Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mala popoldanska pravljica…..

Mala popoldanska pravljica…..

heheeh ah no ne bit tko resen! Joj no..sm spodi napisala sory….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

K******** muca, ti pa tud nis’ za nobeno romantiko :)))))))

;))))))))))))))))) ja mišon sveda no :))))))

Jani vas zdej res vse skupaj pozdravlja in odhaja :)))

hhihihihi k******** romantike ni!!!

jao jao ko to priča…heheheh …a veš da še sama seb verjamem..sm rekla da bom pridna Jani moj….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))) muca, čau!

Jani gre domov 🙂

pa pravljica,dej en kos nadaljevanja napiši no.če ne bom imela cel dan moralnega mačka…uhhh:((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ko sva se le premaknila do prijetne senčke v zavetju kostanjev, sem začel
razmišljati, kaj zajčku hodi po glavi. Če se spomnim, kako skeptična je bila, ko sem se pojavil na forumu… Vesel sem bil, ko je počasi in z andrhtjo odlagala svoje tančice in mi začela zaupati.
Razmišljal sem, kako bi ji naredil veselje, saj je včasih tako otožna…
Pa sem dobil super idejo……

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ti maš pa res en čuden delavnik. A kr domov greš ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jani, cmoka*********

Pusti Muca, pusti, naj se sprimejo od tega
cukra, bemtiš, naj se zlimajo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…….še zdajle sem povsem raznežena nad njo…
pravijo, da kjer se tako s težavo začne, se dobro konča…….

……..torej, težko sem se upirala njegovim pogledom in besedam….prevzel me je….udarilo me je kot strela z neba…..

SEj žiher a ne sam tole. bi…
Uuuhaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))9bom sm ablubla…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, no…
MIšoni, dajva….

Čaki, zdele bom moral it na sestanek. Tole bo zaenkrat moje zadnje nadaljevanje.

.. kot strela z jasnega ….

V zajčkovih očeh so se iskrile solze sreče, cmok v grlu je dokazoval,
da je situacija zelo napeta. A bi al’ ne bi? Nisem bil več prepričan,
če je moja ideja na mestu. Minute so tekle…. Prišla je natakarica in
naročila sva – dve posebni kavi, ki sta dišali po Irski, saj je bila nostalgija
po Pandici kar prehuda.Mmmmmmmmmmmmm…………..

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

…….medtem, ko je Pandica na Irskem pila pivo, sva midva premišljevala….

Sorry muca, ni časa, ker zdejle sicer pišem od doma, vendar v naslednjih minutah grem na Gorenjsko.. ta pravo… Jesenice 🙂

Bom mogoče.. enkrat :)) napisu 🙂

Ja.. pogreb 🙁 tko d.. je tale petek čist out 🙂 Ampak.. bodo prišli boljši petki. Čau vsem skupaj!!!

Jani

O, sorry, nisem vedu.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ooooo Bemti….hmmm dej no pa vsaj poklič,da te čujem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, Jani, čau. Kogarkoli boš posremil na poti, ki nas še
čaka, podari mu za popotnico lepo misel, drobtinico,
podari mu za popotnico hvaležnost zase in za svoje
najbližje, ki ostajate tukaj. Najsibo to prijatelj, sorodnik,
kdorkoli že, prišla je vrsta nanj, na žalost, da je vrnil, kar
mu je bilo posojenega. In to čaka nas vse .. vračilo izposojenega na tej strani zemeljske oble. Jani, pot, na katero greš, zagotovo ni ne prijetna, niti zanimiva, pa vendar je pot, ko v počasnem koraku daš sebi čas za razmišljanje. Najdi v tem razmišljanju nekaj, kar te bo obogatilo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej Jani….kaj češ.če bi lahko vsak razummno ob takih težkih trenutkih si dopovedal..da je pač živlenje tako.Hudirja, prekratko!!!!In da je potrebno vsak dan izkoristit posebej…potem bolečina nebi bila tako huda….Jani mislim nate …sej bo….uhhh nemaram pogrebov…

Ampak saj vse nas čaka to enkrat…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani***daj še mene poklič, lohka tud popoldan *****

Hahahahahahahaha.. no je že prepozno.. ker je že danes in dopoldan :)))) Dobro jutro drušna!

Jani zdej gre na fuzbal turnir :)))))))))

Nikoli ni prepozno Jani..heheheh Hvala k si mi pomahal,ko si šibal mimo mene..a si vidu k sem ti pomahala nazaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close