Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mariči………..

Mariči………..

Dolg, predolg, je bil teden brez tebe, čebelica ! Močno sem te pogrešala !

naj na travniku vse rožice, dišijo le zate !!!

jebemti!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo rosno, sem mislila, da ne bo videla…………….

Oh vidla vidla..uhh sam naj ti bo k si mela lih rojstno dan..drgač bi pa glave šraufala.heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehheh….
mogoče pride tudi danes zvečer, hehe….

hmmm a mata poparu??? heehe viš navihanca..če pride bom pa mal s svečko posvetila..ufff komaj čakam heheh!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ko sva sigurna, da vsi spite, pa hajdi na net !!
Sam kaj , ko zmeraj tebe srečam, heheh…
ježek se pa boji..

Ma ja..ježek se me res boji,sem opazila.Slepe so njegove oči zame..šmrc,šmrc..sam zajčka skoz gleda in vidi..buuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaa šmrc,šmrc,šmrc……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zakaj pa je potem tebe omenil, he, he….
hja, se moraš malo potrudit, hehe…

A zakaj? Ma zato ker ma slabo vest,ker me tolk zapostavlja..hja..viš taki so moški..pol tud v oči ne morejo več pogledat..in tiščijo tisto glavo tam med noge..uhh ko bi vedel..madonca kastrolca..da ženske tega ne cenimo.Mislim tako vidno poklekovanje ,če temu lahko tako rečem..Če si dec..pol teraj do konca..heheh pa nč poklekvat…glavo pokoc..A ni tko zajček..madona me nese ke nekam u iber..heheheheh.Lahko še celo filozofijo napišem iz ega ne hudega slutečega ježkovega posta..********
Aja mam eno veliiiiiko željo…spoznat enga deca,pismo rosno,ki je prav tak dec,kot sem opisala.Madona pokončen,ki ima j……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

HMM!

heheheheheheeh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tvoj odgovor je potrditev moje hipoteze!!! Kdo pravi, da ježek muce ne pozna?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, ti si prava crna muca, kot tista iz Ivanusove balade.. Zakaj? Ma zato, ker tako igriva in se kar naprej igras z vsem, kar disi po moskih!!!

No, kapo dol glede oci, res se kacjih in macjih malo bojim, le kako si to uganila? In le zakaj ste zenske tako rade macke in se tako rade igrate s plenom? Kolikor vem, noben mis, ne more pobegnit, ce gleda macko v oci!! Ja, tud glede tiscanja glave tam med noge imas prav, vecina moskih rada tisci glavo, taksno ali drugacno, tam med zenske noge, jezki pa se posebej! .

Hej, muca, vsakdo ima slab dan, ti si ga ocitno tudi ob pisanju gornjega posta imela, pa madonca kastrolca gor ali dol!

Zelim ti, da se ti tvoja javno izrazena zelja uresnici dobesedno! To je, da spoznas deca, ki bo taksen, ki bo povsem ustrezal tvojemu opisu.. Ježek to ocitno ni, hehe..

Pismo rosno, na srednjih razsaja en Fadil, ki je vsaj virtualno en prav tak dec, kot si ga ti opisala. Madona kako je pokončen, pa jajca ima tako velika, ko se bori sam s celim angelskim jatom in tud glavnega sefa ne šljivi ni za dlako… Mogoce bi bil on zate?..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mariči, saj sem vedel, da si ti ena plemenita zenska, ki hoce zivalcam dobro in samo dobro! HVALA, lepo mi je bilo z zajckom!

Skoda, da te tvoj ni nič zagabu… Orka dus, ce znas vse nas razbudit, bos znala tudi njega! Ej, marbit bi pomagalo, da se v muco maskiras, pa da da da tvoj podivja in ze ga bos imela kot macka misa, hehe.. Ma, revež ni nec pozabu, kako se kaj dela! To imamo v genih! Sam mogoce pa tvoj prevec nove nauke nasega metropolita poslusa in prevec dobesedno jemlje, da tisto lepo sluzi samo za ustvarjanje novih zivljenj? Zato ocke zapre, da bi se grehu uprl in premagal skusnjave? Najlazje je, da zaspi, navidezno, se bolj verjetno pa zares!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

kh khm khm na sem se pa polila s kavo in to vročo,!!!!!!!!!!!!!jebela ježek če bi vedla kaj pišeš..bi šla brat zelo previdno..no ja vem za drugič..

p.s. od danes naprej tvoje poste namenjene meni odpiram zelo zelo previdno in počasi..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha,
ej muca,
ma ti me ,
narežiš do fula……….me zanima ježkov komentar….

Oprosti muca, to pa res nisem hotel, da se polijes, mislim… Upam, da ni biloo prehudo.. Saj sem ti samo odgovoril v tvojem stilu in povedal, kar si hotela slisat, ane? Nic vec!… Ja, PREVIDNOST JE pa ze od nekdaj MATI MODROSTI, hehe..

Pa le veselo naprej..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

aja..uhhuhu mat si ga pa nnašu..heheheh a veš uno..po morju plava tisoč ribic,kako zahdiča lih mene ujameš a?

hmmmm sumljivo,sumljivo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close