Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Manjkate mi……..

Manjkate mi……..

Zajček.. pr vsej moji domišliji… je blo tole čist preveč :))))))))))))))) No ok, ma se lahko malo bolj espoznava… sam ne tolk bolje… da bi se hehehehehehehehehehe moral… :))))))))))))))))))))

JTLC!!!!

Oh , Jani saj veš, samo čivkam.
Danes je tako čuden in dolgočasen dan. Komaj čakam da bo ura štiri, pa da grem malo ven. Ne ljubi se mi nič, zoprna sem in oh in sploh…

No, ja, saj se bova že spoznala, pa nič se bat, lahko prideš oblečen :)))))))))))))

Ej, mišek Jani, veš kaj, kupila bova voščenke, vseh
barv, pa si bova narisala otoček, pa še mau romantike
zraven, pol pa nama sam še jodlajne ostane, prou?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahahaha zajček 🙂 ampak.. se sploh ne opaz, da bi bla zoprna :)))))) Ura bo pa tud štir ne se bat :))))

Jani obljublja oblečen profil na naslednjem srečanju…. klub temu, da se bova boljš spoznala :))))

ZTLC!

ja ja tralala jest vem na kaj si ti mislil aha..te tvoje očke..hja bi gledale jaja in uživale aha hmmmm..ti ti lump!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh počas boš pa e tistega mojega prepričanja počasi počasi lezeš k meni..juhej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close