Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Marifarm vaše izkušnje

Marifarm vaše izkušnje

Pozna kdo farmacevtsko družbo Marifarm v Mariboru…naj bi bili v proizvodnji zaželeni tudi študenti, ampak glede na to da niso najbolj na dobrem glasu me zanima kako je z izplačili plač ali je res ne dobite v enkratnem znesku i.t.d. če kdo od zaposlenih to bere mi pride prav saka informacija.

Plače se izplačujejo z zamikom. Kako se študentom plačuje, ne vem.

Sama sem zaposlena v Marifarmu in prejemam minimalno plačo 560 eurov ostalo pa konec meseca. Študentom ni lahko saj morajo dosegati normo plus tega pa tudi ne dobivajo rednega plačila.

Ne placujejo starih racunov. Cakajo na dokapitalizacijo.

Kakšne pa so razmere sedaj?

Mene tudi zanima – je kdo zaposlen tam? Kako je z izplačili OD, dopust, delovni čas?

Hvala

Ali kdo ve kaksno je stanje v Marifarmu.kak je z placami so redne in konkurencne.ali je stanje se vedno isto kot pred leti?

 

Glede plač danes nimam pojma, včasih je bilo slabo, ampak so preživeli. Vem, pa da ko je moja takratna punca bila tam zaposlena, je v službi verjetno več časa seksala s sodelavci kot pa delala

New Report

Close