Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mariči za rojstni dan……….

Mariči za rojstni dan……….

Draga Mariči !

Tukaj sva, ” gmajnarja ” oba,
trdno sva se odločila,
da za tvoj rojstni dan,
iz vsega srca ti voščiva……

Želiva, da na travniku zate,
zraste najlepši , dišeči cvet,
naj v veselju in osebni sreči,
preživiš še mnogo, mnogo let.

Naj forum ” tjavendan “,
zate uteha bo in varen pristan !!

Ježek & zajček

Marija, ker je stvar precej resna, mislim, rojstni dan je ena resna zadeva a ne 🙂 naj se nič preveč ne obiram, da ti zaželim res vse vse naj naj. Naj ti bo tale naša gmajnica samo vzgib za dobro voljo in veselje do dela!

Marija, še na mnoga!

Jani

Dobro, lepo, sončno jutro, ljubi moji prijateji.
Hvala za vse lepe želje, so že sprintane in
obešene poleg PC-ja.

Jani, tudi tebi iz srca hvala.

Ko bi vi vedeli prijateji, kaj meni pomeni ta na ša gmajna, koliko mi pomeni vsak od vas. … Saj ne bi verjeli, če bi vam razlagala. In ker sem vesela vsakega rojstnega dne posebej, sem vesele tudi tega današnjega.

In posebej vesela šopka, ki mi je nekako, kdo ve zakaj in kdo ve s kakšnim namenom podarjen in je iz dneva v dan lepši, boljši, iz dneva v dan je v ta šopek vložen še kak prečudovit nov cvet. Da, šopek, ki mi je podarjen že dolgo časa nazaj!

Šopka, iz katerega moli Nikitin smeh, Saškove in Janijeve vragolije, mucino dretje, Špeline šale za dobro voljo…… šopka, iz katerega izberem cvet, na katerem pristaja čebelica s tistim svojim nepopisno čudovitim AHA; šopka, v katerem skače mili moj zajček sem in tja in spravlja in zvezuje skupaj te posamezne cvetove…. Šopka, ki ni popoln brez čudovitih štumpovih zafrkancij, patyjinega razmišljanja o lepoti življenja, lilijinega veselja nad novih avtom in morjem ….. Šopka, v katerem kraljuje cvet življenja, ki ga tako močno obožuje naš ježek, četudi ga istočasno še kolne….. Prečudovit šopek, v katerega vsak dan vstopi še kak nov cvet ….. In ta šopek imam vsak dan pred očmi !

Ves ta šopek, tudi s cvetjem, ki ni posebej omenjeno, mi sveti iz dneva v dan kot

LUČKE – o katerih Z.Modrej takole:

“Vzdržujemo svoje dobro čustveno razpoloženje, da bo svet lepši, da bo naše življenje lepše. Vsak dan si prižigajmo lučke na svojem notranjem nebu. To so laho drobna doživetja, ki se jih veselimo in ki bodo minevanju našega časa dajale pridih osrečujočega pričakovanja.”

Prijatelji, hvala vam, ker tako lepo svetite na moje nebu.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Cmoka , Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,
Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,Cmoka ,

Saj jaz bi še,…………………a Veš!!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sumljivo ,…!!???)))???

Tale naš ježek ,……………..,pardon lisička ……
Vidva , ki skupaj čakata poletje , veliko živahnih igric med nabiranjem gobic ::))
hehehheheheheheh
cmoka + Šapa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hm, Štumpi, videl , prebral, pozabil, allora dijo mijo……

Na, še enga veliiikega cmokija samo za tebe ****************

lp, zajček

M,a misliš ,da boooooooooo pomaglo ???
heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Bo, ni hudič. Pa saj sam veš, ježek se raje greje varno v hribih, ob prižgani pečki, heheheh…….

Ne saj ,Jaz nimam nič proti celo če lahko kaj zamešam /zakurim ,sem takoj v prvi liniji
hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Joj, ma ti si zlat. RES !!!!
Sem vedela, da se lahko nate zanesem :))
Sem bila včeraj pri tebi, pa te ni bilo ( na sladoledu ) Mhmm, greha vreden!!! ob 15.00.

cmoka zajček

Jaz pa na Kosilu (Pri Lovšetu )

drugič !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Bljek,sej je ze vse slinasto tukaj!!Teče v potokih.

Ampak če se praznuje,se mora orenk,kot se šika!Jest Marija ti poklanjam nežne poljubčke na lička.Da bi ostala to kar si,nas še naprej osrečevala z lepim pisanjem,bila bolj zdrava,vesela in poskočna še naprej.Na mnoga leta kot pravijo juhejjj!!Na tvoje zdravje!!! Dvigam kupico…….VSE NAJBOLJŠŠE::::

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja sej, ni problem. Sem še gospodarja imela s seboj, pa sem te tako hvalila, no pa ni bil videt nič paf, hehe….

Evo točno, Mariči, grem še jaz kupico vzdignit, na tvoje zdravje….

Ne pomaga moj govor je bil bolj DIREKTEN in iz srca !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

TI lump.hehehehe čaki se me…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija, vesel sem, da sem del tega šopka 🙂 Ker sem neki v gužvi, bom v tem šopku danes bolj .. vegetiral :)))

Jani

Tud od mene Mariči, en velik pomladni cmoookkkk!!!!

zajček

Bemti, zajcek midva ja dvigava kupico skupaj za vse, za prijatelje pa se posebej..

Jezek je trenutno vrtnarsko usmerjen!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ker trenutno nisem ravno pesniško razpoložena :))) .. vsaj ne tako globoko, kot sta bila zjutraj zajči in ježek ….. ne bom pela, ampak ti samo zaželim vse naj pa še enkrat naj …. glede na to da sem malo pozna .. upam da vseeno šteje 🙂

Barbara.

….. si točno 2 dni starejša od mene :)))))

No, saj sem te iskala, da dvigneva kupico skupaj, kot ponavadi.
Nisem pa pogledala na vrt….
He, he, si rožice sadil ?

Lep večer, zajček

Moj komentar je, da Marici tudi, ko praznuje, ne more iz svoje koze… Niti en dan v letu ne!!!!

Ježek ima rad Mariči, ceprav misli, da je prevec gara in bi kdaj morala malo pribremzati pri sebi!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sicer z zamudo, toda verjami iz srca, Ti želim vse tisto kar si želiš, kar pričakuješ in kar upaš.
…….živjenje je sestavljeno iz tisoč in ene želje in če se Ti jih bo izpolnilo tisoč, boš jokala zaradi ene same neizpolnjene. Toda stara modrost nas uči, da se človeku samo tako porodi upanje, kajti v življenju je vedno kakšna neizpolnjena želja………(morda se Ti tokrat uresniči)
paty

p.s.sem vedno tako poskočni obiskovalec, da sem kar spregledala tako pomembno sporočilo.

paty

ze dolgo nisem prebral tako lepe misli, mislim, na tisto o eni neizpolnjeni zelji… Tudi jaz se pridruzujem Paty s zeljo, da se nasi Marici vse zelje uresnicijo… Pa eno nezno nocko vsem Tjavendanovkam… in fantom sapo, kot bi rekel nas Stumpi…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close