Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Malo sem vam javim

Malo sem vam javim

iz faxa…izpit so nam prestavili…tak da še moram čakat do 13:15…sicer nimam niti malo upanja da bom naredila…ampak zdaj že moram iti se vsaj podpisat če že drugo ne…
M še nimam, neko čudno mi je…včeraj večer se mi je tak vrtelo, da nisem mogla stati na nogah. Pa samo neki rjavi izcedek imam, namesto prave menstruacije. Počutim pa se kot da bi me vlak povozil, noge me komaj nosijo danes…ne vem kaj mi je :(((((
Upam, da BGV tudi zamuja…da bo ona dobila bejbija namesto mene ;)))
ah ne vem…pismo mi je danes čudno…komaj živim…niti učiti se nisem mogla tak sem crknjena :(((

ne bom več nič pisala, grem v neki kot sedet dokler ne bomo pisali, potem pa se podpišem na list pa grem domov…za odjavnico sem že prepozna :(((

Poletka … sam živčke v mir pa bo … M verjetno ni prišla zaradi živčkov … ko bo pa mimo izpit in vse pa se bo vlila, tako kot se je meni včeraj … :(((((((((((

Le brez skrbi …v se bo v redu … in … sej veš, da smo vsi s tabo ..

Cmooooooooooooooooooooooooooooooka … :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kje je zdaj volja????
Ekola, enih par pozitivnih misli, pa bo izpitek v žepu.
Saj veš, da naš “forumski tata” vedno pravi, da upanje umre zadnje.
Deklič, glavo pokonci, in – NAREDILI GA BOMO, ni hudič
Bom jaz stiskala pesti še namesto Sončike in Sprevržka, prav?!

Bgv pa ima obisk…….spodaj piše o tem. Pa saj bo tebi tudi ratalo.

bejba, ne ga srat…
že diplomirani ti lahko zagotovimo, da boš nardila… bolj kot si živčna, bližje desetki si… !!!!!!!!
(sam ne zdej znort) 😉

paapaa

polomija :((((
19.5. je naslednji rok, tak da niti ne rabim rezultatov čakat, se lahko kar na naslednji rok prijavim…
več se bo treba učiti :)))

saj bo…samo da mi M priteče pa bom spet vesela…ne vem kaj štrajka ta mesec???

Ma kako polomija!? Se vidi,da te bande frdamane nisem dovolj nazijal zjutraj,preden sem šel na pot!
Ah,saj tudi BGV je nekaj jokala včeraj,pa je že danes vsa krvava!
Sp

:))))
bo pa drugič šlo. Zdaj nisem imela niti upanja.

Ma sumljivo mi je tole. Joške imam tak ali tak full velike, danes pa imam tak nabite ali težke ali kak naj rečem, da me je hrbtenica bolela od njihove teže-brez heca :((( Komaj čakam, da grem ležat, ker mi joški danes samo bolečine delajo…sem šla popoldan na sprehod in me je hrbet tako bolel da sem morala po hitrem postoplu domov :(((

Kolkr se še spoznam na te vaše zadeve,mislim,da je tudi M lahko vzrok za to….lahko pa tudi tisto,kar se bojiš(al veseliš?)
Sp

Ja samo pred M me joški bolijo…zdaj pa me ne bolijo ampak so taki nabiti in težki da jih komaj nosim :)))))
bojim ali veselim to je zdaj vprašanje??? Ne eno ne drugo, ker se mi ne sme ponesrečiti. huh…raje ne mislit o tem kaj bi bilo, če bi bilo?!

A se bojiš,da je s Pohorja?
Sp

Ma saj ni!!!!!!

iz Pohorja ne…če je- točno vem od kje je pa še točen datum in uro vem. Ker sem že takrat mu govorila, da je nevarno obdobje za te stvari pa je bila sila in želja prevelika :(((

Pa a preveč vprašam?Ali je to ta s katerim živiš..al nekdo drugi?
Sp

pa saj nisi no!Kaj sploh blebetava?

bo kar “oni iz Pohorja” kriv za to :((((

Sva že rekla,da nisi!!!!!
Pa se ne bojiš,da bo to tvoj prebral?
Sp

saj ne bo nič novega prebral…tisto kar pa sem ga srala tisto obdobje, pa ne morem zdaj zradirati…zdaj sem pridna…pa upam da ne prepozno

Če slučajno si,PA NISI!!!!, pol bo pa ziher neki novega prebral!
Najbrž mu rit ne bo frfotala od sreče,kaj misliš?
Sp

ne meni pa ne njemu…pa to mu ne bo treba brati, ker bo slišal od mene in to prvi pa verjetno tudi zadnji

Ne kapiram najbolje tega?
Sp

eh…pustimo to…jutri bom že imela M in vse bo OK

Saj to ti tulim že ves čas najinega drka!Da nisi in bomo še kak swinger v kratkem udarli,kajne?
;-)))))
Sp

ja, ja tisto pa ja 😉

ja bo treba k zdravniku a akj prav

tole pa ni dobro ne ne

no na izpit bi pa lohka sla saj vem da si se ucila in da znas

/

vse bo dobro…zdaj bom šla pankat, ko pa se zbudim pa bom že imela M…pa bo vse OK

na izpitu sem bila, samo sem premalo rešila…10 vprašanj je bilo…6 in pol moraš odgovoriti za pozitivno, jaz pa sem jih samo na 5…tak da nimam kaj čakat :(((

Danes,ko sem se z ženo vozil proti LJ,sem jo vprašal,če bi bla za to…pase mi zdi,da če bi jo še en cajt malo drckal…bi pa najbrž popustila :-)))
Sp

P.s.: Ti si pa že itak rekla,da si za to,kajne?

no ja sej te zastopim pa se te problemi ZENSKI ja

no sej bo pa drugic slo tolk bolje ane ane

cmoka

/

New Report

Close