Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mark Wahlberg in Halle Berry opažena v Piranu!!

Mark Wahlberg in Halle Berry opažena v Piranu!!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 14:11

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 14:04

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno255, 22.09.2022 ob 13:51

V svetu je nekaj običajnega snemanje filmov z znanimi igralci, noben ne dela drame iz prizorišč. slovenceljke in butalci pa se ob tem počutijo mokre in bedne, pa še kregat se začnete med sabo. Res ste bruka od folka

Res je, Kokodak se rad osmeši in to večkrat na dan. Stalno nabija o neki nepoznani Ljubljani, 99,9% ljudi sveta ne ve.

Lej še enkrat IDIOT GLUPI. Napisalo si COLEHO NIKOLI NI BIL V LJUBLJANI.

Jaz pa bil tu na njegovi zabavi v Ljubljani!!!

Štekap idiot glupi??? NISI KREDIBILENO!!! Skoraj nič kar napišeš ne drži.

Kdo je COLEHO?

Prvič sem še mislila, da si se zatipkal, pa vidim, da se nisi….

Odgovor na objavo uporabnika
dejstvo je, 22.09.2022 ob 14:26

Kdo je COLEHO?

Prvič sem še mislila, da si se zatipkal, pa vidim, da se nisi….

COELHO je najbolj znan svetovni pisatelj za slovence, ki se ne spoznajo na literaturo, ampak so bolj splošni bralci. Jaz nobene njegove knjige prebral.

Depardieu in Catherine Deneuve spadata pa med top najbolj znane svetovne igralce.

A ti res samo zabavljača Berry in Wahlberga poznaš? Si že kdaj v živlenju kaj resnega brala ali gledala?

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno676, 22.09.2022 ob 14:21

alo muslo pedersko, umir se da te ne deportiramo

Kaj je DEBILČINO, a zdaj ko je potrjeno, da si nakladaško GOVNO, ki bluzi neresnico boš pa ANONIMNO? Govno hinavsko strahopetno pritlehno. DEBILČINa sploh ne veš kaj delaš, odgovarjaš da se jaz vsak dan osmešim tipu, ki je napisal, da smo vsi mokri in dramatični zaradi teh dveh igralcev, medtem ko sem jaz napisal, da nista omembe vredna. Sploh logike nimaš v svoji počeni betici in kr neki bluziš.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 13:35

Odgovor na objavo uporabnika
dejstvo je, 22.09.2022 ob 13:30

Odgovor na objavo uporabnika
kokokooo, 22.09.2022 ob 12:24

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 12:20

Toi si ti slikala? Drgač pa KOGA BRIGA. Nista ravno Catherine Deneuve in Gerard Depardieu.

ja, v žabarijo pridejo samo tretjerazredni igralci snemat, pa še takrat se jim greš nastavljat in spuščat milo

A nima Depadeu ruskega državljanstva, ker se izogiba davkom? Pa v par držav ne sme, ker bi ga prijeli zaradi poskusa posilstva?

Saj si tega mislil?

 

Seveda je, takšne izpirjence gledajo v Ljubljani, skupaj z gledališkimi predstavami, kjer urinirajo. Če nimaš kulture, se pač moraš iti izpirjenost.

Zato pa noben ne pozna Ljubljane, še sam Coelho nikoli ni bil tam, le izbral jo je v posmeh, kot nepomembno mesto.

 

Kaj pa je to izpirjenec? In izpirjenost?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7962, 22.09.2022 ob 15:06

Kaj pa je to izpirjenec? In izpirjenost?

Jah poglej za DEBILNO je izprijenost moški spolni organ, golota. Zanjga je kultura puritanska in konzervativna kot govedarska muzka in hollywoodski filmi kjer ni golote, da se ne bi ljudje križali.

Odgovor na objavo uporabnika
igralska smetana na obali, 22.09.2022 ob 12:12

c68c924d66826fce7fae-62828746
index
mark-1

Škoda, da mene in moje Nike ni nobeden posnel ali fotografiral med seksom na čolnu. 😢

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 14:33

COELHO je najbolj znan svetovni pisatelj za slovence, ki se ne spoznajo na literaturo, ampak so bolj splošni bralci. Jaz nobene njegove knjige prebral.

Depardieu in Catherine Deneuve spadata pa med top najbolj znane svetovne igralce.

A ti res samo zabavljača Berry in Wahlberga poznaš? Si že kdaj v živlenju kaj resnega brala ali gledala?

Sem prebrala nekaj njegovih knjig, pa ne bom ravno rekla, da sem njegova oboževalka, nič posebnega mi niso.

Ni potrebe, da mi razlagaš, kdo je on in ni potrebe, da mi razlagaš, kdo sta igralca, ki ju tako poveličuješ. Za moj okus sta dobra, a spet ne toliko, kot ju ti poveličuješ.

Odgovor na objavo uporabnika
ribič Rok, 22.09.2022 ob 16:31

Škoda, da mene in moje Nike ni nobeden posnel ali fotografiral med seksom na čolnu. 😢

Te pridem jaz posnet.

Samo tako lahko dobim nove stranke za svojo oglaševalsko agencijo.

Lol.😢😩😭🤧

Odgovor na objavo uporabnika
Dejstvo je, 22.09.2022 ob 16:38

Sem prebrala nekaj njegovih knjig, pa ne bom ravno rekla, da sem njegova oboževalka, nič posebnega mi niso.

Ni potrebe, da mi razlagaš, kdo je on in ni potrebe, da mi razlagaš, kdo sta igralca, ki ju tako poveličuješ. Za moj okus sta dobra, a spet ne toliko, kot ju ti poveličuješ.

“Dejstvo je”,

Ne sej me nisi sploh razumela. Jaz nisem govoril iz svoje perspektive, ampak iz splošne perspektive kakršna je v svetu glede teh dveh igralcev in pisatelja.

Jaz itak nisem nobene njegove, knjige prebral ker me malo odvrne ves pomp okoli njegovih knjig, kot tudi to, da se vsaka Micka in Jože navdušujeta nad njimi. Pa zdi se kot, da so vsi v Sloveniji prebrali Alkimista. Enkrat sem malo gledu po you tubu telenovelo po njegovem scenariju pa mi ni bila nič posebnega, samo ne morem soditi, ker je nisem cele gledal.

Tudi meni Depardieu in Catherine Deneuve nista najljubša igralca, še več niti najljubša francoska igralca mi nista. Zabava me bolj gledati Isabelle Huppert v francoskih filmih, saj verjetno po igralskih sposobnostih vse Hoollywoodčanke prekaša. Catherine Deneuve pa se mi zdi simpatična ženska kot oseba po interviujih, ki sem jih bral.

To s poveličevanjem si narobe razumela, ker ne poveličujem ju jaz, pač pa jih poveličuje svetovna javnost in ju imajo za dva izmed najbolj znamenitih igralcev vseh časov(Amerika izvzeta, ker tam samo svoje “showbuisnesmane” poznajo).

Zato sem napisal v stilu, da je nepomembna novica, da neka Berrywa in Wahlberg snemata v Piranu in da če bi bila Depardieu in Catherine Deneuve, da pol bi še razumel, da se o temu govori. Ker da pa unadva snemata pa sploh nobena novica ni. Ker tolk je pa Jasno, da se Berrywa in Wahlberk v miljon letih ne moreta postaviti ob bok Depardieu in Catherine Deneuve.

Videla, govorila z njima in še kapučin smo spili.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 22.09.2022 ob 17:13

“Dejstvo je”,

Ne sej me nisi sploh razumela. Jaz nisem govoril iz svoje perspektive, ampak iz splošne perspektive kakršna je v svetu glede teh dveh igralcev in pisatelja.

Jaz itak nisem nobene njegove, knjige prebral ker me malo odvrne ves pomp okoli njegovih knjig, kot tudi to, da se vsaka Micka in Jože navdušujeta nad njimi. Pa zdi se kot, da so vsi v Sloveniji prebrali Alkimista. Enkrat sem malo gledu po you tubu telenovelo po njegovem scenariju pa mi ni bila nič posebnega, samo ne morem soditi, ker je nisem cele gledal.

Tudi meni Depardieu in Catherine Deneuve nista najljubša igralca, še več niti najljubša francoska igralca mi nista. Zabava me bolj gledati Isabelle Huppert v francoskih filmih, saj verjetno po igralskih sposobnostih vse Hoollywoodčanke prekaša. Catherine Deneuve pa se mi zdi simpatična ženska kot oseba po interviujih, ki sem jih bral.

To s poveličevanjem si narobe razumela, ker ne poveličujem ju jaz, pač pa jih poveličuje svetovna javnost in ju imajo za dva izmed najbolj znamenitih igralcev vseh časov(Amerika izvzeta, ker tam samo svoje “showbuisnesmane” poznajo).

Zato sem napisal v stilu, da je nepomembna novica, da neka Berrywa in Wahlberg snemata v Piranu in da če bi bila Depardieu in Catherine Deneuve, da pol bi še razumel, da se o temu govori. Ker da pa unadva snemata pa sploh nobena novica ni. Ker tolk je pa Jasno, da se Berrywa in Wahlberk v miljon letih ne moreta postaviti ob bok Depardieu in Catherine Deneuve.

Meni je tudi všeč Isabelle Huppert. Njen stil in drža.

Ta gospa in gospod sta t.i. “zweite Wahl” igralca, noben od njiju  ni Igralec. Pravi.

Sta povprečna,s pravimi producenti in managerjemi,ki ju pušajo naprej. Popolnoma povprečna sta.

In, ooooh,oooh glejte kdo je v Sloveniji :):):).

Oh, no.

Tale Kura, ki je po mojem mnenju sicer precej zblojen, ima tokrat prav- nič nista v primerjavi s pravimi igralci,ne ameriškimi, temveč tistimi svetovnega formata.

Ampak, za Slovence je vsak tujec tako zelo dober .):)

In še skregate se, tako, čisto po slovensko. Za oslovo senco.

managerji :):) sem se zatipkala

Danes štejejo samo Oskarji in nominacije za Oskarja, vse ostalo je larifari.

Odgovor na objavo uporabnika
naka, 23.09.2022 ob 17:55

Danes štejejo samo Oskarji in nominacije za Oskarja, vse ostalo je larifari.

In to se ti zdi dobro, da nek tak dogodek slabih filmov postane najbolj razvpit? Saj razen v kategoriji za najboljši tuji film skoraj nikoli ne nagradijo tujih filmov. Ameriški filmi pa niso najbolj kakovostni.

Se ti zdi prav, da so neki Oskarji, ki so pojem za slabo kvaliteto in nekakovostne filme toliko v ospredju?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1684, 23.09.2022 ob 18:13

In to se ti zdi dobro, da nek tak dogodek slabih filmov postane najbolj razvpit? Saj razen v kategoriji za najboljši tuji film skoraj nikoli ne nagradijo tujih filmov. Ameriški filmi pa niso najbolj kakovostni.

Se ti zdi prav, da so neki Oskarji, ki so pojem za slabo kvaliteto in nekakovostne filme toliko v ospredju?

Vsak ima svoje mnenje. Nagrade na vseh filmskih festivalih očitno gredo za ‘slabe’ filme. Še dobro, da med nagrajenimi ni slovenskih filmov, kar je dober znak za našo filmsko industrijo. Tistih nekaj revežev, ki je bilo deležnih pohval in nagrad pa, sožalje. Ampak še vedno ne razumem zakaj si vsi prizadevajo dobiti Oskarja…

Odgovor na objavo uporabnika
naka, 23.09.2022 ob 19:11

Vsak ima svoje mnenje. Nagrade na vseh filmskih festivalih očitno gredo za ‘slabe’ filme. Še dobro, da med nagrajenimi ni slovenskih filmov, kar je dober znak za našo filmsko industrijo. Tistih nekaj revežev, ki je bilo deležnih pohval in nagrad pa, sožalje. Ampak še vedno ne razumem zakaj si vsi prizadevajo dobiti Oskarja…

Oskarja se trudijo dobiti samo komercialni režiserji, ki računajo na kariero v Hollywoodu. Saj vidiš kako je to, v Evropi naredijo en relativno zabaven komercialen film grejo v Hollywood in tam posnamejo neko sranje in njihovega talenta se nikjer več ne vidi.

Sicer pa saj je jasno, da se tu ne gre za filmsko umetnost ampak zgolj za showbuisnes.

Sta pa res ta dva igralca nepomembneža. Ko je Barryeva dobila oskarja za glavno vlogo kot prva temnopolta ženska od solz ni mogla govoriti. To je isto kot če bi bila sužnja in bi v solzah začela gospodarju poljubljati noge, ker jo je osvobodil.

“naka”,

čaki mal, to ni bil sarkazem s tvoje strani, ti pravzaprav Hollywood šteješ kot vrh svetovnega filma, ostale pa za nepomembne.

Ne te nisem sprva dojel, ker pač ne zmorem dojeti take gluposti od nekoga.

Si pač zaostalo KMETAVZARSKO bitje, od katerega možgani so zamaščeni od McDonalds hrane v obliki ameriških filmov in serij. To je pač cenena mentalna hrana za rajo in najnižje dno družbe. Za primitivce kot si ti, katerih noranji svet je prazen in cenen kot kmetavzarska plastika od Hollywoodskih filmov.

Tela sta že stara. Ali nimajo mladih?

Spet točka, ki jo lahko Slo obrne v turistični prid. V bistvu sta se prišla zrelaksirat, ker ni vrišča in se šetata brez varnostnikov kot vsi ostali. Tako bo v našo deželo še kdo prišel.  😊

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 23.09.2022 ob 21:24

Spet točka, ki jo lahko Slo obrne v turistični prid. V bistvu sta se prišla zrelaksirat, ker ni vrišča in se šetata brez varnostnikov kot vsi ostali. Tako bo v našo deželo še kdo prišel.  😊

Upam da kdaj tudi kdo pomemben.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 23.09.2022 ob 21:40

Upam da kdaj tudi kdo pomemben.

Kot npr. senilni mušketir?

A pri vas kdaj sije sonce?

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 23.09.2022 ob 22:46

A pri vas kdaj sije sonce?

Za Kokoši.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam fprašam, 23.09.2022 ob 22:20

Kot npr. senilni mušketir?

Kdo je to?

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 23.09.2022 ob 22:46

Za Kokoši.

Ja sije kdaj. Zakaj?

New Report

Close