Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MARIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MARIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

si mislila takole:

in zakaj mam jest občutek, da stojim na zelo ozki gredi in da se za hrbtom nekaj dogaja….. :)))))))))))))))))))

me neki zafrkavajo zarad tega, ker linkam od tuki na tisti usrani strežnik… slika je tuki:

Je ni,sorry
Sp

ma ja.. na strežniku geocities.com majo očitno neke glupe zadeve in ne pustijo dostopa do slike z druge strani.. mora bit narejan index stran…. čak, hudiča, grem nardit še index stran

jani!!!!
Ta je pa špica!Bis!Bis! Bis!
Chickenfan jaz
Sp

:))))))))))))))) ma kje nej dobim še kakšno za čikenfane :))) Čaki, mogoče ma Marija še kakšno :))))

Eh, Jani, dobiš tumorow! Ja, za tvojim križem
res nekaj miga in miga in miga in miga ………
tko je to ….. to je res pravi moški, nede Jani !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kwa je zdej tuki fora?

Itak tako herojstvo……:)))
Ženske smo bolj previdne….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…. kakšen ponos na razpadajoči brvi , haha ,

petelin je pa orenh , ni kej , uboge kure ?

… kje je ta kraj , kjer s pogledom želja zažari …. , bi kar
mogla živet ob takmule potočku s petelinom al brez …

Jani !!

Dobro jutro gmajnca , dobro jutro prjatli .

Želim vam lep petek , konec delovnega tedna .
Mi je žal , da ne morem biti več z vami tule , pogrešam
vas dopoldne in ves dan , a bo že bolje nekoč menda ,
do takrat vas bom pa prišla še vedno vsak dan pogledat
pa pozdravit takole … ob nemogočih urah , ko ste na
potovanju vsi ali pa spite .

Bodite srečkoti danes !!

kolikor časa petelina še drži brv, potem je brv… še dobra 🙂 In nioba.. ma ne bi mogla živet brez petelina prov doug no.. menda je treba vsake tolko tud petelina ponucat al kako :)))))))

glej, tukaj maš link od slikc, ki sem jih limal.. jih je še ohoho in poglej linke Boris Valleyo al neki tacga :)))

lep oglasi se še kej, je prov fino ko ni taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dolgčas tuki 🙂

nioba!!!!!!

Dobro jutro tudi z moje strani –
srečkoti, Niobči moja, smo prav ta hip,
ko smo se zazrli v novo jutro in ta hip,
ko drug drugega pozdravljamo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehe ja za križem miga… repek :)))))))))))) to pa ni več petelin ;))))))

jutro obema :))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sej si poslal taprav film, …izza hrbta :))))))))

ojla Saško :))))))))))) ma ja.. ko moram vse te putke rihtat.. kako ne bi mel takega občutka :)))

New Report

Close