Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mariči?

Mariči?

Kje je naša Mariši? Napisala je, da je včeraj do 12h ne bo, pa zamuja že 24 ur. Upam, da ni tista skala od problema padla nanjo?

Hm…. pa bo res potrebno… čez hrib u Idrjo, pa če bo potrebno še naprej v Šebrejle….. Marija.. pust skale… pa … pokuki sme gor no!!!!!!

Jani je bral… 12. ura pa to in je tudi močno zaskrbljen….

MARIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Mariiiiiiiičččččččččkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa našaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..kjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????’

MARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Ni hudir da ne bo tegale slišala….

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Mariči, Brus je v prejšnji Soboti bral o Šebreljskem želodcu, kulinarični specialiteti in mi kar ni mogel zlest dol nasmešek.

Dejte napisat, če jo je kdo poklical in slišal? Me kar skrbi zanjo!

Bemti, zdaj tudi mene ze resno skrbi, ker je Maricina odsotnost res nenavadno dolga…

Ce se ne pojavi v doglednem casu, bo jezek zacel verjet, da je bil tisti njen bes na cel svet, ki ga je izpihala na Nikitino temo tazaresen…… Pa saj to ni mogoce…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bravooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! klic kot v dobrih starih casih.. Taksni se slisjo do Koreje… To je najboljse drenje na vseh forumih!!

Le kam je nasa Marici poniknila?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mariči, čakam….

New Report

Close