Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Malo sem v dilemi zdaj?

Malo sem v dilemi zdaj?

A naj hčero zbudim,da gre zame štopat….al se sam vržem na cesto?Sam se bojim,da me do ponedeljka ne bo tja,kamor moram it,če zberem zadnjo varianto.In že od pamtiveka nisem štopal….še kak nasvet od vas,preden dvignem rit od tu in grem?Thx.
;-)))

Ma kaj boš štopal v tem mrazu? Brrrrrrrrrrrrrr … jst še nos ven ne dam, če ni mus .. :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Srce….tud tvoj predlog pride v poštev!(čeprav ravno kakega posebnega mraza ni….sam vzrok je pa kar v redu!).Cmoka obema!
;-))

Jst samo ko pogledam ven me kar zmrazi … vrrrr … Kako tužno vreme … :(((

Pa še doma ima bolnega Miškota … pa bi raje na njega popazila, kot pa sedela cel dan tle za računalom … :(((((((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Miško bolan?Al ga mal pr miru pusti…al pa takoj domov!Ti že veš,kaj mu najbolj manjka zdej.
;-)))

ZDej mu najbolj manjka počitka … … Cele dneve gara … vstaja zjutraj ob 6h in pride domov ob 8h – 9h zvečer … skoz sam gas … pa iz toplega stanovanja ven na mraz in nazaj … Sej ni čudno, da je zbolel … kdo pa ne bi … :((

Zdej bo šel lepo k dohtarčku … in pol ga bom cel vikend cartala … Tko!

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Good girl!Te mam rad.
;-))

stopaj ti..in jaz ustavim..in …gremo dalje;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ZAJAŠI KONJA! IN V GALOP…….

Bugi…. Kje imaš pa ti mraz? Tu pri nas tako lepo sonček sije pa toplo je, da niti debelih štumfov ne rabiš… Res. Pridi raje k nam – dobiš žgance z mlekom in ocvirki ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Če pa sam to ponujaš….pol grem pa rajš v Novosibirsk!Tam vsaj vodko dobiš.
😉

ej moj Sunny….preden boš ti skoz te kraje kdaj šla…bo najbrž prej Soča navzgor začela teč…
😉

Je bil sam VW Polo!Glih tko fajn.Pa še hajcung je bil čist prijeten.
😉

japaja..bom..in ti to ves..nekega dne me uzrejo tvoje oci..in takrat ga pijemo..jaz itak ne bom vozila..ihaaaaaaaaaaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bla…bla…bla…bla…
In še enkrat: bla..bla…bla..bla…

New Report

Close