Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama od doncica

Mama od doncica

se je pa ornk postaral:
tale fotka naj bi bila iz 2007
http://mediaspeed.net/fotografije/medium/44505-sasa-doncic-donka-kosarkas-in-lastnik-lokala-flamenco-z-zeno-mirjam-in-sinom-luko.jpg

Tu se vidi, da eni gledate kosarko, samo ko jo gleda cela nacija. Ce bi avtorica mela kaj pojma, bi vedela, da ata doncic ne more bit zelo star, glede na to, da je se nekaj let nazaj igral skupaj z Dragicem…
Vse ostalo povezano z njegovo pojavo, s kom je porocen, kakano je njegovo zasebno zivljenje me pa niti najmanj ne briga!


Eh, Popay, lepo da braniš čast znucanih vitezov (vemo zakaj…), ampak moraš priznat, da jih tip kaže VSAJ 10, če ne 15 let več, kot jih dejansko ima. Zgleda kot zapit kmetavzar. Medtem pa Lukova mama ravno obratno, kaže jih precej manj in deluje precej skulirano.
Torej, čas je relativen – kakor za koga… 😉
[/quote]

Mama Dončič jih kar kaže 40 in še mal, zelo realno zglda za svoja leta, pa ne mislim, da slabo, ampak letom popolnoma primerno.

mama od Dončića ni Slovenka.

Joj uboga sestrca od te Anamari-e Goltes ….. Včasih se geni poigrajo 🙁


Eh, Popay, lepo da braniš čast znucanih vitezov (vemo zakaj…), ampak moraš priznat, da jih tip kaže VSAJ 10, če ne 15 let več, kot jih dejansko ima. Zgleda kot zapit kmetavzar. Medtem pa Lukova mama ravno obratno, kaže jih precej manj in deluje precej skulirano.
Torej, čas je relativen – kakor za koga… 😉
[/quote]

Mama Dončič jih kar kaže 40 in še mal, zelo realno zglda za svoja leta, pa ne mislim, da slabo, ampak letom popolnoma primerno.
[/quote]

Ja, ok. Sam pol ji zgleda ata Dončić 100… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Moje misli ikzektli! Stari Dončić je očitno kar nekaj prestal zadnja leta. Sam je nekje povedal, da je bankrotiral, se zapil, a se potem izkopal iz vsega hudega in se vrnil v normalno življenje. Vsa čast – mnogi se ne vrnejo nikoli.

Tale Anamarija mi pa res deluje ko zlata ribica: lepa za pogledat, ampak to je to. Mrzel, hladen, preračunljiv pogled, pa en kup zunanjega balasta. FB jo je poln, twitter jo je poln, vsak prdec nese gor – ja no, saj upoštevamnjena leta, ampak deluje pa cibasto so amena, avšasto, ceneno. Na nivoju 6letnic v 1. razredu.

Mirjam – si ne predstavljam, kako pustiš 13-letnika samega v Madrid. Ne vem čisto točno, ali jo zaradi tega občudujem ali bolj karam, kar pa sploh ni bistveno, saj zgleda, da je sprejela pravo odločitev.
[/quote]

Hujše kot prestajanje Dončiča Sr stanja zadnjih let. je bilo za Dončiča Jr, ko je šla družina v franže. Hvalabogu, se je fant vrgel , zagrizel v košarko. In ima tudi zelo prizemljeno mamo, zelo.

Kako pustiš 13 etnika samega? Saj ni bil sam – brez skrbi, da je bilo zanj zelo dobro poskrbljeno tudi s strani kluba, kjer je treniral. Ženska, mali je bil pri teh letih že na ravni nekaterih profi igralcev košarke, rabil je še strokovno piljenje – in dobil je to priložnnost v najboljšem klubu Evrope pri Španci. Če mene vprašaš, takoj dam otroku s takim potencialom takoj priložnost, da gre v tak klub, kot je lahko šel on. Je pa res, da je za svoja leta zelo zrel fant, z začrtanim ciljem. In tudi z izkušnjo ločitve roditeljev, kar je dostikrat velik minus -to take otroke še posebej okrepi in se še bolj posvetijo tistemu, kar je njihov življenski cilj in iz hobija preraste v resno zadevo.

Glede njegove srčne izbranke – babure, give it a break – gre za prvo bolj telesno resno ljubezen pri mladostnikih. In ve že napletate, pa si ne upate zapisat, kako se že njej sveti ravno prava iskrica v očeh, po vašem se pa prej morda svetijo milijoni v očeh in da že kalkulira za prihodnost – je res eno leto starejša, ampak, kaj pa potem.. Naj se imata fino in uživata v prvi taki resni ljubezni. Koneckoncev, kje pa piše, da bo morda tudi zadnja? Če bo pa kaj preveč objavljala, bo pa že fant sam uredil, ne rabi vas za “guvernante”, ke odlično mamo tudi ima. In je tudi že polnoleten.

Zgleda ene 38, Dončić pa 55.

Saša Dončić je bil v mlajših letih atraktiven moški. Očitno se ne stara lepo.

Moje misli ikzektli! Stari Dončić je očitno kar nekaj prestal zadnja leta. Sam je nekje povedal, da je bankrotiral, se zapil, a se potem izkopal iz vsega hudega in se vrnil v normalno življenje. Vsa čast – mnogi se ne vrnejo nikoli.

Tale Anamarija mi pa res deluje ko zlata ribica: lepa za pogledat, ampak to je to. Mrzel, hladen, preračunljiv pogled, pa en kup zunanjega balasta. FB jo je poln, twitter jo je poln, vsak prdec nese gor – ja no, saj upoštevamnjena leta, ampak deluje pa cibasto so amena, avšasto, ceneno. Na nivoju 6letnic v 1. razredu.

Mirjam – si ne predstavljam, kako pustiš 13-letnika samega v Madrid. Ne vem čisto točno, ali jo zaradi tega občudujem ali bolj karam, kar pa sploh ni bistveno, saj zgleda, da je sprejela pravo odločitev.
[/quote]

Hujše kot prestajanje Dončiča Sr stanja zadnjih let. je bilo za Dončiča Jr, ko je šla družina v franže. Hvalabogu, se je fant vrgel , zagrizel v košarko. In ima tudi zelo prizemljeno mamo, zelo.

Kako pustiš 13 etnika samega? Saj ni bil sam – brez skrbi, da je bilo zanj zelo dobro poskrbljeno tudi s strani kluba, kjer je treniral. Ženska, mali je bil pri teh letih že na ravni nekaterih profi igralcev košarke, rabil je še strokovno piljenje – in dobil je to priložnnost v najboljšem klubu Evrope pri Španci. Če mene vprašaš, takoj dam otroku s takim potencialom takoj priložnost, da gre v tak klub, kot je lahko šel on. Je pa res, da je za svoja leta zelo zrel fant, z začrtanim ciljem. In tudi z izkušnjo ločitve roditeljev, kar je dostikrat velik minus -to take otroke še posebej okrepi in se še bolj posvetijo tistemu, kar je njihov življenski cilj in iz hobija preraste v resno zadevo.

Glede njegove srčne izbranke – babure, give it a break – gre za prvo bolj telesno resno ljubezen pri mladostnikih. In ve že napletate, pa si ne upate zapisat, kako se že njej sveti ravno prava iskrica v očeh, po vašem se pa prej morda svetijo milijoni v očeh in da že kalkulira za prihodnost – je res eno leto starejša, ampak, kaj pa potem.. Naj se imata fino in uživata v prvi taki resni ljubezni. Koneckoncev, kje pa piše, da bo morda tudi zadnja? Če bo pa kaj preveč objavljala, bo pa že fant sam uredil, ne rabi vas za “guvernante”, ke odlično mamo tudi ima. In je tudi že polnoleten.
[/quote]

Danes žal niso več časi Dražena Petroviča, pa še on je imel starejšega brata v istem fohu, tako da se je lahko učil od njega in košarke in življenja s košarko.
Mali Dončič danes ne bi bil, kar je, če ne bi bil ata košarkar in mama tu nima nič.

Sploh pa, če se ne motim, kaj ni bila nekaj let nazaj afera, ko ga mama ni pustila v Španijo in sta se tožarila?
In a ni še mali najprej v Italijo? Šele pri 16 v Španijo?

Mirjam hodi z našim družinskim prijateljem, ki prodaja sladolede po LJ (ni Albanec, da ne bo pomote)…je malo starejši od nje in sta kul parček.

Sašota je zalotila z precej mlajšo izbranko v postelji, zato ločitev. Luka nekaj časa zato z njim ni govoril.

Evo pa imate babe nekaj resničnih tračev za glodat:)

Sem bil pa pri Luku drugače letos v Madridu in je super fejst dečko. Zrihtal karte za elclasico in malo popeljal naokrog.

Saša in Mirjam sta bila sošolca v srednji šoli; on je ponavljal prvi letnik, njen domet so pa bile 3, tu pa tam kaka štirka. Ko je on v 2. letnik šel nazaj v Srbijo, se je jokala, da je bilo kar joj. Kmalu je zanosila in sta se poročila.

V srednji šoli je bila neka manekenka druge klase, mama frizerka, tako da je bla vedno sfrizirana. Ko sta dobila Luko, je še nekaj časa veza šla, nato sta se ločila. Imata zelo slab odnos in vse gre preko Luke, od dnarja do agentov, veliko se prekregata in tožarita. Tako.

Qurc gleda otroke in družino, če je pa tkoooo fajn seksat. Saj otroci so trdoživi in ful prenesejo…. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Verjetno ga je večkrat zalotila, ker je bil zelo znan po tem…

Mali je pa kul dečko, po atu in po mami 😛

Nazaj v srbijo? hm, Saša je roje v Sloveniji, nazaj bi lahko šel samo iz Ljubljane v Gorico…

Če je zanosila v srednji šoli ali tik po njej, je morala pa kar dolgo nosit, kakih 5 let celo, glede na to, da je Luko rodila pri 24-25…

A ona je pa vsem naokrog povedala, da ga je zalotila z drugo v postelji? A ni zadoščalo že, da reče, da ji ni bil zvest? Saj posledice so iste, če ga je zalotila, ali če je drugače izvedela. Meni se to zdi pranje umazanega perila v javnosti. Pa ne zagovarjam Sašota, da ne bo pomote.

Nazaj v srbijo? hm, Saša je roje v Sloveniji, nazaj bi lahko šel samo iz Ljubljane v Gorico…

Če je zanosila v srednji šoli ali tik po njej, je morala pa kar dolgo nosit, kakih 5 let celo, glede na to, da je Luko rodila pri 24-25…
[/quote]

Saša je mladost preživel na Jesenicah.

Torej ti 6-letnice zgledajo, kot si navedla? Imaš kakšna čudna nagnjenja morda?

A ona je pa vsem naokrog povedala, da ga je zalotila z drugo v postelji? A ni zadoščalo že, da reče, da ji ni bil zvest? Saj posledice so iste, če ga je zalotila, ali če je drugače izvedela. Meni se to zdi pranje umazanega perila v javnosti. Pa ne zagovarjam Sašota, da ne bo pomote.
[/quote]

Dvomim, da to ona govori okrog. Najbrž se je takrat komu zaupala, kakšni prijateljici, naprej pa vemo kako gre….
Sicer pa – človek od resnice nima kaj bit prizadet, kvečjemu od laži.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Dobra maca. On pa mi ni.

A ona je pa vsem naokrog povedala, da ga je zalotila z drugo v postelji? A ni zadoščalo že, da reče, da ji ni bil zvest? Saj posledice so iste, če ga je zalotila, ali če je drugače izvedela. Meni se to zdi pranje umazanega perila v javnosti. Pa ne zagovarjam Sašota, da ne bo pomote.
[/quote]

Dvomim, da to ona govori okrog. Najbrž se je takrat komu zaupala, kakšni prijateljici, naprej pa vemo kako gre….
Sicer pa – človek od resnice nima kaj bit prizadet, kvečjemu od laži.
[/quote]

Poznam kar nekaj primerov take “zalotitve v postelji”. Neverjetno hitro se širijo take govorice. Očitno žrtve ne zaupajo pravim “prijateljicam” in “prijateljem”. Mene kot tretjo osebo resnično ne zanimajo podrobnosti o tem, kako je nekdo nekoga prevaral…v domači postelji, v hotelu…A izvedela sem za te govorice, čeprav sploh nisem nič vprašala.

Če je dandanes stara 43 let, je glede na Lukovo svežo polnoletnost zanosila stara okrog 24 let.
Ne vem, če je to ravno kmalu od začetka srednje šole …

Nazaj v srbijo? hm, Saša je roje v Sloveniji, nazaj bi lahko šel samo iz Ljubljane v Gorico…

Če je zanosila v srednji šoli ali tik po njej, je morala pa kar dolgo nosit, kakih 5 let celo, glede na to, da je Luko rodila pri 24-25…
[/quote]

Hotela sem napisati, da je relativno kmalu, no pri 25 …………..pač “kmalu”

Ja, v drugem letniku je šel v Srbijo, ker so se njegovi v času osamosvojitve odselili v Srbijo in on se jim je pridružil, pa še igrat je šel za Zvezdo


Če sta se že onadva precej mlada ločila, koliko mlada je šele bila ljubica, ki bi naj bila takrat kriva za njun razhod?

A ona je pa vsem naokrog povedala, da ga je zalotila z drugo v postelji? A ni zadoščalo že, da reče, da ji ni bil zvest? Saj posledice so iste, če ga je zalotila, ali če je drugače izvedela. Meni se to zdi pranje umazanega perila v javnosti. Pa ne zagovarjam Sašota, da ne bo pomote.
[/quote]
…in kaj te moti pri tem tocno? Zakaj naj bi bilo to javno pranje perila? A je vazno, da se rece, da so bile posredi neptemostljive razlike? No, to bi bilo se najbolj diplomatsko, kaj?
P.s.: v danasnjem casu pa slepomisiti zakaj je sel zakon narazen, ko se ze najstniki pred vso slovenijo grejejo pod odejo?

New Report

Close