zaradi načelnosti.
Zadnjič, na nekem predavanju, je nekdo prav fino rekel, da s Hrvati, Srbi, pa še s kakšnim drugim narodom ni nič narobe.
La da se je pri naših sosedih čas “ustavil” recimo leta 1960 in temu času primerno odreagirajo na dane situacije, v srbiji so se ure zaštopale takoj po “kosovski bitki”, v kakšni ortodoksni muslimanski državi pa tam okoli leta 1700.
Zato je (menda) iluzorno pričakovati, da bi tako dolgo časovno bariero dotični preskočili v zelo kratkem času!!!
Na zunaj že mogoče, v glavi pa zlepa ne! Za to so potrebne generacije, ne pa samo “politična volja”…..žal.

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ti kroati so se po nevem kakem, samo njihovem zmešanem umu, že v cajtu rajnke Juge nekako proglasili, da so pač nekaj več.In,ko so zdaj dokončno spoznali,da tisto,kar so oni mislili,da so….Slovenci preprosto in brez pompa nardili, jih hoče zdaj od foušije(imaš prav Štefi!!!) RAZČEFUKNIT!
Ker v EU in NATO jih ziher ne bo še naslednjih 10 let s takim obnašanjem.In kot sem že napisal,strah me je dneva,ko jim bo to nekoč le uspelo,ker potem bodo vsi pavi tega sveta manj ponosno hodili po svetu,kot bo vsak posamezni Kroat.

a bo treba mal primožka poklicat????????

mal dostojanstva prosim….saj smo evropejčki!!?????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mi že,oni pa še dolgo ne bodo……

čez dve leti..baje….to pa ni tak dolgo, kajne????

leta letijo - iščem stevardeso.....

sanja hrvatsko prase o kukuruzu!
Bo še Save se jim moglo pretočit…preden bodo oni tisti dve leti videli….

New Report

Close