Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mariborčanke-kje DOBER frizer?

Mariborčanke-kje DOBER frizer?

Do zdaj sem hodila v Europark, ker je dokaj ugodno. Vendar me moti to moderno striženje, saj si doma ne morem narediti sama frizure. Zato sem primorana skoraj tedensko k frizerju!! Kam hodite ve? In kakšne so cene striženja, barvanja, sušenja- za kratek las oz. do ramen?

koliko si dajala v europarku?

jaz sem bila v frizerskem studiu mojca in sem bila zadovoljna, dala pa sem 20 € za pranje in striženje.

Hodim že nekaj časa k Dalmatinki v Mercator Centru ; so cenovno ugodni in naredijo lušne frizurce; tako kot želiš; tako, da si lahko tudi sama doma naredim frizuro. Pa še frizerji so super. No, jaz sem zelo zadovoljna in bom še dolgo časa njihova stranka.

Isto kot ti oz. 19.99 €. Kje pa je ta salon?

Sploh še nisem videla frizerja v Merkatorju :((( Pa cena Acjom?

Acjom, morda veš, kako je ime fantu, ki dela v tem salonu? Moja hčera bi želela k njemu, pa ne vem, kako mu je ime, da bi jo naročila. Sem pa bila do sedaj samo enkrat tam, so delali hčeri frizuro za valeto, max zadovoljna je bila.
Sama pa hodim v salon Andreja na Borštnikovi…ful dobro, res.Zadovoljna.

Mene še v življenju jiso dobro postrgili.

Imam zelo goste lase ampak grozno tanke.

2 dni nazaj sem odšla k Brigadirju in prvič v življenju imam vredu frizuro 🙂

Za pranje, balzam, striženje, sušenje in oblikovanje sem dala 26 eurov.

Strigel me je šef, ker se jaz strižem samo pri moških frizerjih.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Zoran. Tudi jaz hodim k njemu.

:)) jao….bi se ti zlagala o cenah…..ne vem…….vem samo, da so ugodni.

frizerski salon mojca
metelkova ulica 26

relativno blizu mercator centra

Hvala ti, super!!!!!

frizerski salon Igor in Leonida,na Ptujski,Tezno.Fant in punca imata salon,sta ful prijazna,vedno sem zadovoljna.Hodim na pramena,striženje,vsi hodimo tja.

Super sta, res, sta pa mož in žena.

Pohvale za Igorja in Leonido. Salon je na Teznu…zmeraj dobim frizuro za katero me potem vsak teden ko si operem lase sprašujejo če sem bila pri frizerju.

Njihove barve so zakon, pa še dobro kavo kuhajo.

New Report

Close