Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek malo si poglejte ta LINK

malo si poglejte ta LINK

Upam, da naju ne bo polna luna treščila skupaj, se bojim da bi bilo…..ma kaj pa vem kako bi bilo, veš ti???;))!

p.s. Štumpi kaj ko bi ritko uporabljal raje za kaj bolj lepega, kot pa tepež…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To jo samo parkrat užgeš , če noče pet…..hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

to se pa sigurno strinjam….
Če je pa suša, aja, potem pa rokca pomaga pipco odšraufat….dolga lajtnga, sorry!

Ti sadomazo, če si taprav ni treba nič užgati, vse kar samo poje, veš to;))???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

za nekatere, bi to res držalo (delat iz roke p…in iz korenjaka budalo)
Še pomisliti ne smmem ,kako bi bil taka baraba do njega

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A da ja?Žabe so za v ribnik al pa v ponev.Če pa še krake narazen dajo,no pol se pa že lahko pogovarjamo.
Sp

da lahko naredim zaključek, da vedno dobiš, kar si zaželiš?!
Kapo dol, vsi nimamo take sreče.

A če vem ??, mi boš danes ponoči zapela

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

o tem raje nebi danes, drugič…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

čeprav mi taki samovšečneži niso pri srcu. Žal.

Ampak tale polna luna vas pa res daje..vsi bi samo….koga ali kaj delali???

Ja okej, bom pela, rada pojem…kakšna glasba ti je pa všeč…taka ki te zadane kot mene…je to mogoče???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverčka ne, to jih samo še podžiga…in norijo naprej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

saj mu (jim) privoščim, žal pa mi taki res gredo na k**** – no, tja lih ne morejo, pa na živce, prav?!

Naj uživajo, pusti jim veselje…cmoka za en nasmeh in moj tamalček ti pošilja tole:
kjciurufkjnxmcxvmljkgsdSALČIRPOIUITJBHNMFSLAKFRJIU

SI PREBRALA TO??? Potem ti je sigurno bolj toplo pri srcku!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

resnici na srce:
prvo : Raje plačam , kot da si ga brezplačno zmasiram…..(čeprav še nisem ,lahko se pa hitro zalomi)
drugo: Kam pa pridemo brez domišljija – samo v …websaid
tretje : redno treniranje in redno vzdrževanje kondicije te lahko pelje do lepe starosti
malo filozofiram , saj lahko ,ane .ane
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Poljubčkaj ga v mojem imenu… jaz sem pa moja fanta pošiškala, zdaj šele mali spominja na tvojega – tisti rogeci na frizurci…:-)))))

Trenutno od Severine – i dobru i u zlu (počasna)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Okej dobiš…ti bom zapela in zadela bo do konca kot vedno…samo ne pozabi da je to le pesem in da jaz sem le jaz ki jo bom zapela in potem odsla…;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a me zdaj več ne maraš, smrkkk BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

k svojemu v naročje….., to bo za mene najlepše

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A ni dosti da vsa že midve k…..k, bosta sedaj se ona…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehhe…..
tuki pa tudi midva ne bova mogla kaj prida pomagati…saj veš, ko babncam zadiši mladi mesek……..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tako je…k svoji Grdobki v naročje in to je to, lepo da se razumeva!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič ti mladi mesek, sem te pa ulovila kaj, ko se prav potiho smukas tukaj naokoli…ali se nisi pogruntal, da imamo rade tapravo meso, ki ga lahko ugriznes…Kje siii in kava caka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš, da sem direktna in ti tudi direkt povem, če si takšen, mi potem res nisi všeč.
Bljak!
Tema končana.

New Report

Close