Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Marijaaaaaaaaaaa*******

Marijaaaaaaaaaaa*******

te kličem in kličem,te čakam in čakam,madona bom zmrznula.Hvalabogu da je tvoj sef tolk prjazn in me je sprejel.Čakam te pri njem,še čajčka mi je skuhu.dej prileti.Pa še neki hi si predstavljaš še pc mi je posodu zdej z njegovega tipkam tale post namenjen tebi.
P.s. bemti telefon mas pa mrtu čist,kličem in kličem pa nič ne zvoni,dej še prej preveri,če si slušalko spustila pravilno na vilice.Pa prlet,čakam že dolgo.Papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, če imaš srček za nas, potem takoj SEM!

Aha!

Aha!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha!

A kak bi bilo,da ti dovezemo kojeg dobrog pjevača,pa da ti zasvira,zapjeva,da naša Mariči zatancuje a?
Čaki še to probam…a bi bil dober Oliver Dragojevič? Mam ene veze pri njem,čaki ti ga dostavim,pa da ti zapiva onu kad nadalina muti jaja..al pa tisto Bili konci litne zore,došli su u njene dvore…..da je….ciloga života ja sma htia samo njuuuuuu,da do njenog srca nađem puttttttt,ciloga žiota moje tilo je bez nje,kap ….bez vodeeeeeeeeee…dej no Marijaaaaaaaaaa,hudiča bom začela še klinčke žvečit..heheheh
da ti čujem glas,da ti vidim stas!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti, sem danes ze jaz poslal Marici enega pravega virtuoza s posebnim instrumentom… , pa kar bo pa bo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Upam , da nabira kje regrat ali vijolice . Mogoče , kje pod kakšnim cvetočim mandeljnom posluša ptičje petje …kdo ve …morda…
čao pati

paty

No , končno !!!!

bemti ježa !

… se pa igra trmasto kraško mulo :))))

Nikita ji bo že dala ….

A bos brusa posla nad njo? Bemti, mislim, da bi tud on moral brisati kot oni neverniki pred Petrom Klepcem, hehehe..

Ježek, si predstavlja kaksne je nasa krasevka…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja , bi bil način , da Bruska pošljemo v prve bojne linije !
Sej , če bi mal brisal pred njo , mu ne bi nič škodilo , ko pa je zadnje mesece preveč ŽRL – ne jedel – prjese nemarno debelo , he , he , jih bom fasala , ko bo tole prebral , he , he ….

Nikita se ne boji ne boga ne hudiča !

New Report

Close