Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mame samohranilke: zadnja v službi, prva iz službe, otrok vedno kao bolan, ona mamica, svetnica, vsi ji moramo pomagat.

Mame samohranilke: zadnja v službi, prva iz službe, otrok vedno kao bolan, ona mamica, svetnica, vsi ji moramo pomagat.

Samohranilke sploh niso samohranilke. Imajo vse preživnino od očeta in oče jih ma za vikende, praznike…
So pa ene najsebičnejših ljudi na tem svetu. Ona in pamži morajo met vse in vse se mora okrog njih vrtet.
Večina jih je patoloških narcis.

In ti se imaš za dobro mamo????

kaj pa tiste samohranilke, ki imajo moža, partnerja, pa se nalašč prijavita vsak da drugem naslovu, samo zato da pokasira denar kot samohranilka?


Poglej si definicijo samohranilske družine.

Samo različna naslova staršev ne pomenita nič.

Samohranilka ima ogromno težav. Sama za vse in še minute ji štejejo v službi. Groza, ne bi rada bila na njihovem mestu.

Samohranilka ima ogromno težav. Sama za vse in še minute ji štejejo v službi. Groza, ne bi rada bila na njihovem mestu.
[/quote]

Same so tako hotele, to pa ne veš.

Tudi meni gredo strašno na živce.
Jaz si ne želim živeti tvojega otroka. Živi ga sama ali pa ga ne imej!

Nimam otrok, ampak mi je pa vseeno neprijetno, ko vidim kaka zlobna bitja ste eni starši, no v tej temi prevladujete zlobneži in menda imate otroke?

Drugače pa se vprašajte ve srečno poročene ženske, kolikokrat vaš mož vzame nego za otroka?
Pri nas so vse mame poročene, ampak glej ga zlomka, vse se obnašajo kot samohranilke: vedno, ampak res vedno ženska na negi za otroka, pa kar naprej jih je treba nadomeščat pa vedno razlagajo kako jim je otrok pred službo. Kje so pa fotri? So pa vse srečno poročene.
Tako, da ve srečno poročene zlobe in vi srečno poročeni zlobci, samohranilke imajo vsaj razlog, da damo one jemljejo nego za otroka. Ve srečno poročene pa kaj? Foter nima nikoli časa za nego otrok?
Kdor je pameten bo raje vzel samohranilkko kot domnevno srečno poročeno, ker bo ravno ta druga lovila vse mogoče krivine. Dedec pa seveda ne bo imel časa.
Saj ne , da so vse poročene take, ampak te, ki ste v tej temi pa očitno,d a ste.

Grozne so. Ker izkoriščajo. Pa te parkingi pri hoferju lidlu za mame? Saj niso invalidne.
Meni se to tudi ne zdi pravično. Če imaš otroka moraš tudi sama za njega skrbet, ne, da drugi skrbimo zanj in zate. Jaz delam cele dneve in si tudi želim otroka.

Ti parkingi so krasni. Parkiraš direkt pred vhodom.
Ok, nimam otrok in nimam vozičkov. In? :-))

mamam samohranilkam ni lahko in jim ne zavidam niti sekunde. pa privoščim vsak prost dan dokler otroc ne zrastejo. mi imamo pa v sektorju desca takega. mladi očka potem, ko je bil mastno napredovanje skoz in skoz na bolniški. enkrat en otrok, drugič drug, tretjič oba, četrtič pa še on. mislim, da ni meseca, ko bi ne bil kakšen teden doma. njega imam pa jaz polhn kufr! nas nekaj brez otrok pa gagamo na polno. je pa mojster – preden je dobil napredovanje, je bil skoz v službi in je žena doma ostajala ali pa tašča merkala. zdaj pa skoz on. dobr jih je nategnil šefe, a ne? je bil priliznjen do kraja in obljubljal vse živo, sam, da si je opomogu. pa dobr voz še naprej – preden se tala uspešnost je tud zelo prisoten in pridkan. da mu vmes pol stvari manjka in jih ne dokonča al jih pa mi, pa ni važn. ampak nam bo počl film enkrat še preden ta dva mulca zrasteta! in morala v sektorju tud zarad tega skoz na psu. šef nas pa sprašuje kaj nam je? zakaj smo tako slabe volje ipd. halooo??? a misli, da smo slepi al da smo tolk potrpežljivi? pa kdo ma koga za norca?

Jaz mam pa samohranilk poln kufer. Same prepirljive ženske, nesposobne kompromisov. Al bo pomoje al pa grem. Kar jih jaz poznam so same agresivne.

Eni ste nesramni. Jaz sem sama z otrokom v prvi triadi. Vam povem kaksen je krog bolniskih odsotnosti. Kot prvo z ocetom imam dober odnos. No zacelo pa se je tako: otrok zboli, gres k dr, vzames en dan bolniske, prosis bivsega in bivso tasco. Ja vzameta otroka za dva do tri dni. Otrok si rahlo opomore. Gre nazaj v vrtec. Mine vikend in zgodba se ponovi. Oce ti rece glej otrok je bolan in potrebuje tebe mamo. Ja ostanes doma en teden 10 dni. Otrok v vrtec mama v sluzbo, mine vikend in glej ga zlomka mama zboli. In spet bolniska. To traja od vrtca pa zdaj ze do prve triade osnovne. In kaj naj kaj…..sama za vecino stvari, ko gre otrok cez vikend k ocetu si mame zal ne opomoremo dovolj.

Zakaj pa misliš, da jih je več kot pol na socialni podpori? Ker jih delodajalci odpikajo.

Ok, imas tezave z otrokom in bivsim. Se ti zdi fer, da tvoja druzina, za katero si se sama odlocila, vpliva na zivljenje in delo drugih ljudi, ki s tabo nimajo nic?

New Report

Close