Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Marjan Šarec nam spet dela sramoto!

Marjan Šarec nam spet dela sramoto!

Ubij se.

Janševikom se iz dneva v dan bolj trga LOL Joj kaj jim dela Šarec, pravo presenečenje, pa to je noro LOL

Ubij se.

Mizar se ponovno sramoti.
Drži naj se raje Škrabčevih domačij, misoginistečnega pljuvanja žensk na veselicah in prebiranja govorov, ki mu jih je spisal Golobič.
Kako smo dobili takšnega idiota za PV – dobesedno dno od dna

Janševiki so že več kot pol leta na moćnih pomirjevalih in antidepresivih, ampak ne pomaga nič … norijo na nova24, twittajo vse manj LOL Šarec pa vsak dan dokazuje, da obvladuje situacijo čeprav je bilo veliko dvomov na začetku in nesramnih napadov kaj bo ta lesni tehnik in igralec. Ampak kot kaže je mnogo boljši kot fdjevski Jajec LOL

Ubij se.
[/quote]

Glej jih, janševike agresivne, pravi kult smrti je to.

Prosim lepo, ampak Ivan je tudi kosovski doktor, to pa ni kar tako.

Bolje mizar s popravci kot prikrita fdvjevska komunjara z romanja v Jajce in Kumrovec LOL

******* = k*o*m*u*n*j*a*r*a LOL

Če ne bom predsednik, bom pa premier.

KUA’j DEJ BABE ZOPRNE?

Tebi še popravcev niso dali….si se le preveč s cveki obmetaval.
Še zdaj si tak butelj.
Takih kot si ti je v Sloveniji za deset avtobusov.

Eni so pudlji , drugi so buldogi , ti si pa – papak.

SDS spet sendviče deli? In agresijo?

Šarec je pozitivno presenetil in janševiki se ne morejo s tem sprijazniti LOL

je res, povišal je penzije in plače.

Bolj ko Šarec obladuje bolj janševik objokuje LOL

Ja, obvladuje avtokracijo. Na koncu, ko bo prepozno, boš jokal, tudi ti.
Šarca obvladujejo drugi, ki hočejo pri nas uvesti avtoritarni režim, ki se zna izroditi v totalitarni režim. Tvoj jok bo prepozen, razen, če ti nisi pomagač avtokratom in totalitaristom. Začni študirati nacizem in nacistično Nemčijo. Nekaj podobnega bo.

PS
Možno je, da ti je na tem forumu nekaj ušlo. Meni povsem slučajno ni. Brisanje.

Ja, obvladuje avtokracijo. Na koncu, ko bo prepozno, boš jokal, tudi ti.
Šarca obvladujejo drugi, ki hočejo pri nas uvesti avtoritarni režim, ki se zna izroditi v totalitarni režim. Tvoj jok bo prepozen, razen, če ti nisi pomagač avtokratom in totalitaristom. Začni študirati nacizem in nacistično Nemčijo. Nekaj podobnega bo.

PS
Možno je, da ti je na tem forumu nekaj ušlo. Meni povsem slučajno ni. Brisanje.
[/quote]

Ti bi raje drugega avtokrata ? (Ivana)

Ti bi raje drugega avtokrata ? (Ivana)
[/quote]

Še eden pravi janšist! Brez Janše in omembe njegovega imena ne moreš! Kakšne bedake moramo prenašati. In koliko jih je, ki jih pumpajo glavni mediji!

Še eden pravi janšist! Brez Janše in omembe njegovega imena ne moreš! Kakšne bedake moramo prenašati. In koliko jih je, ki jih pumpajo glavni mediji!
[/quote]
In koga bi ti rado videlo na čelu?


In koga bi ti rado videlo na čelu?
[/quote]
Ti, ono! TEBE!!!

PS
Izgleda, da si premlad, da bi imel sploh kaj pojma o slovenski politiki. Če si pa že starejši, si pa slabo umsko razvit.

Baba je K motorka, tud če ji stolčeš zobe še zmer ropota

KUAJ DEJ FEMINISTKE ZOPRNE?
[img]http://www.upl.co/uploads/imgonlinecomuatwotoone0pl4LyIa87g1550076040.jpg[/img]

BABA JE K MOTORKA…
Kwa me boli qrac če nisem bil izvoljen sem pa še zmer premier te qrčeve marionetne vlade in me lažnjivi mediji in nevladni levičarski us.rnci skušajo prikazati kot reinkarnacijo Sir Isaaca Newtona križano z Dončičem iz nba
…TUD ČE NIMA ZOB ŠE ZMER ROPOTA

Šarec suvereno vodi vlado, nekateri ga še vedno napadajo. Počasi se bo treba premakniti iz faze zanikanja v fazo sprejemanja. Prebolevanje ne bo lahko in zahteva svoj čas.

New Report

Close