Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek manj čvekanja

manj čvekanja

vročina…Hano boli tebuh,pa grlo pa oh in sploh…

ej grem probat zdej. mamo ful probleme s tole rečjo, skos ven meče. sam pozno zvečer dela, začuda dos že zdej…k še ni tko pozn
aha, možiček je vzel ključe od avta!

Hvala July za informacijo

Ojoj – se vam je pa nagrmadilo. Si se že odločila, kaj boš v pon. s službo (sem brala na sosednjem forumu)?

A ti povem, kaj matra vašo kišto? Napačne roke jo rihtajo, hi hi hi…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

V sredo,rekla mu bom če mi da vsaj 3 dni,da ga lahko v treh dneh navadim na vrtec-HALOOOO.ej tamale sploh nismo uvajali mož jo je pripeljal in pop.smo jo prišli iskat-zdej pa take tažave,da se mi kr trga!!!!

Žogica N.–a je jutri otvoritev H&M-malo nižje ena dela reklamo,naj navalimo,da bo sutra jeftinije

19-ega

ja ne morem pomagat, ko ga pa zmerej doma pustiš, ne vem zakva ga šparaš

a moža a mobitel?

moža, kvapa…mobitelov mamo pr nas dost

Ja, sploh če ste še vsi nekaj bolni…
Saj bo šlo v treh dneh, verjamem v to! Srečno v glavnem.

Zase??? Je mlad, pa se bojim zanjga. Sploh v tvoji bližini, ho ho ho…

:))))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close