Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mamice, ki izkoriščate svoje starše, vas je kaj sram?

Mamice, ki izkoriščate svoje starše, vas je kaj sram?

Vprašanje tistim ženskam, ki jim njihovi starši ali starši od partnerja, pri katerih pač živijo, poleg tega, da so jim dali streho nad glavo, še kuhajo, perejo in vozijo otroke v vrtce in šole. Vas je kaj sram, da niste sposobne popolnoma ničesar razen fuka in zanositve?

 

Kaj je pa s tabo narobe? Nihče nikogar nič ne sili. Vsak zna rečt ne, če mu kaj ne paše, še eno leto star otrok. Če pa ti ne znaš, pa to ni problem drugih ampak tebe.

Danes so bejbe take, mislijo da so lepe in da so oh in sploh. Realnost je taka, da ne zanjo nic skuhati, vsaj ne nekaj kar bi biko okusno. Ne znajo se z otroci ukvarjati, so raje na socialnih omrezjih, ker je to njihov kao lajf. Niso sposobne zasluziti za normalno zivljenje, delajo toliko da glih prezivijo. Vse svoje obveznosti obesajo na starse in partnerje. Zakaj mislite, da je med mladimi toliko razhodov po otroku? Saj to noben normalen moski ne bo gledal. Krivi so pa starsi, ki to celo podpirajo s takimi neumnostmi, kot zgoraj napisano. Ponosni so na svoje popolnoma neuporabne hcerkice, brez razloga, ampak so.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3829, 10.07.2022 ob 11:08

Vprašanje tistim ženskam, ki jim njihovi starši ali starši od partnerja, pri katerih pač živijo, poleg tega, da so jim dali streho nad glavo, še kuhajo, perejo in vozijo otroke v vrtce in šole. Vas je kaj sram, da niste sposobne popolnoma ničesar razen fuka in zanositve?

 

Si ti tisti K, ki še zanosit ni sposoben? Se strinjam, da ne bi smel tisto minuto starševstva imeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 10.07.2022 ob 11:36

Si ti tisti K, ki še zanosit ni sposoben? Se strinjam, da ne bi smel tisto minuto starševstva imeti.

bolje, da si poleg kontracepcije, preventivno daš zašit pičko

zakaj sram? to vzgajajo danes novodobni starši, sineke in hčere do 35-40 pod svojo streho. Saj to sami hočejo. zato se ti odrasli otroci niso sposobni odtegljaja od mamine kikle in zone udobja.

sami so si krivi, da njihovi osiveli in plešasti sinkoti, ter njihove zgubane hčerkice živijo pri njih, po možnosti še s partnerji in naraščajem. Sramotno je, seveda, sam kaj ko za drugo niso sposobni, nedorasli debilčki in debilne punce.

Na otroks, ki do 19. leta naredi srednjo solo, in se odseli, do 23. leta konca faks. Ima pri 5 resnega partnerja in najkasneje do 30. leta svojo lastno lastnisko bivalisce. Nato pa naj se razmnozuje po mili volji. To, da odrasli otroci zivijo pri starsih, je fail na kvadrat, sploh ce pri tem ne znajo niti kontrolirati, da ne zanosijo.

Odgovor na objavo uporabnika
:(, 10.07.2022 ob 11:45

bolje, da si poleg kontracepcije, preventivno daš zašit pičko

Ne, ni mi treba. Imam standarde in solzivec.

Odgovor na objavo uporabnika
na kaj si lahko ponosen, 10.07.2022 ob 12:00

Na otroks, ki do 19. leta naredi srednjo solo, in se odseli, do 23. leta konca faks. Ima pri 5 resnega partnerja in najkasneje do 30. leta svojo lastno lastnisko bivalisce. Nato pa naj se razmnozuje po mili volji. To, da odrasli otroci zivijo pri starsih, je fail na kvadrat, sploh ce pri tem ne znajo niti kontrolirati, da ne zanosijo.

Skratka govoriš o svoji generaciji, ki je to onemogočila zdajšnji? Tvoja starša mora biti prekleto sram, da ne obvladaš niti toliko matematike in abecede, da bi vedel kaj si napisal. Biologije, da bi vedel, kako otroci nastanejo, pa itak 3/4 moških ne ve, tu si povprečen očitno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 10.07.2022 ob 12:04

Ne, ni mi treba. Imam standarde in solzivec.

ti pa nisi kar tako, madonca! celo standarde imas, uffff

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 10.07.2022 ob 12:08

Skratka govoriš o svoji generaciji, ki je to onemogočila zdajšnji? Tvoja starša mora biti prekleto sram, da ne obvladaš niti toliko matematike in abecede, da bi vedel kaj si napisal. Biologije, da bi vedel, kako otroci nastanejo, pa itak 3/4 moških ne ve, tu si povprečen očitno.

mi lahko prosim objasniš, kje so matematične in biološke napake v zapisu? Jaz jih namreč ne najdem.

Starejša generacija je kvečemu mlajši odvzela to, da jih ni naučila delovnih navad. Ne vidim, zakaj bi bilo danes kaj drugače kot je bilo nekoč, kar se tiče uspeti v življenju.

Odgovor na objavo uporabnika
matematik in biolog, 10.07.2022 ob 12:11

mi lahko prosim objasniš, kje so matematične in biološke napake v zapisu? Jaz jih namreč ne najdem.

Ta debata je že tolikokrat bila povedana – mogoče imaš že demenco. Jazbinšek je bil samo en. Tudi te gnusne fore pri 19.ih na svoje – koliko mest pa misliš, da je v študentu? Ostalo je 600€/m ali več za garsonjero s tekočo vodo in ogrevanjem v LJ. Avto tudi stane – tako nakup kot vzdrževanje. Ne vem kakšen matematik in biolog si – verjetno konkuriraš polovici novorojenčkov. Ti so dandanes nerealna pričakovanja. Vključno z opravljeno srednjo šolo do 19, ker greš v 1. Razred osnovne šole star prb. 6+9=15 v srednjo +4 =19. Tvoj minimalni standard sprejemljivosti zahteva od 1/2, da en razred preskoči. FUJ bolonjski študij je 3+2, ponovno brez absolventa 19+5=24 FUJ. Nedolžnost do 25 in potem prvega se oklepati do smrti, pa če te pretepe do smrti – FUJ. Zaposlitve so že 15let za določen čas, s tem ne dobiš kredita za nepremičnino, +10-40% nasparanega, kar ni izvedljivo, če potrebuješ za golo preživetje 800. FUJ. Sram naj te bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 10.07.2022 ob 12:38

Ta debata je že tolikokrat bila povedana – mogoče imaš že demenco. Jazbinšek je bil samo en. Tudi te gnusne fore pri 19.ih na svoje – koliko mest pa misliš, da je v študentu? Ostalo je 600€/m ali več za garsonjero s tekočo vodo in ogrevanjem v LJ. Avto tudi stane – tako nakup kot vzdrževanje. Ne vem kakšen matematik in biolog si – verjetno konkuriraš polovici novorojenčkov. Ti so dandanes nerealna pričakovanja. Vključno z opravljeno srednjo šolo do 19, ker greš v 1. Razred osnovne šole star prb. 6+9=15 v srednjo +4 =19. Tvoj minimalni standard sprejemljivosti zahteva od 1/2, da en razred preskoči. FUJ bolonjski študij je 3+2, ponovno brez absolventa 19+5=24 FUJ. Nedolžnost do 25 in potem prvega se oklepati do smrti, pa če te pretepe do smrti – FUJ. Zaposlitve so že 15let za določen čas, s tem ne dobiš kredita za nepremičnino, +10-40% nasparanega, kar ni izvedljivo, če potrebuješ za golo preživetje 800. FUJ. Sram naj te bo.

Jaz sem Gimnazijo končal pri 19ih. Leto dni sem bil zaposlen, zelo slabi prihodki. Pri 21. ustanovil svoje podjetje, kupil svoj prvi flat 42m2, pri 22ih. Sedaj sem star 31 in imam stanovanje v lj, 155m2, na elitni lokaciji. Imam kar precej v vrednostnih papirjih, ostalih nepremičninah itd. Nisem se ukvarjal z bitcoini, pač čisto enostaven posel, ki sem se ga spomnil. Nisem od bogatih staršev. Torej ja, se da.

Odgovor na objavo uporabnika
kater letnik si, 10.07.2022 ob 12:47

Jaz sem Gimnazijo končal pri 19ih. Leto dni sem bil zaposlen, zelo slabi prihodki. Pri 21. ustanovil svoje podjetje, kupil svoj prvi flat 42m2, pri 22ih. Sedaj sem star 31 in imam stanovanje v lj, 155m2, na elitni lokaciji. Imam kar precej v vrednostnih papirjih, ostalih nepremičninah itd. Nisem se ukvarjal z bitcoini, pač čisto enostaven posel, ki sem se ga spomnil. Nisem od bogatih staršev. Torej ja, se da.

Drogo dilaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 10.07.2022 ob 12:55

Drogo dilaš?

kaj drugega pa ti omogoči v enem letu stanovanje kupiti kot pri 22ih z opravljeno splošno maturo kot uvoz po kg? Banged up abroad na National geografic se mi zdi, da je opisoval tam 10k$ za ene 5kg + plačane počitnice… Leto ima 53tednov… Še to ne vem kako bi v enem letu prislužil.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 10.07.2022 ob 13:08

kaj drugega pa ti omogoči v enem letu stanovanje kupiti kot pri 22ih z opravljeno splošno maturo kot uvoz po kg? Banged up abroad na National geografic se mi zdi, da je opisoval tam 10k$ za ene 5kg + plačane počitnice… Leto ima 53tednov… Še to ne vem kako bi v enem letu prislužil.

daleč od tega, prodajam nekaj, kar vas ima velika večina doma. Idejo sem dobil v tujini, ko sem bival v hostlu na dopustu s točno 650$ denarja za cel dopust. Ne bom se izpostavil kdo sem, sem pa zaslužil s tem kar precej denarja v Sloveniji in bivši Jugi.

Odgovor na objavo uporabnika
kater letnik si, 10.07.2022 ob 13:18

daleč od tega, prodajam nekaj, kar vas ima velika večina doma. Idejo sem dobil v tujini, ko sem bival v hostlu na dopustu s točno 650$ denarja za cel dopust. Ne bom se izpostavil kdo sem, sem pa zaslužil s tem kar precej denarja v Sloveniji in bivši Jugi.

ta pač zna.

Mogoče dila teste za kovid, kot oni petelinčki v odpetih srajčkah 🤣

Seveda, …

Jah pač na hitro si obogatel, očitno v enem letu, hahaha, tako da si, kaj pa vem, iz tujine tihotapil računalnike za Jugo ali kaj podobnega. To je bil hiter zaslužek, ki bi bil lahko tudi hiter polom. Ne moreš pa zdaj pričakovati od vseh ljudi, da bodo na tak način, brez izobrazbe kot si bil ti, kar hokus pokus obogateli. Imel si zgolj srečo, lahko bi se obrnilo zelo drugače. Sploh pa ti itak ne verjamem, da nisi imel prebite pare oz. da si nisi od koga izposodil. Za tak biznis moraš imeti začetni vložek, ki tudi ni kar tako.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 10.07.2022 ob 13:49

Seveda, …

Tebi kaj razlozit je kot slepemu razlagati o barvah. Mislis, da si pametna, si pa samo zagrenjena in zafrustrirana. Malo vec fukaj, menda pomaga.

si kdaj pomislila, kako so zaceli zastopniki razlicnih blagovnih znamk, katere v Slo vsi poznamo? In kje so zdaj?

no, naj te ne skrbi, ti tam ne bos nikoli, ze zaradi odnosa tvojega

Zastopniki različnih blagovnih znamk, katere v Sloveniji vsi poznamo, imajo dovolj svojega dela, denarja in časa za uživanje. Ne prepirajo se po forumih z nekimi kurami na njihovem nivoju, ker so sami na višjem.

Ni za posploševati. Denimo par, oba zdravnika, oba morata biti ob 6:45 v službi. Imata dva vrtčevska otroka. Ja normalno, da vskočijo starši (če lahko), kdo pa bo?

New Report

Close