Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu masaža

masaža

Dragemu bi rada pripravila erotično masažo-prosim vse veteranke te strani, da mi pomagajo in opišejo, kako naj jo izvedem, da bo res dobra;)
tnx in lp
biba

Meni je všeč ob dobrem olju in s celim telesom 😉

Prvič – vzdušje v prostoru:
– široka in mehka podlaga, za katero te ne bo skrbelo, če bo nanjo kaj kapljalo (francoska postelja, pregrnjena z veliko kopalno brisačo npr.)
– prijetna temperatura,
– tiha glasba po vajinem okusu
– ne glih neonska razsvetljava, kot da si v operacijski dvorani…. svečke…
– kake dišave, ki so vama ljube

Drugič – obvezni “pripomočki”:
– olje za masažo (najboljše je mandljevo, v katero kaneš kako eterično olje po svojem izboru)
– nekaj, s čimer boš sproti pokrivala dele njegovega telesa, ki si jih že “obdelala”, da ga pustiš v prijetni omami toplote, ki so jo pozročili tvoji dotiki (kaka mehka brisačka bo čist ok)
– tvoje roke in tvoje telo

Tretjič – predlagani postopek (ki, btw., še nikoli ni zatajil!):
– najprej ga je treba sprostit…. pravijo, da vsa teža tega sveta sloni na moških ramenih… zato mu najprej temeljito naolji in zmasiraj hrbet ter ramena
– ko je hrbet sproščen (manj kot 10 minut že ne bo dovolj), ga pokrij in se spusti na ritko… tu pa si daj duška… nežno in sladko, krepko in zahtevno… najbolj zmešala ga boš, če boš naoljila svoje joškice in se z njimi vozila po njegovih ledjih gor in dol…
– ko začutiš, da se mu že počasi blede, ga obrni na hrbet… in lezi nanj… med vajinima telesoma mora biti olja na debelo… nobenega trenja…. samo gladko drsenje… lahko vama iztegneš roke nad glavi in z vso svojo težo drsiš po njem…
– posebno pozornost lahko posvetiš tudi vsem mehkim delom njegovega telesa, ti so še posebej oživčeni…. notranje strani pregibov so to… kolena, komolci…. notranja stran stegen… trebuh okoli popka… ampak po teh mestih se ga dotikaj nežno kot metulj
– za konec pa (če seveda želiš vso pozornost posvetiti njemu in zase tokrat nič ne potrebuješ) se loti še njegovega pokončneža… močno si naolji roke in ga masiraj krepko in z občutkom… čutila boš, kako njegova kožica gladko drsi med tvojimi naoljenimi prsti in hitro boš ugotovila, da se med olje mešajo tudi njegovi sokovi… se mi zdi, da take slastne obdelave noben moški ne more dolgo “prenašat”…. Hja, če pa bi rada od te svoje masaže tudi ti kaj imela, boš morala to zadnje izpustiti…

Vso srečo.
Pa veliko domišljije ti želim!

Jebenti… a pride kdo, da ga zmasiram, zdaj me pa prsti srbijo…. Pa ne samo prsti….

JOOJ
🙂
jaz drugače tudi dobro masiram…vsaj pravijo tako…..to je praktični dokaz….
se ne hvalim!
Bi lohk izmenjala izkušnje evo! 🙂

mmm, tole mi je bilo všeč…

Hihi, me zanima, kako pa ti masiraš…
In zdaj se pravzaprav niti ne morem odločit, kaj bi v tem trenutku raje – masirala ali bila masirana….
Izmenjava izkušenj?
Pa to je bistvo napredka, hihi….

Men se pa zdi malo predolgotrajen postopek 😉

Idi v rit!
:-))))

Že ob branju se mi blede…

haahahahahahahaha

No, evo, sem vedela….

No, saj….. sem celo noč razmišljala, kako bi se dalo ta postopek skrajšat, da bi ogovarjalo tudi tebi:
Dvakrat ga užgeš po ramenih… pa če se sprosti ali pa ne….
Lavor olja na hitro pljuskneš nanj….
Pol mu ga pa na hitro zdr*kaš.
Je bolje tako, cenjeni gospod?
Ampak to pol ni erotična masaža več, hihi….

ja, res se mi… In si zamišljam kako se z lulico voziš po meni, ajaj..

Pa ne samo z lulico…. s celim telesom, s celima dvema kvadratnima metroma kože…. z vsemi živčnimi končiči…. veš kaka revolucija v telesu nastane???? V tvojem in mojem????

si zamišljam…

Ti sama najbolj veš kaj tvojemu paše..in to je to..eno dobro olje, vonj, ki mu odgovarja..ti zapeljivo oblečena, no bolj slečena, svečke, kakšna dobra hrana, ki bo tekla po vama..tvoje tople roke, olje, gneti mazi in nič ne pazi..le uzivajta..bodi njegova sužnja in on tvoj gospodar, naj sam pove kje..kam..kako..koliko;))

>pove kje..kam..kako..koliko;))
kje…?
po ritki po hrbtu … in pa še nekje
kam…?
malo tu malo tam
kako…?
malo mehko malo močno
koliko…?
toliko, da bo prišlo!

New Report

Close