Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mali mucek – kam naj pokličem?

Mali mucek – kam naj pokličem?

Kaj ste se dogovorili?[/quote]

Za prevoz jutri. Ampak zdaj pa je cirkus – še eden se dere nekje kamor ne morem. Se je res moralo stari kaj zgoditi. Zdaj se en greje ob plastenki, en pa joka zunaj. Hudiča, da ne morem do njega. Da bi pa zdaj tega “mojega” tiščala ven na hladno k drugemu pa ne vem, če ima smisel, če nisem ziher, da je stara živa.

ja groza no, prosim poskusi najdi še drugega mucka saj revček sam ne bo preživel

lahko da jih je kdo odvrgel :-((((
ugoščki no…..
držim pesti da preživita in da bo jutri vse ok

Ne, nihče jih ni odvrgel, ker je gor na neke vrste skednju – so pa trami sprhneti in ubogi, da me je strah gori plazit – to je problem. Nekaj dni je hodila po dvorišču ena mačka, zdaj pa je res že dva dni nisem videla. Je pa ta “notranji” belo črn, tista mačka pa je bila zelo temna – črno rjava.

Povsem možno, da se je mami muci kaj zgodilo (jo je kdo povozil, zastrupil,…), tamali pa brez mame ali brez tvoje pomoči ne bodo preživeli. Upam, da si pravilno ukrepala, muckom mora biti predvsem toplo, do jutrs bi preživeli nsjbrž tudi brez mleka (odvisno sicer, koliko dni so že brez mame oz. brez hrane), jutri zjutraj pa nuuujno kontaktiraj prave naslove, da dobiš nasvete oz. pomoč. So ti že dali smernice, kam se obrni. Srečno!!

Za ptuj je pristojno zavetišče mb:
zgubljene/najdene

T: 02 480 16 60
E: info[@]zavetisce-mb.si
Nujni primeri: 112

najbolje pa je ga prijet, odnest v košarici, naluknjani škatli do zavetišča oz. ga sprevit na varno in toplo dokler ne pridejo ponj.

Zavetišča tako majhne uspavajo.
Epilog: http://med.over.net/forum5/read.php?151,9065805

Zavetišča tako majhne uspavajo.
Epilog: http://med.over.net/forum5/read.php?151,9065805%5B/quote%5D

Piše, da je poginil, ne da so ga uspavali. Kar glede na opisano stanje in starost, sploh ni nič tako zelo nepričakovanega.

Se počutim zdaj tako krivo. Ubogi mucek. Pa tak srček je bil.

Nič se ne počuti krivo, saj si pomagala po najboljših močeh.

Ne Yo_, narobe si razumela. Napisala sem, da zavestišča take mucke uspavajo ne da bi jih spravili gor. Zato sem se tudi obrnila na Mačjo hišo. Tako zelo sem si želela, da bi preživel. Ko sem se poslovila sem mu rekla, da naj ne skrbi, da bo zrastel v velikega močnega muca.

upam,da je z muciji vse ok.
pred časom se je tudi pri nas doma zgodilo nekaj podobnega..
mož je na ograji na vrtu,našel mucija,ki je sedaj naš in še enkrat čisto naš.Ime mu je Pixi,je črne barve,resda je včasih preveč živ,a vseeno smo zelo zelo srečni,da ga imamo,saj nam prinaša ogromno sreče in veselja.
vsakemu človeku priporočam, da ima mucija,ker to je res resnično veselje!

Žal ne uspe vsem. Pri tako malih je smrtnost žal precej visoka…

New Report

Close