Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mark Wahlberg in Halle Berry opažena v Piranu!!

Mark Wahlberg in Halle Berry opažena v Piranu!!

c68c924d66826fce7fae-62828746
index
mark-1

Toi si ti slikala? Drgač pa KOGA BRIGA. Nista ravno Catherine Deneuve in Gerard Depardieu.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 12:20

Toi si ti slikala? Drgač pa KOGA BRIGA. Nista ravno Catherine Deneuve in Gerard Depardieu.

ja, v žabarijo pridejo samo tretjerazredni igralci snemat, pa še takrat se jim greš nastavljat in spuščat milo

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 12:24

ja, v žabarijo pridejo samo tretjerazredni igralci snemat, pa še takrat se jim greš nastavljat in spuščat milo

O čem govoriš? Ni razumljivo kaj hočeš povedati?

Zgoraj sta omenjena neka cmerava oskarjevka in nek nepomembni šund igralec, medtem ko jaz sem omenil dve najpomembnejši svetovni zvezdi.

    Mal švih je oblečena za tako divo. Danes sem pa še jaz bolj šik 🙃

Pripravljajo se na snemanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5430, 22.09.2022 ob 13:04
    Mal švih je oblečena za tako divo. Danes sem pa še jaz bolj šik 🙃

Ne poznaš razmer. Kartarina Čas je lepo povedala, kako je v Hollywoodu. Igralci okoli hodijo oblečeni tako kot se ljubljančani oblečemo, ko gremo na Šmarno goro.

Sicer pa če smem vprašati, kdaj pa je bila Amerika pojem za eleganco?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 13:10

Ne poznaš razmer. Kartarina Čas je lepo povedala, kako je v Hollywoodu. Igralci okoli hodijo oblečeni tako kot se ljubljančani oblečemo, ko gremo na Šmarno goro.

Sicer pa če smem vprašati, kdaj pa je bila Amerika pojem za eleganco?

 

Ne se delat glupega. Dobro veš, da v Ljubljani nimate infrastrukture, niti kulture, kaj šele dovolj visokih nebotičnikov, da bi kdorkoli prišel tja snemat.

Tvojega posiljevalca Depardijajota lahko sanjaš tam.

 

Ko bo prišla v Piran Scarlett Johansson, bom šel na sprehod po rivi in jo povabil na sladoled 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 13:14

 

Ne se delat glupega. Dobro veš, da v Ljubljani nimate infrastrukture, niti kulture, kaj šele dovolj visokih nebotičnikov, da bi kdorkoli prišel tja snemat.

Tvojega posiljevalca Depardijajota lahko sanjaš tam.

 

Ja sam res, nažalost. Mislim razen kulture, te imamo toliko kot jo imajo ponavadi enkrat večja mesta v evropi, torej 300.000 velika Ljubljana ima kulture za mesto s 600.000 prebivalci. Je pokazal izračun, primerjava z drugimi mesti. Z NEBOTIČNIKE se pa že cel čas pritožujem, da jih ne gradijo dovolj, ampak kaj češ to ni Jugoslavija, ko so jih števičneje gradili(stolpnice).

Tudi Veronika se odloči umreti, ko se knjiga dogaja v Ljubljani so dogajanje kar v New York postavili.

Bi pa Ljubljana vseeno bila bolj neobičajna in zanimivejša lokacija za film.

Sam a res veš kdo je Depardieu? Ali si rabila v Google gledati?

Samo malo sem se pohecala, pa je kuj ogenj v strehi.

Baba kljub cotam danes zgleda precej boljš, kot jaz v oblekci, pa vsa zdelana od lajfa 😁

 

 

A nima Depadeu ruskega državljanstva, ker se izogiba davkom? Pa v par držav ne sme, ker bi ga prijeli zaradi poskusa posilstva?

Saj si tega mislil?

Odgovor na objavo uporabnika
dejstvo je, 22.09.2022 ob 13:30

A nima Depadeu ruskega državljanstva, ker se izogiba davkom? Pa v par držav ne sme, ker bi ga prijeli zaradi poskusa posilstva?

Saj si tega mislil?

namenjeno kokoši

To je tisti nagravžen Francoz s figo namesto nosa 😀 😀 😀

 

Seveda je, takšne izpirjence gledajo v Ljubljani, skupaj z gledališkimi predstavami, kjer urinirajo. Če nimaš kulture, se pač moraš iti izpirjenost.

Zato pa noben ne pozna Ljubljane, še sam Coelho nikoli ni bil tam, le izbral jo je v posmeh, kot nepomembno mesto.

 

Zakaj vzdevek spreminjaš? Kerga druzga pa naj bi mislil? Saj je eden najbolj znanih, bolj kot una dva zabavljača o katerih je tema odprta. No morda ne za slovensko rajo.

Odgovor na objavo uporabnika 
dejstvo je,
22.09.2022. ob 13:30

A nima Depadeu ruskega državljanstva, ker se izogiba davkom? Pa v par držav ne sme, ker bi ga prijeli zaradi poskusa posilstva?

Saj si tega mislil?

 

……………….

………………

 

DEJSTVO JE,

Zakaj vzdevek spreminjaš? Kerga druzga pa naj bi mislil? Saj je eden najbolj znanih, bolj kot una dva zabavljača o katerih je tema odprta. No morda ne za slovensko rajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 13:40

Zakaj vzdevek spreminjaš? Kerga druzga pa naj bi mislil? Saj je eden najbolj znanih, bolj kot una dva zabavljača o katerih je tema odprta. No morda ne za slovensko rajo.

Jaz sem Matias in sedaj te bom po riti.

Kaj je res, da pridejo snemati še Fast and furious k nam ali me moj sin zafrkava zaradi Dizla?

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 13:35

 

Seveda je, takšne izpirjence gledajo v Ljubljani, skupaj z gledališkimi predstavami, kjer urinirajo. Če nimaš kulture, se pač moraš iti izpirjenost.

Zato pa noben ne pozna Ljubljane, še sam Coelho nikoli ni bil tam, le izbral jo je v posmeh, kot nepomembno mesto.

 

“kokokooo”,

obužuješ delati idiota iz sebe? Moteno usekano in primitivno bitje. Coleho dobro pozna Ljubljano in jo je tudi hvalil. Še veliko zabavo je imel v Ljubljani z tisto hollywoodsko zvezdo Andie McDowall(mogoče je bolj poznaš po reklamah za Schwarzkopf). Vem ker sem bil tam. No pa te imamo bitje lažnivo, ki bluzi.

Ker si pač idiot in POPOLNOMA NIČ NE DRŽI, SI KAR NEKAJ ZMIŠLUJEŠ, kot naprimer to, da je Ljubljano v posmeh izbral.

No pa si spet nevedno brez vsakega pojma o čemerkoli izpadlo.

V svetu je nekaj običajnega snemanje filmov z znanimi igralci, noben ne dela drame iz prizorišč. slovenceljke in butalci pa se ob tem počutijo mokre in bedne, pa še kregat se začnete med sabo. Res ste bruka od folka

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 13:41
Odgovor na objavo uporabnika 
dejstvo je,
22.09.2022. ob 13:30

A nima Depadeu ruskega državljanstva, ker se izogiba davkom? Pa v par držav ne sme, ker bi ga prijeli zaradi poskusa posilstva?

Saj si tega mislil?

 

……………….

………………

 

DEJSTVO JE,

Zakaj vzdevek spreminjaš? Kerga druzga pa naj bi mislil? Saj je eden najbolj znanih, bolj kot una dva zabavljača o katerih je tema odprta. No morda ne za slovensko rajo.

nisem spreminjala vzdevka, v isti temi vedno uporabljam istega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno255, 22.09.2022 ob 13:51

V svetu je nekaj običajnega snemanje filmov z znanimi igralci, noben ne dela drame iz prizorišč. slovenceljke in butalci pa se ob tem počutijo mokre in bedne, pa še kregat se začnete med sabo. Res ste bruka od folka

Res je, Kokodak se rad osmeši in to večkrat na dan. Stalno nabija o neki nepoznani Ljubljani, 99,9% ljudi sveta ne ve.

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 14:04

Res je, Kokodak se rad osmeši in to večkrat na dan. Stalno nabija o neki nepoznani Ljubljani, 99,9% ljudi sveta ne ve.

Lej še enkrat IDIOT GLUPI. Napisalo si COLEHO NIKOLI NI BIL V LJUBLJANI.

Jaz pa bil tu na njegovi zabavi v Ljubljani!!!

Štekap idiot glupi??? NISI KREDIBILENO!!! Skoraj nič kar napišeš ne drži.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 14:11

Lej še enkrat IDIOT GLUPI. Napisalo si COLEHO NIKOLI NI BIL V LJUBLJANI.

Jaz pa bil tu na njegovi zabavi v Ljubljani!!!

Štekap idiot glupi??? NISI KREDIBILENO!!! Skoraj nič kar napišeš ne drži.

alo muslo pedersko, umir se da te ne deportiramo

New Report

Close