Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mariči………..

Mariči………..

Zakaj hudiča moram čakat do 23:59 a?

Pa še družbe nimam tuki in je dolgcajt!
Joj, joj………..

Enga slastnega predpolnocnega lupcka zajcku, da mu ne bo dolgcas ob cakanju na naso Mariči! Pa en kozarcek na zdravje…. Jaz, nimam trenutno sampanjca, pa saj vazen je namen in cvicek je tudi proglasen za zdravilo duse…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, da me ni nahecala, hudiča.
Ej, a ga ne bi raje skupaj spila ?
Hmm, že zaradi lupčka se splača čakat…
še bi……..

A si ga že spil ?

Enga že od žalosti, da mi je nocoj “prosao voz”…, imam pa še!…

Sicer pa Jezus, jim je odpustil krizanje, zato bos tudi ti meni enkrat to zamudo… bebti, saj ni lepo, ampak sem kar malo ljubosumen na levcka, da je tako spreten! Le od kod ve, kar se jaz nisem vedel? Vcasih je bila OZNA (sve dozna), kdo je pa sedaj, najbrz privatni detektiv?

Hja, ko smo ze pri Jezusu na krizu, mimogrede je tudi povedal takrat sporocil koliko casa traja najdaljsa pot do nebes.. A, znas to zracunat?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Če bi te zanimalo, kot je njega, bi tudi ti vrjetno vedel !!
Tako, pa ti ni bilo mar, pa ne veš.
Ne znam zračunat, pomagaj!

Hja, bom pomagal; Jezus je rekel razbojniku; “se danes bova skupaj v nebeskem kraljestvu” in oba sta bila peš! Jezus je umrl ob treh popoldne, zato je racun enostaven, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Glelj tale post od mariči:

Da se mi ob 23.59 narišeš gor, da kakšno neumno ušpičimo, ko sem ravno na volji, če ne, te čaka strogi moj “ares” – beri “post” in se ti ne javim 14 dni! Ej, koker veš! Nared, koker očeš! Se mi v tem trenutku, ko pijem že 5. na tvoje zdravje, prav fučka!

Mariči

jaz pa čakam…….
zgleda , da je pri 5-em, pozabila na vse…..heheh

aja, čaki tole kar si napisal , bova pol….

Cudna so pota gospodova, zato smejo biti cudne tudi Maricine poti.. Al sem svetopisemsko razpolozen nocoj, hehe.. Mogoce jo je pa njen zagrabil, pa zdaj kaj delata po božji postavi, ali pa celo gresita, ce jima je to samo v uzitek… POtem se seveda ne more tebi javit in spet bos morala odpuscat!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kaj pa vem ?

ja, verjami, da naju je oba najbrz enako zanimalo… Moj problem je, da sem imel Memory failure ali boljse Remembrance of!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oproščeno, ježi, moj !

Uf, vidim, da sem se zajcka sokiral, kaj sele porece Marici na moje gresne pomisleke, ce niso tocni?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ej, ježi, greva skupaj ninat ?

Ugašam lučko! Nočko vsem

Ja, zajci zelo rad bi bil sedaj skupaj s teboj, hehe. Saj sem iz krvi in mesa… Uf, kako bo muca huda! No, spat pa bo treba ne glede na zelje, jutri caka naporen siht tebe in mene..

Nezno nocko in lahko noc, pa lucko ugasni!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nočko, in dobro jutro!
A veš zajči, zakaj čakat to 23.59! Zato, ker sem vedela,
da takrat pride ježek, on pa je zate najlepše darilo,
kajne. In njegove “pregrešne misli” – ej, kako bi človek
že dejal – uste nek ti se pozlate!!! Ni me moj nič zagabu, bemti, očitno je revež že pozabu, kako se kaj dela? Pride že domov tako, da spi! Učke zaprte, bog ve zakaj,
da me ne vidi, a?

Imejte se lepo, nisem zatajila, dobila si ježka čisto zase, ker se ni prišel samo pofočkat, ampak je celo klepetal s teboj! Jaz sem pri petem komi dam pršla!!
Čao.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Za tole jih bo pa slišal! Se mi je zdel nekam sumljivo …….ampak sem si rekla, je pač dobre volje. Vlekla bom iz njega, do zadnje pikice priznanja.
Lepo darilo, ja, ampak ej, težko njemu za tole…..

In a si dol udarila še šestega??
In kaj vraga zdejle spet strašive pokonci?

Grem peljati kužija, na kratko. Je siten, pa tuki nori in hoče ven……
Pa grem, je tema, je lepo, ampak koncerta ni? Kje so ptice ??
Čudno, res !!
Glej, včeraj , pa je le prišla moja ljuba čebelica . Moja sreča in veselje.
Sicer le toliko, da se mi je javila, mi prinesla sonček, in odšla. Prišla pa je vendarle…..

Uf, ježi , nočko , nočko……

Ja, sem opazila, prišla pa je le. Le naše Nikitke
danes verjetno še ne bo. Škoda, tako zna udrihat
tu gori in tako veselje in dobro voljo zna vnašat, da
je zelo pogrešljiva!

A kaj midve strašiva še po temi? Ja, ko bi imela temo “na sebi”, ne bi že zdaj strašile, ker pa jo imava la “ob sebi”, pa strašiva. Oja, sem obrnila tudi ta šestega in tisti me je popeljla v rahel spranec tako, da sem te zamudila. Ježka nič ne karaj, ni nič kriv, sem se samo nanj izgovorila, ker se ti nisem javila, pa tako sem ti pinkala. Sorry, sorry, in še enkrat sorry. Sem mislila, da če bova ponoči noreli tu gori, da ne bova kregani, da ropotava in motoviliva!!! Pol pa res nisem drugače ropotala, kot s smrčanjem!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ne, ne, ježka se bom vseeno lotila. Z veseljem, he, he….
Joj, Mariči, ga bom danes res cuknila!
Včeraj je prišlo nekaj vmes, pa ni šlo!

cebelica je vedno z zajckom!

dobro jutro in se boljsi dan :):))

Za gmajno … knedlne za vse +1 (za povrh) …. se ve komu :):)))))))

New Report

Close