Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Malo za dobro voljo … :)

Malo za dobro voljo … :)

Golf in duhovi

Poročen par igra golf na ekskluzivnem igrišču, ki je obdano z luksuznimi hišami. Pri tretji luknji mož reče ženi: “Draga, bodi previdna, da žogica ne zleti v tisto hišo na gričku. Če razbiješ njeno veliko okno, naju bo popravilo stalo celo premoženje.
Žena zamahne, žogica zleti ravno v veliko, razkošno okno in ga razbije. Mož se prime za glavo in vpije na ženo:
“Ali ti nisem rekel, da pazi!!!! No dobro, greva skupaj do lastnika hiše in vprašajva, koliko bo stalo popravilo.”
Skupaj gresta do hiše, potrkata in zaslišita zamolkel glas:
“Napreeej”.
Vstopita in vidita, da je razbito steklo razsejano po celem stanovanju.
Na kavču sedi star moški, ki ju ogovori:
“Ali sta vidva razbila okno?”
“Da, oprostite, nisva namerno”
“Ne opravičuj se. Pravzaprav bi se vama rad zahvalil. Sem dobri duh, ki je bil že 1000 let zaprt v tej hiši. Ker sta me rešila, lahko izpolnim tri želje. Vsakemu od vaju bom prepustil po eno, in zadnja bo ostala meni.”
“OK, super!!!” vzklikne mož, “jaz bi rad, da se moj bančni račun vsak dan poveča za milijon tolarjev.”
“Ni problemov, to je najmanj kar lahko storim”, je zadovoljen duh.
“Jaz pa hočem po eno razkošno hišo v vsaki državi sveta.” reče žena.
“Bom uredil.” reče duh.
“Kaj pa je tvoja želja?” vpraša mož duha.
“Ker sem bil zaprt v tej hiši, nisem spal z žensko že 1000 let. Moja želja je, da bi spal z vašo ženo.”
Tako se duh in žena odpravita v spalnico. Čez dve uri, ko sta oba že utrujena duh vpraša ženo:
“Koliko je star tvoj mož?”
“35”, odgovori ona.
“In še vedno verjame v duhove?”

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-)),všeč mi je…:-)…pa ne duh….vic,ta mi je všeč:-)

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

:)))))))))))))))) Meni je pa tvoj rek … :)))))))))))) Se popolnoma strinjam :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close