Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Malo me zanima,

Malo me zanima,

če je kateri izmed vas že bil na Motivacijskem seminarju Smiljana Morija?!
Resno sprašujem, ne se hecam…:-)

jest ne….

ampak me pa zanima, zakaj te mika ?????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

sem po naravi malo negativka – mislim pa, da tudi tebi ne bi škodilo… bi si vsaj priznal določene stvari.
Pa enega cmoka povrhu.

Negativka?Ha,ha,ha!Samo,da nate pomislim,me trebuh boli;-))))
Drugače pa tipa ne poznam in ne vem zakaj se gre.
Oprosti,a nismo mi tu profesorji za motivacijo?
Še Primoža ni blo sem gor že 14 dni!
Lepotička!
Sp

Žverčka, jaz te bom preusmerila na pravo stran;))!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz bi pa šla še en nivo višje, bi rada diplomo naredila….
A-a, ti boš že morda razumel, zakaj bi meni to koristilo, ne?!

Cmoka, prijatelj.

saj kaj pa mene…….mislim, da rabim več kot ona….grrrrrrrrrrrrrrr..

pa-pa

sonci še tebe malo ::

Pticki dalec lete, z njimi gre moje srce, kadar pa sonce za goro gre, spomni se lubči draga name.

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hja,moje privatne ure so pa dražje…tu motiviram samo za zabavo;-)
Sp

…ampak me res tako mika, da bom verjetno šla pogledati tudi na Smiljana… vem, da je dober.

Sonči!Pošlji oba skupaj nekam,kjer se bosta zmenla!Mi gre to platonstvo že malo na živce.Sonči,saj jih znaš,a ne?
rad te imam in tudi ***** **!
Sp

… morda bi tudi jaz rada kaj po strani zaslužila… tiste ta prave luknje pa nimam po strani, menda….:-)

kot bi ti bil kaj na boljšem…
Sosedo samo na daleč gledaš…:-))) No, če bi že samo o sosedi…:-)))

Vse lepo se enkrat konca….ker ne mores vedno samo dajati, moras tudi sprejemati in jaz sem dala tebi ogromno a ti meni skoraj nič, zato se potrudi in naredi kar moras, pa bova zopet prijatelja!;)) Si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne vem,dokler ne vidim.Moje oči so najboljši sodnik!
Sp

Čakaj!Povezava kaže na Razota!A je potem vse v redu?
Sp

hehhehe

se boš moral malo potruditi…

tudi ti mal zamenjuješ……

evo cmokeca sončeče zlato……..

ne veš kaj zamujaš…………..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

da si koj ti tisti….

Prisepni mi, kaj zamujam…pa saj ni važno, glavno je da uživaš…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz poznam samo Smiljana Rozmana,če je še živ.Baje,da je z vaših koncev doma?
Sp

Ne vem. Ni umrl zaradi smeha. Na moje veliko veselje.

dober?:) o tem bi se dal razpravlat…no js bi ornk premislu, ce bi njemu dau sploh kaj dnarja, za tist kar ma za povedat

Dej, hribovček moj, ti mi svetuj, kaj naj naredim.
Sem že cel dan kot zmešana kura, tile tukaj se mi pa režijo…
HEEEEEEELP!

Ti grem podjutrijšnjem po pir, če češ….

jah…ne vem no…ko sm ga js vidu na tv-ju se nism mogu nehat smejat. Sej ne recem, da ne pomaga, sam to bi pomoje lahk tut sam dosegu. Pomoje so nejgovi seminarji, kot kak daljsi pogovr s prijatlom…sej ves, ko se mal pogovoris, pa ti svetuje in si dober za kak dan ali dva, pol je pa spet vse po starem:) Obstajajo odlicne knjige, sicer najbolse so v anglescini. Kolk pa hoce met za seminar?

24 čukov.
Pa bi mi ti verjetno za pol manj hotel svetovati, ne?! Bi bila potem končno pozitivka?!
Cmoka na lička, da se boš imel za kaj brisati…:-)

lej…ce ti dnar ni problem pol pejt…slabg nic ne mors odnest. Sam js vem, da ne bi 24 jurjev, dau za kr neki. Ne vem, ce bi js kermu kaj svetovau. :)Samo obisk tega seminarja ti ne bo prnesu pozitivnega vedenja. Dau ti bo napotke pa to. Da bos pa pozitivna, bos mogla pa kr dost na seb delat. Spremenit odzive na dogodke pa te fore..v glavnem svojo reality, kar se pomoje da tut brez tega da das 24 jurjev:)

New Report

Close