Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus MARIO FAFANGEL POZIVA SLOVENCE NA CEPLJENJE

MARIO FAFANGEL POZIVA SLOVENCE NA CEPLJENJE

Vse, ki vas jezi, da nas MARIO FAFANGEL javno poziva da smo odgovorni, da se cepimo vam posredujem njegov e. naslov [email protected] , kamor mu lahko zastavite vprašanje v zvezi s tem. On trdi da je cepljenje varno in učinkovito in predvsem VARNO, kljub temu, da iz celega sveta prihajo drugačne ressnice npr tele:

(https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2022.10.13.512134v1)

(https://www.technocracy.news/court-orders-cdc-to-release-data-showing-18-million-vaccine-injuries-in-america/)

(https://www.youtube.com/watch?v=TddnFE3JH5w)

(https://www.youtube.com/watch?v=2jTgDj7uiX8)

 

Sedaj ste za cepljenje na vrsti cepci kateri še niste dobili svoje doze !

Jaz pa maske nosil več ne bom, dost mam !

Odgovor na objavo uporabnika
glasnost, 17.10.2022 ob 15:05

Sedaj ste za cepljenje na vrsti cepci kateri še niste dobili svoje doze !

Jaz pa maske nosil več ne bom, dost mam !

gor imaš naslov, to sporoči Ffangelu, tukaj te ne sliši.

On se lahko vrne nazaj v deželo prednikov na Sicilijo pa naj tam propagira cepljenje. Pa še Bešića naj vzame s sabo, da ne bo stroškov ….eno ministrstvo manj!

Fašista genocidnika samo pred zid.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 17.10.2022 ob 15:10

On se lahko vrne nazaj v deželo prednikov na Sicilijo pa naj tam propagira cepljenje. Pa še Bešića naj vzame s sabo, da ne bo stroškov ….eno ministrstvo manj!

zgoraj imaš njegov meil piši mu – zasujte ga z meili naj bere kaj si mislite, bodite spoštljivi, ne ga žalit, zahtevajte samo odgovore- dokaze

Odgovor na objavo uporabnika
ZOSS, 17.10.2022 ob 15:14

zgoraj imaš njegov meil piši mu – zasujte ga z meili naj bere kaj si mislite, bodite spoštljivi, ne ga žalit, zahtevajte samo odgovore- dokaze

Od mailov ne bo koristi. Golazen fašistično je treba zasuti z zemljo.

Bi se bilo za vprašati, ja, če je bil njegov tata ali nono fašist.

 

Od Iva Boscarola tata je bil pilot italijanskega vojnega letalstva, podobno kot Mussolinijev sin Bruno.

Pri 23-ih je bil že poveljnik. Ker pa je slabo videl, se je kmalu zaletel v hišo, ki mu je prišla na pot. Kako bi se sicer drugače zaustavil?

 

Brunova smrt je spodbudila njegovega očeta, da je sestavil knjižico z naslovom “Govorim z Brunom” (Parlo con Bruno). Knjižica je pomenila brezčasno intimnost med obema in mešano fašistično, katoliško in družinsko pobožnost.

 

 

Vesel oče

 

Vir: https://wikislsl.top/wiki/Bruno_Mussolini

 

A se ni dost?!!’Kr pike dobim ko slisim;cepite se

jaz mu bom pa pisal zakaj pa ne, poslal mu bom tudi linke me zanima če bo krauželj odgovoril

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 17.10.2022 ob 15:22

Od mailov ne bo koristi. Golazen fašistično je treba zasuti z zemljo.

sem slišal, da ena od TV pripravlja ZV oddajo v živo o covid19 in sicer prvič v zgodovini SLO bo oddaja dveh pogledov covid19, torej na eni strani bo zdravnišla zbornica določila svoje kandidate 3 osebe, baje bo eden izmed njih moral biti prav Fafangel po dolžnosti in na drugi strani bodo tudi zdravniki, ampak tisti, ki so bili proti ukrepom in imajo drugačne podatke o covid nategu

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 17.10.2022 ob 16:00

Bi se bilo za vprašati, ja, če je bil njegov tata ali nono fašist.

 

Od Iva Boscarola tata je bil pilot italijanskega vojnega letalstva, podobno kot Mussolinijev sin Bruno.

Pri 23-ih je bil že poveljnik. Ker pa je slabo videl, se je kmalu zaletel v hišo, ki mu je prišla na pot. Kako bi se sicer drugače zaustavil?

 

Brunova smrt je spodbudila njegovega očeta, da je sestavil knjižico z naslovom “Govorim z Brunom” (Parlo con Bruno). Knjižica je pomenila brezčasno intimnost med obema in mešano fašistično, katoliško in družinsko pobožnost.

 

 

Vesel oče

 

Vir: https://wikislsl.top/wiki/Bruno_Mussolini

 

Ne, njegov nono je bil iz Raba, 2x udeleženec olimpijskih iger, enkrat celo z Jankom Kosmino.

Kaj nas brigajo fašisti?

Prav mu je!!!

Odgovor na objavo uporabnika
samo povem, 17.10.2022 ob 16:55

sem slišal, da ena od TV pripravlja ZV oddajo v živo o covid19 in sicer prvič v zgodovini SLO bo oddaja dveh pogledov covid19, torej na eni strani bo zdravnišla zbornica določila svoje kandidate 3 osebe, baje bo eden izmed njih moral biti prav Fafangel po dolžnosti in na drugi strani bodo tudi zdravniki, ampak tisti, ki so bili proti ukrepom in imajo drugačne podatke o covid nategu

to bo pa zanimiva oddaja

he he Fafangel ta res nima tri čiste

Nimam nobenih problemov s pozivanjem na cepljenje, samo s pritlehno prisilo v obliki PCT-ja.

Prav je, da vas vsaj poziva na cepljenje. Meni se je on zdel preveč ignorantski do kovida.  Cepljenje pa je še vedno najboljša rešitev proti zaprtju države.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lilly864, 17.10.2022 ob 17:33

Prav je, da vas vsaj poziva na cepljenje. Meni se je on zdel preveč ignorantski do kovida.  Cepljenje pa je še vedno najboljša rešitev proti zaprtju države.

 

 

 

 

Cepivo, ki dobro deluje in je dobro stestirano, v vseh fazah brez neugodnih stranskih učinkov?

Sem takoj za.

 

Tako pa….

S temi zvarki že ne.

 

    Jok brate,odpade!

liliputa

V kakšni meri cepivo vpliva na (ne)zaprtje države? Naj te spomnim, da je uradno potrjeno, da ni bilo preverjeno na prenos okužb in da cepljeni dejansko veselo prenašajo virus naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni mi jasno, 17.10.2022 ob 17:41

Cepivo, ki dobro deluje in je dobro stestirano, v vseh fazah brez neugodnih stranskih učinkov?

Sem takoj za.

 

Tako pa….

Vsako cepivo ima nekaj rizika. Zato sem za pri boleznih z visoko smrtnostjo, kot so crne koze, kuga, steklina, kjer nevarnost zaradi bolezni mocno pretehta nevarnost zaradi cepiva. Seveda, pod pogojem, da je cepivo dobro raziskano, ne pa da gre v prodajo po testih na 8 miskah. In sem proti vsem mRNA cepivom.

Odgovor na objavo uporabnika
llllllllllllll181, 17.10.2022 ob 18:00

Vsako cepivo ima nekaj rizika. Zato sem za pri boleznih z visoko smrtnostjo, kot so crne koze, kuga, steklina, kjer nevarnost zaradi bolezni mocno pretehta nevarnost zaradi cepiva. Seveda, pod pogojem, da je cepivo dobro raziskano, ne pa da gre v prodajo po testih na 8 miskah. In sem proti vsem mRNA cepivom.

Točno tako.

Naj poziva, ima kada. Nisem sla do zdaj in tud v prihodnje ne mislim. To je moja stvar se bom ali ne cepila. Nobeno pozivanje ne bo spremenilo tega dejstva.

Tisti, ki imamo svojo odločitev in nismo niti do sedaj kolebali, tegs ne spremeni nihče.

Zaradi mene naj se cepi kdor se hoče, z menoj se ukvarjat, tisti, ki se cepi je popolnoma brezpredmetno.

Sedaj je že dokazano, da cepivo ne zaščiti poteka bolezni. Ali bi lažje zbolel tudi, če nisi cepljen pač ni mogoče trditi.

New Report

Close