Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mali oglas_________

Mali oglas_________

heheh nehaj hecati……..:)))

A bi rad videl,da da..jest……tebe..hehehh:::))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja seveda..muca ni huda…muca razume..veš sej jest tudi malce na obroke poškilim in pocrkljam sončka tukej ob meni..
Kapiram in bom poskusila prit do 12 nazaj……
Malce težja ura zame,ker takrat kuham kosilo in gospodar pride že domov..potem je pa pc njegov..sej veš kako je to!
Ma pokliči me…a prav?Kararkoli…..oki?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

NE. SAJ SEM REKEL, DA JE PREMALI.

Ne vpij !
-dp- ……..nekje na sredini sva ostala….veš to…

Jok. Jaz sem že zdavnaj na koncu. Sam ne vem česa, he he. Sedaj pa sem na začetku, pa vem česa.

te že najdem !!!!!!!!!!
cmoka

good luck !

Saj, veš, kje me dobiš, piši…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bom

Koga ljubiiiiišššššš tiiiiiiiii,
koga ljubiiššššššš tiiiiiiiii?

Komu ti poljub ????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Im back. kličem te

M U C A

Lepo, bom zelo vesela, cmoka! In prosim, imej se tako rada, kot te imamo mi, samo to mi obljubi! In potem tudi če se res potuhneš za nekaj dni, ampak res imej se rada in ne uničuj se po nepotrebnem, saj je že dovolj drugih dejavnikov, ki ti to delajo…ne pusti se, imaš pravico, da živiš, da se smeješ, da si srečna, da čutiš, da ljubiš, da si ljubljena, ne moremo vedno samo dajati, tudi sprejeti moraš, sprejemati moramo, živimo in vse to počnemo, če se imamo radi, prosim, imej se rada in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zajči…dejva se midva igrat…plosim, plosim…..:)

Cmoka

Uh sončeK, a se lahko podpišem tudi jest pod ta post 🙂 Lepo napisano in upam, da bo zajček tole prebral….

Tudi jaz upam…Jani…upam, da se ima rada…da se bo imela rada, srčno upam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo mene ,na Pokopališko, čak …..
cmoka na smrčka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sem malo zajebal
Hotel sem reč na Zaloško , hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:)))))))))))))))))
cepo ej ! :))))))))))))))))

Joj sonček nisem hotela , da prizadenem še vas . Tebe! Saj imaš veliko prav , resnično . Bo zajček tole potuhtu in se imel rad..

Zajček, pamet v roke in imeti se rad in to bo to in pika! Cmoka, draga moja, kar spočij si kakšen dan od nas, ampak potem se pa vrni, pojdi nekam…in delaj samo za svojo dušo…daj pojdi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close