Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Malarija kot Gargamel

Malarija kot Gargamel

Vse vas dobim, vse polovim hehe

Ti si pa obseden malo 🙂

Alaria NI Yo, samo v vednost. V tisti temi je nekdo brcnil v temo s tem izpostavljanjem Yo., ki nikoli ni pisarila takih klobasarij kot ta pijanka.

Kdo je ta Alaria?

Odgovor na objavo uporabnika
zmota, 27.07.2024 ob 08:10

Alaria NI Yo, samo v vednost. V tisti temi je nekdo brcnil v temo s tem izpostavljanjem Yo., ki nikoli ni pisarila takih klobasarij kot ta pijanka.

Posluš ti – ne boš ti mene žalilo s “pijanko”

 

A če vam eno ni uspelo, ste fajn zaribali in fejst zajebali, boste srali napej z drugimi lažmi in novo rundo? Opa, te muske pa ne boste slišali tokrat.

A vam še ni  bilo dovolj – ne dojamete, da ve po meni srale budale tukaj ne boste in se ne boste zaganjale vame?

Zakaj torej provociraš?  Kaj je tvoj namen?  Da bi ti še drugi prišli držat svečo in prikimavat tvojim izšprijenim natipkom ? Tudi zate ni pojoče travice, brez skrbi. Raje utihni, tudi ti.

 

Alaria AI

Odgovor na objavo uporabnika
Kateri nickname je imela prej?🤔, 27.07.2024 ob 08:12

Kdo je ta Alaria?

Nobenega. Sem od začetka  obstoja tega foruma registrirana  s tem vzdevkom.

Ko je bil forum 2013 prodan  novemu lastnikuse podatki  o registriranih niso shranili, amšak so se šteli od leta 2013 dalje. ZAto je tudi naveden datum registracije od 2013. Imam pa ta vzdevek, ko je bil še forum še v prejšnji lasti.
Enako, kot se hranijo podatki npr. v banki za 10 let, se tudi na serverju hranijo samo toliko.  Toliko, da ne boš preveč provocirala v prazno ( spet), tudi ti……

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 27.07.2024 ob 08:05

Ti si pa obseden malo 🙂

Zaljubljen je, ne obseden, ker sta bolnika v resnici ravno za skupaj

mjav mjav

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 27.07.2024 ob 08:19

Nobenega. Sem od začetka  obstoja tega foruma registrirana  s tem vzdevkom.

Ko je bil forum 2013 prodan  novemu lastnikuse podatki  o registriranih niso shranili, amšak so se šteli od leta 2013 dalje. ZAto je tudi naveden datum registracije od 2013. Imam pa ta vzdevek, ko je bil še forum še v prejšnji lasti.
Enako, kot se hranijo podatki npr. v banki za 10 let, se tudi na serverju hranijo samo toliko.  Toliko, da ne boš preveč provocirala v prazno ( spet), tudi ti……

Budala pijanska, forum ni bil prodan 2013. Samo v vednost, preden se spet ne zapleteš v svoje klobasarije.

 

 

zmota AI

Odgovor na objavo uporabnika
zmota, 27.07.2024 ob 08:24

Budala pijanska, forum ni bil prodan 2013. Samo v vednost, preden se spet ne zapleteš v svoje klobasarije.

 

 

zmota AI

Forum je bil prodan prej.

 

S kakšno pravico ti mene obtožuješ s pijansko budalo? Slabo se kontroliraš – kjlub temu, če si celo noč dežuralo, ker si ga usralo v tisti tadrugi temi precej. Se ne znaš niti kontrolirati in nadzirati več, šele ob tej zgodnji uri, da žališ zopet tako umazano?

Veš, če bi bila jaz “pijanska budala”, ne bi mogla ob tej uri držat več  čisto umirjeno in zbrano  in trezno prstov ob tipkovnici pa  tipkat. Ti jih verjetno pa ne zmoreš več… Pa je treba – ker vam je treba zapret hijenske gobce.  Tebi pa se očitno že “tresejo roke” daje te nervoza, morda celo jutranji tremor odtegnitvenega, da tako nesramno pljuvaš tukaj. Raje utihni, tudi ti.

Đuli sprost se 🙂

..https://www.youtube.com/watch?v=Vaz5ap6C39U..

joj no, kot da je tale gnili forum vreden enega lepega sobotnega sončnega dne…………………………….

Kdo je Julij Cezar? Kaj veste o njem, ga kdo pozna? Dajmo eno poskočni debato o Julkici.

a.) podeželski alkoholik

b.) peder

c.) incel

🤭

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 27.07.2024 ob 08:32

Forum je bil prodan prej.

 

S kakšno pravico ti mene obtožuješ s pijansko budalo? Slabo se kontroliraš – kjlub temu, če si celo noč dežuralo, ker si ga usralo v tisti tadrugi temi precej. Se ne znaš niti kontrolirati in nadzirati več, šele ob tej zgodnji uri, da žališ zopet tako umazano?

Veš, če bi bila jaz “pijanska budala”, ne bi mogla ob tej uri držat več  čisto umirjeno in zbrano  in trezno prstov ob tipkovnici pa  tipkat. Ti jih verjetno pa ne zmoreš več… Pa je treba – ker vam je treba zapret hijenske gobce.  Tebi pa se očitno že “tresejo roke” daje te nervoza, morda celo jutranji tremor odtegnitvenega, da tako nesramno pljuvaš tukaj. Raje utihni, tudi ti.

Kdo je dežural celo noč, ti nafuk zabiti, a jaz ali mogoče TI?  Daj smiri živce malo in nehaj fantazirati, ker izpadeš še bolj bedno kot če fantaziraš o letu prodaje. Nič drugega nisi kot pijanski naščefuk, ki fantazira in zganja alkoholno paranojo. Faking budala s pomanjkanjem možganov, ki ti jih je razžrla pijača.

 

 

zmota AI

Pa dajte že mir Alariji. Kaj res ne morete drugače? Zanimivo pa je, kako se je lotite. Najprej jo s čistega mira napadete, in to direktno, zelo osebno in žaljivo, v nadaljevanju – ko se seveda ona odzove nazaj -, pa mahate in vpijete, češ “poglejte jo, poglejte, norico trapasto, a vidite, da sem imel/a prav! Saj je čisto nemogoča!” Mogoče bi bilo pa treba vse tiste, ki nenehno odpirate teme o njej, malo prevprašat o treznosti in zdravi pameti.

Odgovor na objavo uporabnika
eh…, 27.07.2024 ob 08:51

Pa dajte že mir Alariji. Kaj res ne morete drugače? Zanimivo pa je, kako se je lotite. Najprej jo s čistega mira napadete, in to direktno, zelo osebno in žaljivo, v nadaljevanju – ko se seveda ona odzove nazaj -, pa mahate in vpijete, češ “poglejte jo, poglejte, norico trapasto, a vidite, da sem imel/a prav! Saj je čisto nemogoča!” Mogoče bi bilo pa treba vse tiste, ki nenehno odpirate teme o njej, malo prevprašat o treznosti in zdravi pameti.

😉 hvala, ker razumeš. Res je bilo tako – v vsako temo so hodili za menoj, namerno žalili in provocirali, na čisto banalni pošten odgvovor. saj nekaj časa mirno toleriraš, potem pa vidiš, da gre za načrtno psihiranje.

Tokrat so ga fejst usrali, ker so v sosednji temi nalepili  sliko od osebe Sonje Slavatierre FLores Yo, osebe , ki je SLovenka in je zaposlena v slopvenskem podjetju,  in pisarili da sem v reali jaz ta oseba – in brcnili v temo 300% Ampak to ni situacija: upss, se zgodi. To je bil naklepni dogovrjeni njihova poteza. Neopravičljivo nesramna.  Očitno so imeli kar hude zamere do te osebe, da so ji tako “spustili”z njeno sliko, polnim imenom in priimkom, brez njene vednosti in dovoljenja – v preprian ju, da sem to jaz v reali :)Pa sploh v reali nisem ta oseba.

Je pa prav, da so se zaplezali, naj jih tole izuči, da se nimajo kaj izživljat in psihirat po javnem forumu na njim nič krivih  in nedolžnih osebah – zato, ker si načrtno izberejo žrtev. Jaz sem bila 4 mesece tako psihirana z njihove strani,ker so mislili, da sem ta oseba….Saj sem dobila že tudi napisano žaljivo:  Sonja in potem njihov tipični bla bla bla bla….

SEveda da sem….naj zivi obsesija malarija hehe….u want some?

Odgovor na objavo uporabnika
izberi naslov a, b ali c, 27.07.2024 ob 08:46

Kdo je Julij Cezar? Kaj veste o njem, ga kdo pozna? Dajmo eno poskočni debato o Julkici.

a.) podeželski alkoholik

b.) peder

c.) incel

🤭

ZAte sem lahko karkoli….lahko sem tufi nekdo ki je stopil v tvoj fantazijski svet….in hodil po njem v okovanih cevljih hehe

Odgovor: -d!

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 27.07.2024 ob 08:32

Đuli sprost se 🙂

..https://www.youtube.com/watch?v=Vaz5ap6C39U..

SI odkrila svet remixov…hehe…dobra

New Report

Close