Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mariči , muca in Nioba…

Mariči , muca in Nioba…

Zajček bi rad , po težkem dnevu sebi v veselje zgoraj odprl eno temo za nekoga, ki je zajčku drag..
A mi ne boste prosim posvinjale teme , če napišem ?
In če že morate pujsat , a ste tako dobro in svinjate tukile , moje, moje..

zajči … obljubim da ne bom svinjala :))))))))

Poc , pocpocpoc priracam
in posvinjam !

No, napiš naprej , zajček

Ojla….ma muca se dons komej skup drži,tko da bacilčke mal stresa ke okol..drgač pa fulll rada zmeraj svinjam …:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OOOOOOOO, Barbika , lepa ti hvala !

cmoka heja ! Hoj ! :))))))))

pa a ne bo tam gor svinjala ? anede, da ne ? Please !

hahaha, a si že doma ?
Ja sej bo zajček pisu, samo moram preverit da ja obljubite , da bo moja tema čista .
A ne boš svinjala gor ?
Ker tuki si že !

hoj zajči … cmoka nazaj … eeej … DM pa rulajo ful … B. ima rada njihovo muziko … že skos :))

Kje kam kod? AA?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, jest pa bom ………. svinjala, res bom,
s pivom bom vse posvinjala, ha, ha, ha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma si mi že zasvinala…

pismo noro. Prej jih nisem nikoli poslušala zdaj pa sem padla noter :)))
sem jih skinla z neta in divjajo tuki…
enyoy the silence rula zdajle..
ja , me je moj friend naučil kaj se posluša…

hrk hrk hrk..da vidiš kake svinjske tace šele mam..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči , evo edina si ki me razume in še nisi gor svinjala…čak grem gledat da nisi zdele…

pivo rulls

Ej, pridem kuj nazaj, moram nekaj postorit,
se gospodar jezijo, mam dons puno posla ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

vse ste mu uničili . Bom proti jutru ponovila. Ubogi zajček , podrli ste mi vse):

ma ja…..:))) Kaj nam pa morete morete morete..kaj nam pa morete če smo **********hahahahaha:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

bomo kar počakali…tuki !

*********** ja smo..
nič nam ne morejo, morejo, morejo…

še mene počakte,k je treba posrano rit previt….deca kličejoooooo…ni miru hudiča….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajči zajčkast , ne ne bom svinjala .

Kaj naj pa potem počnem , ja druzga pa ne znam …..

bomo počakal tuki ..

mah , ja, saj je najlepše šele takrat , ko je svinjsko :))))
sej so mi že stenstale gor…hehe..

sem vedela , da komaj čakate…

Uuuuuuuuf , ku sem žejna , sem kar kadi z ust ,
dejmo ja , an pir .

Čin čin , na žejo , ta drucga na zdravje , pa enga za vse ,
k ne vedo , kuga je dobar,pa fajn , pa prjazn , pa lep
pa …. use taku .

New Report

Close