Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mama vara očeta

mama vara očeta

no, z mamo nimava slabega odnosa zgolj zaradi njenega varanja, temveč se že od nekdaj ne razumeva. predvsem zato, ker nima nekega spoštovanja do mene. jaz ga njej moram izkazovati, ona meni pa ne, me je pač rodila in mi posledično lahko reče kar želi. tako mi reče, da sedim kot kurba, da žrem kot prašič (če mi kaj pade z žlice), pa take stvari, ki me žalostijo.

živimo v isti hiši pa mi je to že težko prenašat. prepir poslušamo iz spodnjega štuka že ob 7mih zjutraj zaradi najbolj banalnih stvari (spet si preveč kufe cukral, p m, zmer ga cukraš, da ti gobec skup potegne)… ne vem, saj poslušaš in prenašaš to določen čas…ampak…delata me živčno, čist. boljše bi bilo, da se bi takrat pred časom ločila in bi bil mir pri hiši.

Po tvojem pisanju sodec avtorica, si precej pristranska – k ocetu. Kar pa nikakor ni prav! Ce se ze gres “sodnico” vedi da je to oseba, ki ni pristranska in mora izvedeti obe plati medalje. Upam, da si razumela moj post, ce si ze toliko pametna?
1. Zakaj ima mati ljubimca?
2. Kaj jo je pripeljalo do tega?
itd……. nesteto vprasanj!

In če so odnosi med tabo in mamo tako nemogoči, zakaj si se potem odločila, da živiš v isti hiši? Zakaj se ne osamosvojiš???

Povej mu,ne dovoli ,da tako postopa s tvojim očetom,kot se potegnemo za mame in mami bi takoj vse tuki gor povedale,da se oče kur… v tem primeru reši očeta pred psihičnim terorjem.Vslučaju ,da ve ,da ima žena drugega ,mu sploh ne bo težko,ampak si bo odahnil,da mu ni treba pred teboj skrivat.ne rečem,da je mama ,ker ima drugega slaba,ampak,da na tak grd način miri svojo slabo vest,to pa ne gre.Išče napake pri vama,da lahko opraviči ,da ima drugega.Opraviči pri sebi,ker ve da dela nekaj zelo narobe in zato vas provicira,da ima vzrok leteti ljubimcu v objem,ker ima doma tako familijo.Povej mu

Za sebe se brigaj, pa boš imela celo leto kaj za delat! Ona2 bosta že rešla zadeve, ko bo čas za to.

Ah daj no…

Jaz razumem, da je morda krivda tudi na strani očeta….očitno nekaj ni ok, da si je mama našla ljubimca, ampak potem naj ima toliko jajc in se loči, če v zakonu ni zadovoljna…a to pa ne, a ne? Res je boga…

Ko gre za sodelavko, ne bi povedali, se ne gre vpletat, ko gre za sosedo, ne bi, se ne gre vpletat, ko gre za prijateljico, ne bi, se ne gre vpletat, tudi pri starših ne, da je to njun zakon. Ja, je njun, ampak eden od zakoncev ne ve, da mu drugi natika rogove. Če bi vedel, bi mogoče drugače postopal.

Zakaj imam občutek, da igraš v družini nekakšno žrtev? In sedaj želiš biti še nekakšen sodnik?
Drago dekle, naredi najprej uslugo sebi in odrasti. Potem boš morda le ugotovila, da je za domačimi stenami še en svet, ki te pričakuje.

DVOJINA JE ZAKON!

Vsak naj skrbi za svoj zakon in ne tuji,starša sta odrasla,jima že mora biti ok,da vstrajata kot praviš v nevzdržnih razmerah..
če bi bilo obratno,če bi eden od staršev videl svojega otroka z drugim,bi pa piskali kako se nimajo kaj vmešavat v zakon svojih otrok-enako velja za otroke,nimajo kaj delat v zakonu svojih staršev ,še manj pa naj si dajo opravka z reševanjem le tega,to morata storiti starša in ne otroci,niso zato poklicani,jima že odgovarja tako,če bi jima bilo tako težko kot to vidiš ti, bi se že zdavnaj poslovila..

jaz nebi storilila nič,verjetno tvoja mama ni mladoletna,ata pa še manj kajne?

Če bi ti videla svojega zeta z drugo žensko, bi povedala to svoji hčerki, ali ne?

Če bi ti videla svojega zeta z drugo žensko, bi povedala to svoji hčerki, ali ne?[/quote]

niti slučajno,bi pa povedala njemu,da vem in da naj neha rit gret na dveh stolih..
bom pa zastavila vprašanje takole,bi ti povedala svojemu zetu,če bi hčer zalotila z drugim?
ne rabiš odgovorit,odgovorm že poznam,ker ni tako herojske matere ali očeta,ki bi to storil,v teoriji je vse možno,ko pa se to v realnosti zgodi pa premislimo 2,3x,1000x..kaj bomo ,če sploh kaj bomo z določeno skrivnostjo.

Če bi ti videla svojega zeta z drugo žensko, bi povedala to svoji hčerki, ali ne?[/quote]

niti slučajno,bi pa povedala njemu,da vem in da naj neha rit gret na dveh stolih..

[/quote]

In kaj bi naredila potem, ko te ne bi šmirglal in bi se veselo sladkal naokoli, tvoja hči pa ne bi nič vedela? Jaz zase ne vem, če bi bila lahko tiho, dvomim.

V tvojem drugem primeru bi pa zagotovo poskušala vplivati na hčerko – naj se odloči za enega in naj bo z njim, ne pa da moža vleče za nos. Kaj bi naredila, če me ne bi upoštevala, pa ne vem.

Kako si naivna! Moja dva sta se ločila po 30. letih. Ločena sta “že” 18 let, pa še vedno živita v isti hiši, le vsak v svojem gospodinjstvu. Sploh ne vesta, kaj je to MIR. Tako kot ti, sem si tudi jaz želela, da se ločita. Ampak potem je pa v hišo res prišel ta pravi NEmir. Tak, da sem morala jaz od doma.

R

niti slučajno,bi pa povedala njemu,da vem in da naj neha rit gret na dveh stolih..

[/quote]

In kaj bi naredila potem, ko te ne bi šmirglal in bi se veselo sladkal naokoli, tvoja hči pa ne bi nič vedela? Jaz zase ne vem, če bi bila lahko tiho, dvomim.

V tvojem drugem primeru bi pa zagotovo poskušala vplivati na hčerko – naj se odloči za enega in naj bo z njim, ne pa da moža vleče za nos. Kaj bi naredila, če me ne bi upoštevala, pa ne vem.[/quote]

nič nebi naredila,tako kot nebi nič naredila če me recimo zet nebi šmirglal,v končni fazi kdo pa pravi da me mora upoštevat kdorkoli od njiju-nikjer,tako kot ne piše da bi morala jaz recimo upoštevat otroke ali pa zete,snahe..vsak odrasel človek mora sam vedeti ali vsaj razmisliti o tem kaj je prav in kaj ni prav..vplivamo lahko le nase ali bolje spremenimo lahko samo sebe

New Report

Close