Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mali oglas_________

Mali oglas_________

……Prisluhni školjki………( pa ne WC ) hehehe

Vanjo ujet je….

prisluhni školjki v njej poletje ki hiti…..:))))

Uh kaj sme rada gledala ta film…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi jaz. Ampak moj favorite Slovenski je pa Ne Joči Peter

Že v bolnici je tko prikupno govoril ko je bil čas kosila ali večerje..evo juhica..papau bom juhico…Ampak juhice ni bilo zmeraj…
In mamica mu je seveda nosila ektsra domačo pravo govejo juhco v bolnico…jO ima zelo zelo rad! Eko!..heheh pol pa reci….

Muca prizna,da se raje sprehaja v snegu kot pa se kepa..No takrat ko hoče malce hudomušno ponagajati bi se tud kepala..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, pol pa sprehod. Vmes pa še …………….

……kakšna kepica. Ampak taka nagajiva, a ne?

Aha a si ti tud u lukno padu..
Lovlo na jej češnje….heheheheh kjut!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha…sprehod..pa pa tople rokice…pa srček še toplejši……..

vmes pa res………..nekaj…nekaj nežnega…

in nagajive kepce jupiee!!!

Bi a ne? res bi pasalo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro ” mala “! :-))
Vem za nekoga,ki rad bi se NE igral s tabo.Njegov nick je dream…… poznaš?
======================================================
lepe želje tebi,in VELIK POLJUB NJEJ,ki jo imam RAD!

Pomouzli jo bomo. Bika? hehehe

Sem na štacjonu karte prodavau hehehe

Tukaj sem…in rada imam Zajčija, se bom tako igrala s teboj, pa crkljala, pa dobre bone bova papali, pa kakšno nagajivo ušpičili, ko se pa nočka spusti pa v pižamice in skupaj v posteljico in potem tisti tapravi najstniški klepet do jutranjih ur, ja mislim zajči, da bi po takem dnevu bile tvoje no najine baterije polne na maksimum…
Ja, to potrebuješ in naredi…vzemi si dan samo zase, če že to ne moreš, pa popoldne in bodi otrok, bodi tisto kar te veseli, sprošča, s čimer si polniš baterije. Cmoka draga moja, če pa si izbrala mene za crkljanje, pa pridem pote…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aha, pa še sneženi možek, pa mogoče kakšne šilce borovničk ali pa kuhanega vinčka. Da ne bi bila lička mrzla pa prstki na nogah

hahahahahaha … kapiš!!!!! :)))))))))

Ojej to pa raje ne…muca nič ne pije..in se zna zgodit,da bodo noge kaput….Sej veš..če človek ne zna pit in ne pije potem je malo že dovolj…vsaj pri meni no!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Te bom pa nosil potlej. Direkt do postelje. Pol bom pa…………….

ti dal lupčka in odšel domov

aha..pa še pokril a ne…….:)))

Bi ti poljubček vrnila veš…pol pa…………… bi

sanjala sanjala…….

:)))))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Napača. Moral bi biti VELIKI oglas, da bi ga več ljudi videlo, tako pa….

…..da bi bila to realnost? ;o))

….si ga videl ti ….

hm…tebe bi pa zajček res rad imel :))

Aha…sej v sanjah je vse dovoljeno…….realnost je pa druga..žal:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

cmoka !!!!!!!!!

Muci, upam da ne boš jezna, ampak sebica bo šel zdaj na kofe, pol pa delat. Če si za bom ob 12.00 nazaj in lahko nadaljujeva s klepetom.

Čao

Lupčka snežnega

Zakaj žal. Naj se ti sanje uresničijo.

Tukaj sem;))! In imejva se radi in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vuau :))) vračam 🙂

New Report

Close