Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

MARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Si prišla ali odhajala ?

odhajala res..

Mucica … buhtelna enga !

A ja .

Potem ne misliš …. pred SVOJO bajto ….

Jaz pa ne grem rada zjutraj ven v mraz ….

Počakam,da se otopli … karkoli … in jaz .

ja mislim pred svojo bajto sem bila, toploto pa iskala drugje, pa ne pri kašnem tipu, ker ga nimam…še

Ojej….kje si včerej bil moj zajček ljubi*?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……. “še” pride včasih od … “že” ?

muca, pizdarije so bile.
A je F. doma ?

iz tvojih ust v božja ušesa in zajčkovo srce ! :))

Ja na sekretu……tipiš zanj..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahahahaha , zajčk !

A je doma , F pa ne ….. hahaha !

Sorry , me meče .

heheheh…a bo danes kam poniknil ?

AA……a moj AAA

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe, bučka moja nioba ! :))))))))))))))))))

Paziiiiiiiiiiiiiiiii !
Luč !

Kwa luč..sej sonce sije…veš tisto..sam si pomagaj in bog ti bo pomagal..bum stresk štrbunk…hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma kaj vem…bolj težka bo…k ma glavo ko omara dons….jest pa ko trolejbus…
Hej sem včeraj hotla pridet po tebe..nekej mi je govorilo..ampak potepat sem se šla….me ni blo veš…nisem zdržala…bova ob priliki..joj mail imam v dolgu..danes obljubim..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj boste kuhal danes ?

Zerro….njente kaljente…dons gremo papat ven….smo povabljeni

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

joj, ej, ko prideš naslednjič v Ljubljano se morava dobit. Mail pa težko čakam. ..Nujno se morava dobit, ker zdaj niti ne vem kako bom uspela 9. od bajte zvečer…
se pravi bi bilo fino se prej videt…predno crknem..

A veš,kaj..povej ti njemu!! Da tista,k mu je dajala recept za vlaganje gob..hehehe pride pote..in te odvleče..a prau..bemti da bom tud to naredila..hej..resno!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček … ???????????????

Kaj , nimaš avtomobila ali imaš
enega preveč ? Ne razumem glih ………

Jest tudi dam recept , vse recepte , kar
jih imam , da pridem z muco ………

Recept za gobe vlagat pa tudi
jaz bi rabila …..

Lepo popoldne nedeljsko …..

Jp ! Kidam u ljevo ……..

avto imam ..
definitivno pa imam tuki neki odveč!

Če to ni neki zlooooooooooo vlikega,
odpeljem .

Kdaj že pobirajo kosovni material ???? ,
tudi jaz imam za ………….. !!!

New Report

Close