Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mame zakaj silite otroke k očetom?

Mame zakaj silite otroke k očetom?

Moderni slabiči, ki hočejo skrbništvo, deljeno skrbništvo in ostalo, kar v naravi ne obstaja, imajo dosti ženskih hormonov v sebi.

In s svojo psiho, potem pametuj ločenkam o njihovi psihi. Tudi s tvojo psiho ni vse ok, da se obešaš na poročene moške in potem, ko ti je uspelo enega takega dobiti, pametuješ njegovi bivši ženi, ki jo je pustil zaradi tebe.

In s svojo psiho, potem pametuj ločenkam o njihovi psihi. Tudi s tvojo psiho ni vse ok, da se obešaš na poročene moške in potem, ko ti je uspelo enega takega dobiti, pametuješ njegovi bivši ženi, ki jo je pustil zaradi tebe.
[/quote]
No, ločenke, danes, da ne bi bila zmešana, neodgovorna , maščevalna , lažniva, maipulatrorka, zlorablajla otrok za dosego svojih ciljev in igrala žrtev, praktično ni. Priznala zase, da je vse to in še mnogo več, pa sevead še nobena ni in tudi ne kaže da bo.

Ločenke so močne ženske. Sej dost pove podatek, da ločitev ponavadi zahteva ženska. Ločenci po drugi strani, so pezdetje, ki ločitve ne prebolijo. Ali s ezapijejo, propadejo, ali pa začnejo fantazirati, kako so terna za mlade punce.


Saj se ti več kot pošteno pozna, bi bi naravnost primer za v študijsko literaturo psihiatrije, kaj lahko nora ločeka naredi z otrokom, kateremu odtuji očeta.

Logično, da tebi ni logično. Saj ženske sploh ne uporabljate logike.
[/quote]

Seveda jo. Obstaja celo izraz “ženska logika” 😈😈

Seveda jo. Obstaja celo izraz “ženska logika” 😈😈
[/quote]Res je, obstaja, ki pa z dejansko logiko nima prav nič skupnega.


To se je v resnici zgodilo. Moški je bil bogat, ženska pa sponzoruša iz Slovenije, ki je bila najprej z nekim podjetnikom iz Italije. Toda tisti Italijan se ji je zdel preveč reven. Pa je presedlala k nekomu iz ZAE. Temu je v Italiji špilala konkubino in mu rodila otroka. Dajal ji je denar. Enkrat jo je pa skenslal in ko je šla za njim v njegovo KAMELJO državo, so jo deportirali nazaj v Slovenijo. Ne mislite, da smo ženska lahko vzame otroke.


To se je v resnici zgodilo. Moški je bil bogat, ženska pa sponzoruša iz Slovenije, ki je bila najprej z nekim podjetnikom iz Italije. Toda tisti Italijan se ji je zdel preveč reven. Pa je presedlala k nekomu iz ZAE. Temu je v Italiji špilala konkubino in mu rodila otroka. Dajal ji je denar. Enkrat jo je pa skenslal in ko je šla za njim v njegovo KAMELJO državo, so jo deportirali nazaj v Slovenijo. Ne mislite, da smo ženska lahko vzame otroke.
[/quote]

EU in CSD Slovenija tega ne bi dovolili. Kako naj bi Arabec preprosto odvrgel Slovenko? To je proti naravnim feminističnim zakonom? Kršitev vseh feminističnih EU zakonov.


Saj se ti več kot pošteno pozna, bi bi naravnost primer za v študijsko literaturo psihiatrije, kaj lahko nora ločeka naredi z otrokom, kateremu odtuji očeta.
[/quote]

Tudi ti si samo ločen šus. Tvoja staradva sta nate prenesla slabe vzorce.

Tudi ti si samo ločen šus. Tvoja staradva sta nate prenesla slabe vzorce.
[/quote]

Saj ti nisi ločen? Ti nimaš otrok, nimaš zveze, nimaš življenja, nimaš nobenih sposobnosti, v nasprotnem bi jih bilo zazanat ob tvojem pisanju, nimaš nič, razumeš to? In to zato, ker te je popolnoma nora mati, ki te je odtujila od očeta, v celoti uničila in iz tebe ustvarila popolnega defekta.

Saj ti nisi ločen? Ti nimaš otrok, nimaš zveze, nimaš življenja, nimaš nobenih sposobnosti, v nasprotnem bi jih bilo zazanat ob tvojem pisanju, nimaš nič, razumeš to? In to zato, ker te je popolnoma nora mati, ki te je odtujila od očeta, v celoti uničila in iz tebe ustvarila popolnega defekta.
[/quote]
veliko bolj zanimiv kot ti! 😁


veliko bolj zanimiv kot ti! 😁
[/quote]

Kateri je kar naj bo, sam nisem nič prikrajšan zaradi tega in resnično nima nobene zveze s to temo, (seveda tega ne boš razumelo)😅😅. Povem le, da se kot večen otrok ne more primerjat in enačit z nobenim staršem, kar ves čas počne.

Saj ti nisi ločen? Ti nimaš otrok, nimaš zveze, nimaš življenja, nimaš nobenih sposobnosti, v nasprotnem bi jih bilo zazanat ob tvojem pisanju, nimaš nič, razumeš to? In to zato, ker te je popolnoma nora mati, ki te je odtujila od očeta, v celoti uničila in iz tebe ustvarila popolnega defekta.
[/quote]

Tako je, jaz sem samski.

Ti si pa našutirani luzerski ločeenc, ki je po starših dedoval gene, nesposobne obdržati družino. Zdaj se pa zjoči v smradu lastnega razočaranja.

Kateri je kar naj bo, sam nisem nič prikrajšan zaradi tega in resnično nima nobene zveze s to temo, (seveda tega ne boš razumelo)😅😅. Povem le, da se kot večen otrok ne more primerjat in enačit z nobenim staršem, kar ves čas počne.
[/quote]

Ti si samo en drekec pekec, ki je fauš vsem, ki nimamo problema z zoprnimi babami.

Ma daj luzer, babi, ki ti je v avto brcala, nisi imel muda enega šamarja pritisnit, zdaj se pa hršiš nekaj. Cmera luzerska, tebi bi ja lahko drugi dec babo pred tabo tišal ha ha.

Rabi pozornost, potem se mu pa utrga….jaoooo😅, pa tako dobra naj bi bila mariborska forenzična psihiatrija , tako sam pove, ampak ni verjet v to, po vsem videnem al je pa res tako brezupen primer.😅

Poslušaj, lahko o meni cele dneve isto mantro ponavljaš, tvoja reala je še vedno taka, kot je. Si luzer, ki samega sebe prepričuje, d aje na stara leta samski frajer, ker ga baba našutirala. Tvoj glupi sin ti je pa samo breme. Če ga en bi imel, bi morda res kako nasral, da ti pride družbo delat. E moj glupson, kasno si se setio. Vidiš, če bi mene vprašal pred 18 leti, kako pa kaj, bi ti povedal, da s ene ženi in ne delaj frocev. Sej sem tudi takrat bil tu. le pod drugim nickom.

Probaj enkrat, poprosi mamo, sosede, da ti razložijo katerokoli temo na tebi dojemljivem nivoju, to bo zate velika spremeba, morda se boš pa bolje počutilo, ko boš vsaj malo vedelo o čem tu pišemo, veš?

Jaz dobro vidim, da si ti nek ločeni luzer, ki tu fantazira, kako bo zdaj užival lajf, ker ga baba našutirala. Poslušaj, jaz uživam že celo življenje in zato nič ne rabim nobene glupe epizode z babo in droci in bivšo družino, ki je več ni. E moj luzer, ti se hvališ s prazno graščino in propadlo zvezo..

Si ti primer resnega družinskega človeka ja. Ki fantazira o rumnskih kurvah.

Uživaj še naprej defektek na monu, saj vidiš, da te ne oviramo in ti pustimo to uživanje in življenje, ki je edino, ki ga imaš. Sploh se ne rabiš skrivat nenehno po drugimi vzdevki, veš?

Se strinjam; tekom let sem spoznala kar nekaj očetov, ki svojih otrok niso marali. Preprosto so jim bili v breme, se niso zmenili zanje. Ko so imeli stike, so kih peljali k svojim staršem, sami pa so šli za cel vikend z novo al s prijatelji.
Pa nasilneži, ki so prej pretepali otroke, jih tudi poškodovali, jim grozili, da jih bodo vse pobili, da so morali bežati pred njimi – a potem naj pa tak otrok hodi k očetu?
Spomnim se znanke, ki je vsakič trepetala, ko je oddala otroka očetu. Ta je popival, otroka tudi ponoči vlačil okoli, predvsem pa je trepetala, da se ne bi ponesrečil z avtom, saj je rad pijan divjal.
V kafiču v naši ulici je oče tudi za par ur pustil predšolskega otroka pri natakarici in šel po svoje.

Spomnim se tudi človeka s predšolskim otrokom na igrišču v Tivoliju. Moškemu se je že od daleč videli, da z njim ni bilo vse ok. Lahko da je bil zadrogiran ali pa duševno moten. Malo sem že pozabila, je tega 20 let, a običajno je on sam, otrok pa po svoje lutal po igrišču. Ostali starši smo občasno malo popazili nanj, ga usmerili nazaj, če je hotel sam ven. Oče je deloval popolnoma odsotno. Videvali pa smo ga večkrat. Tudi otrok ni kaj dosti govoril, ni vedel povedati, kje je mama, nič.
Se ga tu morda kdo spomni?

Uživaj še naprej defektek na monu, saj vidiš, da te ne oviramo in ti pustimo to uživanje in življenje, ki je edino, ki ga imaš. Sploh se ne rabiš skrivat nenehno po drugimi vzdevki, veš?
[/quote]

SI NA MONU VIHARNI BEDAK! NIMAŠ ŽENSKE, NIMAŠ DRUŽINE, NIMAŠ PRIJATELJEV!

SI NA MONU VIHARNI BEDAK! NIMAŠ ŽENSKE, NIMAŠ DRUŽINE, NIMAŠ PRIJATELJEV!
[/quote]

Tudi ti si na MONu, torej smo vsi bedaki.

Uživaj še naprej defektek na monu, saj vidiš, da te ne oviramo in ti pustimo to uživanje in življenje, ki je edino, ki ga imaš. Sploh se ne rabiš skrivat nenehno po drugimi vzdevki, veš?
[/quote]

Imaš ti kakšno drugo zanimanje v lajfu, kot preganjanje samskih po forumih? defekt kmetavzarski.

New Report

Close