Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Manjkate mi……..

Manjkate mi……..

O madona Marija… jest sem hotel sam mal zakurt, ker zunaj še ni dost vroče :))))) Ti pa.. lanene cujne…

Jani bi enkrat stestiral tud FKK plažo. Resno!!!!

hej Jani tud jest..sam ..hehe sam da bi bla sama jest in moj dragi…ma mene ze nebo noben gledal..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma pismo rosno, ali res še nisi doživel lepot bivanja
na FKK-ju? Ja, pol pa …….. no, saj sem tako ali tako
že veliko o tem napisala, morda si bral na srednjih?
So stvari, ki so mi moteče, so pa stvari, ki mi poženejo
kri po žilah, res. Sem se celo rahlo “prepirala” z eno gospo,
ki mi je hotela naprtiti dvoličnost … heh, pa človek ja ni
dvoličen, če želi povedati, da ne želi premetavati svojega
sala po asfaltirani cesti in skakati za badmintonsko žogico
. … gol. Gola se rada kopam, gola rada ležim na plaži, gola
rada spim v postelji ali v šotoru, ne morem pa gola kuhati,
ne morem gola iti v trgovino, ker se mi zdi grozno neumestno,
da mi kdo v zadjico tišči ……. košarico s kruhom, jebela cesta.

Evo vam nove teme!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheheh Točno tako Marička jest se strinjam s teboj!!
Kaj vem tudi mene bi s tira vrglo že sam sprehod recimo po kampu.a nisme starokopitna..ampak neke moralne vrednote pa le imam.Kaj vem,kaj posebnega mi niso vcepljali v glavo..pač vzorec je bil..ampak pomoje je osebnost tista,ki pobere nekatere stvari in doda še svoje…pa smo sami svoji.
Lahko reče,da tista dvojina ne moti toliko.,v bistvu sem takoj za….ma je ni stvari,ki bi me držala nazaj..gledalcev pa res ne rabim….pa naj še kdo reče da vsak zamiži,ko te vidi golo..ali pa da tega sploh ne opazi..ma tralala…Mnogo je takih,ki se ob tem vsem naslajajo..saj jih veliko tudi to pove-prizna ,da prav zaradi tega hodijo v takšne kampe in plaže…nisem……
Čeprav mislim,da v trgovino ne smejo nagi..prav tako ne smeš na plažo oblečen…ja slišala pa že marsikaj…in to nič kaj apetitlih stvari…Baje da je še najbolj grozno gledati nekoga,ki pripravlja solatko takole na tleh z veliko skledo med nogami…in če vse to popestrijo še tisti pisani štrički ,pri ženskah ki veselo bingljajo sem in tja…oh potem naj pa reče kdo,da je to apetitlih…Fuj in fej!!

Kaj ni nekaj lepšega kot fejst napeta moška ritkica v kopalkah..tuja seveda za pogledat..in tisti mini bikini na ženskah.Malce prikrito je pa res bolj zapeljivo…Tukaj ne govorim o tem kaj je bolj zdravo…Sem pa abslutno ZA!! fkk samo v paru…potem pa daleč naokoli nikogar..eko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

eh.. pol pa to sploh ne bi blo zanimiv :)))))))))))))) More bit.. živo :))))

aživo..pa sej bi blo živo mate..heheh pa še kako…
Posluš a ti veš,da meni moj dragi tud zgoraj brez ne dovoli bit na plaži…kaj pa na to rečeš…?
Pravi..mojega že nebo nihče gledal in se naslajal..heheh aaa? No povej me prav zanima to moško šuvinistično razmišljanje…a sem prehudo rekla?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

haha, muca, daj ga !

Viš Marija… tega tud jest ne bi hotu.. mapak.. tko na plaži pa.. v vodi.. ma dijo če to ni dober… Ok, pustimo zdej tiste čist živlenske.. k se moraš paziti, da pomotoma ne vržeš kakšen jajc preveč v ponev, pa take pstvari.. jest govorim o plaži… tistem delu… ko si na plaži ali v vodi :)))) In to mi je všeč 🙂 tko da…. :)))))

Jani bi to naredu…

Muca.. viš… izjeme potrjujejo pravila 🙂 Men je pa to vseeno :)) tko da se ne bi glih strinjal s tem, da smo vsi… šovinističke… pajceki :)))) Mene ne moti.

Jani je tud vedno zgoraj brez :)))))))))))))

Zajček!!!! :)))))))))))))))))))

Ej muca, muca.. po eni strani si čist proti, takoj potem pa trdiš.. o moški riti v kopalkah pa v bikiniju… ma kje hudiča je pa razlika? Ena cunca gor al dol :)))))

Je pa tko.. jest ne obsojam nikogar, ne tiste ki tja hodijo in ne tiste, ki “moralizirajo” o tem, kaj je in kaj ni lepo in človeško in…. ma kaj vem še. Vsakemu svoje, kakor mu paše. Vendar muca, če pogledaš… kdo nam je vcepil to… čistost? e vedno živijo po svetu ljudstva, ki jim je golota nekaj popolnoma naravnega, ki se moralizirajo o tem, kaj je prav in kaj ni.. kar je nas naučila krščanstvo, še vedno so ljudstva, katere osnovna bit je v tem, da obstajajo, da se “obnavljajo” (beri… razmnožujejo”, katera prvotna bit je še vedno le.. ujeti, da preživiš…

Torej, naj bo dovolj o tem… o tem, kaj komu ne paše in kaj kdo bi… ljudje smo si popolnoma različni in težko je že pri kateri bolj enostavni stvari uskladiti mnenje, kaj šele pri taki stvari…. Torej muca in Marija… ker sta tolk proti temu, moram jest že iz principa bit kontra :))))))))) cmoka obema 🙂

He, he, Jani :))))))

No, jaz sem vedno oblečena ko medved:)))))))))))
me je sram !

Jani , absolutno je bolj zanimivo, če ima dekle gor vsaj košček cunje, definitiv !

Meni fali on, ko djetetu bonbon :)))))))))))

( severina )

zajček… JTLC!!!!!

o ti medo :))))))))))))

Jani je tud slečen samo takrat.. k je bliz poznana in to zelooooooooooooooo poznana persona :))))

ahm 🙂 se strinjam :))))))))))))))))))))) sje sem napisu.. da moram bit že zarad imiđa proti a ne :)))) Uh, debate :))

aha, torej se spoznajva malo bolje :))))))))))))))))))))

cmoka, hehe….sori malo nagajam danes..

Ne Jani, jaz nisem nič proti FKK plažam, saj sem sama
hodila nanje deset let, pa tudi zdaj bi še šla. Hočem samo
reči, da meni edino ne ustreza hoditi v trogovino gola, pa
tudi deklet in žena, ki kuhajo gole, mi ni apetitlih gledati.
Zato pač delam na FKK plažah to, kar ustreza meni.

Grem pa rada na FKK in sicer iz razloga, ker srečam tam
več čistoče, več higiene, več “kulturnega” bivanja, to pa
čisto zagotovo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jani je BB….. brez besed :)))))))))))

Ja, kaj naj pa sedaj naredim ? Hm, nisem te hotela ravno spravit ob besedo:))))))))

Oki, dam mir !

Ti Jani skoz neki govori, da BI to naredu, nikar ne odlašaj,
NAREDI! Ne bo ti žal, res ne! Je pa tako,kot pravi muca, to
pa sto posto drži: ena mala krpica naredi človeško domišljijo
tako radovedno, močno, bogato ….. živo …… In prav zato so
te male krpice tudi v FKK kampu hudo zaželjene!

Ni pa lepšega za učke, kot lepo mlado in zdavo telo, to pa
drži. In ko pogledaš okrog in vidiš čilega ateja pri sedemdesetih
še tako vitalnega in zdravega, da vidiš, koliko se posveti sebi
in svojemu bodyu, tudi lahko samo rečeš: vsaka mu čast!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Eh Marija.. :)))) men ni glih, da bi kar drl na FKK :)))) mam rajš tko mal zakrito, ker domišljija je moja bolja strana :)))) un tko bi tale FKK iskal kje na kakšnem samotnem otočku.. v dvoje :))) pa ne zato, ker bi mi blo nerodno, ampak… jebiga.. romantika :))))

Marija, mogoče enkrat… bo tud tisti otoček :))

Marija, k sem jest začel o FKK… mi trgovine pa gostilne pa … vstopnine, kjer ne moreš vstopiti, če nisi.. slečen, še na misel niso prišle :)))) Men je blo namisel samo brezcunjsko stanje :))) Zato sme vaju pol mal :))) hehehehe podražil :))))

Jani je vesel, da smo tud v teh stvareh skor istih misli :)))

New Report

Close