Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MALI OGLAS: Šifra-Stumpi

MALI OGLAS: Šifra-Stumpi

Mali oglas: šifra: Stumpi

Izgubil se je naš kolega Stumpi. Odšel je neznano kam. Če ga slučajno kdo kje sreča naj ga za božjo voljo prime za uha in pripelje na forum….

hi, hi, hi……

zvezdica moja , tu sem vsake toliko časa malo poškilim, da vidim če ste vsi na broju in kako se imate
jaz pa rad provuciram , zabavam- včasih celo preveč nesramno

ker ste vsi prenežne duše zame in jaz sem malce drugačen od vas in bi me srček zabolel če bi katerega ožalil

sem pa veliko na novem forumu, in tam ljudi malo poznam ali pa celo ne in se lahko iživljam do milje volje
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Boš vidu ti nežne dušce………..jebenti p…!!! Kje hodiš???!!! Mulo!!!!!!!!!! Jaz te pa tako pogrešam……..Pa neč…….:))))))))))))))))

če bi me pogrešala bi že poklicala !
ali pa pisala ,ali ne !!
CMoka !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj ti pišemo…te kličemo…pa ni več časa za nas…lump si in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma dej no, Štumpi, ne tako! Pa jaz, ki te
tako močno pogrešam, pa ti piiiiiisarim od
jutra do večera, po dve tri pisma na dan, pa
nobenega odgovora, a, a,a,a ?????????
Ne me zezat! Ti si lumpi in konec !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Stumpantl, jaz sem predlagal, da greva z motorji anke na sladoledaaaa, na primorskoo, si pozabil, da naju je Hely vabila…
Oštja, bom šu sam, bo več za mene ostal ;))) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhaaaaaaaaaaaaa

a mi verjameš da mi je muka vzet motor ven iz garaže !
A obenem si pa želim vozit z njim
Sploh ne vem kaj mi je- malo sem šašav lud i blesav
hahahahaha
lep dan vam želim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

če si res to…ja tazga te imam pa najraje…to je to…malo lud…blesav…ko se ti vse jebe…no in si daš duška…ja dan je res popoln…cmoka Štumpi moj…me meče…pa kaj morem…bo že popoldne bolje…ali pa še huje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mari – cmoka cmoka in še enega velikega cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Nič ne bodo pomagali cmoki…Mariči huda bod še naprej…naj dejanja govorijo in ne ablube;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahahahha …..ABLUBE ,…hahahahahah

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ti se kar smej…ko pa te dobim…ti ne bo več do smeha…čutiš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

preberi ,…moj predhodni poss (nad tabo)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ne morem…bom raje pod tabo…brala…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne jaz še zmeraj vstrajam , da preberi NAD MANO …..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz pa bom pod tabo…ali pa pred teboj…to paše…in zadane;))…ali ne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čak mal ,….na kaj pa ti misliš …..jaz sem mal saj veš (ŠLB) šašav lud blesav

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

jaz mislim…na tisto ne….kot ti…ja moje misli so tvoje…ta trenutek…nora sva pa itak oba…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A veš, ljubi SončeK, na našega Štumpija pa jaz
žal, ampak res žal, ne morem biti huda. Ne, ker
ga imam preveč rada. Lahko bi bila ja, ko se tako
salamensko razdaja, zame pa ne ostaja niti koščka,
pa ……. nekako ne morem biti. Sem kar zadovoljna
s tistim koščkom, ki tiči tam nekje v njem, ki mi ga
da, ko mi reče : Mari! Zato pa res ne morem več biti
huda, ne ne, ne morem več, res ne! Štumpi, cmočka
in objemčka nazaj, pa brez ablube! Neč na ablubm,
sam nardim, kar imam nardit!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Draga Mariči…saj vem…ta lump…ja…ga kar moraš imeti rad…pa čeprav je lumpast do konca;))…ampak vsake toliko časa mu je pa treba tudi malo peruti pristrižti…saj veš…da ne leta previsoko…cmoka in lepo jutro…naj nama paše…vse kar bova počeli danes…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Posojilno ponudbo, ki jo potrebujete v 24 urah

Ponujamo posojila zasebnim posameznikom in komercialnim organizacijam
V razponu od 2.000 evrov do najvec 200.000.000 evrov nudimo osebna posojila, posojila za konsolidacijo dolgov,
tvegani kapital, komercialna posojila, študentska posojila, stanovanjska posojila ali “posojila iz kakršnega koli razloga.
Hvala, ker ste se obrnili na nas po elektronski pošti

e-pošti : [email protected]

e-pošti : [email protected]

New Report

Close